کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

گوش کردن به کتاب صوتی امکاناتی دارد که شاید خواندن کتاب این امکانات را برای شما فراهم نکند. وقتی به کتاب صوتی گوش می‌دهید می‌توانید چشم‌هایتان را ببندید و خود را قهرمان داستان تصور کنید و با سخنان گوینده همه‌ی تصورات را در ذهن خود بگذرانید. همچنین از کتاب صوتی می‌توانید در همه‌جا استفاده کنید حتی مکان‌های شلوغ که امکان خواندن کتاب وجود ندارد. همچنین کتاب صوتی مکانی از خانه‌ی شما را نمی‌گیرد و شما می‌توانید به تعداد دلخواه کتاب‌ صوتی داشه باشید. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی آرزوهای بزرگ را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با گوش دادن به این کتاب صوتی لحظات خوبی را تجربه کنید.

کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

خلاصه‌ای از کتاب صوتی آرزوهای بزرگ:

داستان این کتاب صوتی داستان زندگی پسری یتیم به نام پیپ است که در گورستان با یک مرد زندانی که از زندان فرار کرده است آشنا می‌شود. پیپ به مرد فراری غذا و سوهانی برای بریدن زنجیرهایش می‌دهد. این آشنایی تصادفی با مرد زندانی باعث می‌شود که پیپ در نوجوانب با یک دعوت غیر منتظره از سوی مردی پولدر مواجه شود و مسیر زندگی‌اش را دگرگون کند…

قسمتی از کتاب صوتی آرزوهای بزرگ:

کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

پیپ، پسرکی هفت ساله، زندگی محقر و فروتنانه‌ای را در کلبه‌ای روستایی، با خواهری بدخلق و سختگیر و شوهر خواهرش «جو گارجری» آهنگری پرتوان اما مهربان و نرم‌خو، می‌گذراند. او که روزی برای سر زدن به قبر مادر و پدرش به گورستان می‌رود، به طور اتفاقی با یک زندانی فراری محکوم به اعمال شاقه روبرو می‌شود. آن زندانی، داستانی ترسناک برای کودک سرهم می‌کند تا او نانی برای رفع گرسنگی و سوهانی برای رهایی خویش از غل و زنجیری که به دست و پایش بسته‌ است، بیاورد. پیپ هم از روی ناچاری و هم از دل‌رحمی او را یاری می‌کند. مدت زمانی از آن ماجرا می‌گذرد و پیپ کوچک، توسط زنی میان‌سال و ثروتمند موسوم به «میس هاویشام» اجیر می‌شود تا گهگاه برای همنشینی و سرگرم‌ نمودنش پیش او بیاید. هاویشام که در گذشته‌ای دور و به هنگام عروسی، معشوقش او را بیرحمانه ترک گفته، از آن زمان، به زنی دلسرد و انتقام‌جو بدل گشته‌ است.

او «اِستِلا»،دخترکی زیبا، اما گستاخ و مغرور را به فرزندی پذیرفته است تا به او بیاموزد که چگونه مردان را به بازی گرفته و بدینسان انتقام خویش را توسط او از مردان بستاید. پیپ کوچک در آن خانه به استلا دل می‌بندد و تحت تأثیر توهین‌ها و آزارهای دخترک، نخستین آرزوهایش مبنی بر ترک زندگی محقر و روستایی و زیستن چون نجیب‌زادگان، در او نقش می‌بندد. پیپ، سال‌ها نزد جو گارجری شاگردی می‌کند تا به عنوان یک آهنگر امرار معاش نماید اما اتفاقی زندگی او را دگرگون می‌کند و …

در ادامه به کتاب صوتی آرزوهای بزرگ اثر چارلز دیکنز در دو قسمت گوش فرا دهید:

قسمت اول از کتاب صوتی:

قسمت دوم کتاب صوتی آرزوهای بزگ:

قسمت سوم از کتاب صوتی آرزوهای بزرگ:

کتاب صوتی آرزوهای بزرگ نیز به پایان رسید امیدواریم از گوش کردن به این کتاب صوتی لذت برده باشید. ممنون که همراه ما بودید.

3 دیدگاه برای “کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

  1. مهدی گفته:

    عالی بود.من که خیلی از این داستان لذت بردم.مرسی از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.