div class="yn-bnr" id="ynpos-2473">
ژست عکس چهره

چند ایده خاص و زیبا برای ژست عکس از چهره

امروزه عکس گرفتن و ژست عکاسی در بین دختران و بانوان جوان رواج یافته و همه به دنبال یک ژست عکس زیبا برای استفاده در فضای مجازی خود هستند، خیلی از افراد ادعای بدعکسی دارند، در حالی آن‌ها بدعکس نیستند و فقط نتوانسته‌اند، ژست عکس مناسب با چهره خود را انتخاب کنند. کسانی که فکر می‌کنند، بدعکس هستند، معمولا از دوربین و عکس فراری می‌باشند در حالی که این افراد باید بیشتر از بقیه از چهره خود عکس بگیرند، تا بتوانند ژست عکس چهره خود را پیدا کنند. در برخی از عکس‌ها فقط ژست کلی بدن مهم است ولی در بیشتر عکس‌ها، چهره مد نظر هست و باید به آرایش و مدل مو دقت زیادی داشته باشیم، همچنین زاویه مناسب صورت خود را انتخاب کنیم تا ایرادهای چهره‌مان پوشانده شود. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ایده‌هایی برای ژست عکس چهره به نمایش می‌گذاریم، همراه ما باشید.

ژست عکس چهره

ژست عکس چهره

ژست عکس فقط چهره

ژست عکس فقط چهره

اگر در هنگام گرفتن عکس از چهره خود می‌خواهید لبخند بزنید حتما باید لبخندتان طبیعی باشد. یکی لبخند طبیعی می‌تواند چره شما رازیباتر نشان دهد.

ژست عکس چهره دخترانه

ژست عکس چهره دخترانه

اگر بینی بزرگی دارید، بهتر است عکس از بالا بگیرد. همچنین باید به آرایش صورت خود توجه کنید و با کمک کانسیلر و پرایمر و … ایرادهای چهره را بپوشانید و سپس با ترفندهای عکاسی، زیباتر دیده شوید. همچنین موهایتان را مناسب با اندازه پیشانی‌تان درست کنید، به این ترتیب که اگر پیشانی کشیده دارید از مدل موی پریشان روی صورت استفاده نمایید و اگر پیشانی کوتاهی دارید موهایتان را کاملا جمع کنید.

ژست عکس از چهره

ژست عکس از چهره

ژست های عکس چهره

ژست های عکس چهره

ژست عکس دخترونه از چهره

ژست عکس دخترونه

 ژست های عکس چهره

ژست های عکس چهره

مدل ژست عکس از چهره

مدل ژست عکس چهره

ژست عکس فقط چهره

ژست عکس فقط چهره

 ژست عکس از چهره دخترانه برای پروفایل

ژست عکس از چهره

ممنون که همراه ما بودید ♥ لطفا نظرات خودتان را در مورد این مطلب برای ما بیان کنید.