ژست عکس دونفره اسپورت و رمانتیک – سری(۲)

ژست‌های عکس دونفره عاشقانه

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، می‌خوایم ایده‌های زیبایی از ژست‌های عکس دونفره عاشقانه و رمانتیک را برایتان نمایش دهیم.

نکاتی در مورد ژست عکس سلفی

عکس گرفتن دو نوع کلی دارد اول این که کسی از ما عکس بگیرد دوم این که خودمان عکس سلفی بگیریم. که هر دو کاملا ژست‌های متفاوتی دارند و نباید برای هر دو ژست یکسانی در نظر بگیریم. هر ژستی برای عکاسی معمولی جایز است ولی هر ژست را برای عکس سلفی نمی‌توان به کار برد. گرفتن عکس سلفی معمولا سخت‌تر از گرفتن عکس معمولی است چون هنگام گرفتن عکس سلفی مجبوریم به طور هم‌زمان دوربین و ظاهر خود را کنترل کنیم.

در مورد عکس سلفی مجبور نیستید که همیشه از صورتتان عکس بگیرید! بلکه می‌توانید از پاها ، دست‌ها ، یا حتی انگشتر خودتان هم عکس بگیرید. که این روزها د جتمعه مجازی بیشتر به چشم می‌خورند. هنگام گرفتن عکس سلفی هم نباید پس‌زمینه شلوغی داشته باشید چون باعث از بین رفتن تمرکز می‌شود. اگر از صورتتان می‌خواهید سلفی بگیرید برای جلوگیری از شلوغ دیده شدن پس زمینه ، می‌توانید دوربین‌تان را به خودتان نزدیک‌تر کنید.

هنگام گرقتن عکس سلفی ، دو روش برای این کار وجود دارد: گرفتن عکس با یک دست که معمولا بهتر است دست دیده نشود ، و گرفتن عکس با کمک گرفتن از دو دست که دیده شدن دستان ، باعث زیبایی عکس می‌شود. اگر معتقد هستید که در عکس سلفی ژست و بدقیافه دیده می‌شوید باید با زاویه‌های مختلفی امتحان کنید تا زاویه مناسب برای صورتتان را پیدا کنید تا خوش‌عکس‌تر دیده شوید.

ژست‌های عکس دونفره عاشقانه

ژست عکس دونفره اسپورت

ژست عکس دونفره اسپورت

 

عکس دونفره رمانتیک – ژست عکس اسپرت عروس و داماد

عکس دونفره رمانتیک

 

ژست عکس سلفی دونفره

ژست عکس سلفی دونفره

 

عکس دونفره رمانتیک – ژست دونفره عاشقانه

عکس دونفره رمانتیک

 

ژست‌ عکس دونفره عاشقانه – مدل عکس اسپورت آتلیه

مدل عکس اسپورت آتلیه

 

ژست‌های عکس دونفره رمانتیک

ژست عکس عاشقانه دونفره در طبیعت – عکس اسپرت دو نفره ایرانی

ژست عکس دونفره در طبیعت

ژست‌های عکس دونفره عاشقانه – ژست عکس دونفره عاشقانه

ژست عکس دونفره سلفی

ژست‌های عکس دونفره رمانتیک – ژست عکاسی دونفره رسمی 

ژست‌های عکس دونفره عاشقانه

لطفا نظرتون را در مورد این مطلب (ژست‌های عکس دونفره عاشقانه) برای ما کامنت کنید ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.