کاردستی کارت پستال روز معلم

نحوه ساخت کارت تبریک برای روز معلم

صورتی‌ها: روز ۱۲ اردیبهشت در کشور ما به دلیل سالروز شهادت مرتضی مطهری روز معلم نامیده شده است. به همین مناسبت در این بخش از مطالب ویژه روز معلم آموزش کاردستی کارت پستال روز معلم را خدمت شما آماده کرده ایم.

کاردستی کارت پستال روز معلم

کاردستی کارت پستال روز معلم

بهتر است کمی از این مناسبت جهت فرهنگ‌سازی فرزندانمان استفاده کنیم تا با دید مناسب به این شغل نگاه کنند. باید فرزندانمان را به موضوع آگاه کنیم که معلم‌ها از تاثیرگذارترین افراد در زندگی‌شان هستند.

در جامعه امروزی متاسفانه کمتر به این شغل توجه می‌شود و کمتر مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرند. چه معلم در دوران مدرسه و چه استاد دوران دانشجویی باید مورد حمایت قرار بگیرند و نشان دادن حس قدرشناسی نسبت به آن‌ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

همانطور که معلمان عزیز در قبال شاگردانشان وظایفی دارند، شاگردان نیز در مقابل معلم و زحمت‌هایشان مسئول هستند. نشان دادن این حس قدردانی به معلمان موجب می‌شود تا آن‌ها نیز متوجه شوند که چه نقش مهمی در زندگی همه افراد جامعه دارند و قسمت عظیمی از تعیلم و تربیت جامعه به عهده آن‌هاست.

مطلب پیشنهادی برای شما:

متن تبریک روز معلم به زبان انگلیسی

یکی از بهترین ایده‌ها برای دادن هدیه و یادبود به معلم ساخت کاردستی کارت پستال روز معلم به دست فرزندان و تقدیم آن به معلمان زحمت‌کش می‌باشد. شما به همراه فرزند یا خواهر و برادر کوچکترتان با ذره‌ای خلاقیت و ابتکار می‌توانید اقدام به ساخت کارت پستال این روز نموده و آن را به همراه یادداشتی زیبا از متن تبریک روز معلم تکمیل کنید.

در ادامه ویدیویی را برایتان آماده کرده‌ایم که کاردستی کارت پستال روز معلم را آموزش می‌دهد. با توجه با این آموزش می‌توانید کارت پستال ویژه‌ای برای روز معلم به همراه عضو دانش آموز خانواده‌تان بسازید.

ویدیو کاردستی کارت پستال روز معلم

کاردستی کارت پستال روز معلم

امیدواریم این بخش از مجله “کاردستی کارت پستال روز معلم” مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد. همچنین از این که تا انتها با این مطلب همراه ما بودید ممنونیم.

حتما در بخش نظرات، نظر خود را درباره این مطلب برای ما بنویسید.

مطلب پیشنهادی صورتی‌ها برای شما:

نقاشی‌های زیبا و جدید برای روز معلم