چیدمان دکوراسیون منزل عروس

دکوراسیون منزل عروس و داماد

دکوراسیون منزل عروس و داماد

در کنار تمام مسائل و دغدغه‌های برگزاری مراسم عروسی باشکوه خرید و چیدمان دکوراسیون منزل عروس و داماد نیز از مهم‌ترین مسائل است و تقریبا نسبت به دیگر دغدغه‌ها اولویت دارد چون این خانه قرار است برای یک زوج جوان مامنی عاشقانه باشد و دو نفر زندگی خود را در این خانه شروع کنند و این خانه به عروس و داماد آرامش رسیدن به هم را ببخشد. پس خانه باید به زیبایی تزیین شود. امروزه طراحی و دکوراسیون یک علم کارآمد است و شما می‌توانید برای دکوراسیون خانه از یک متخصص کمک بگیرید. ولی اگر می‌خواهید خودتان به چیدمان خانه‌تان بپردازید نکته‌ی مهم قبل از چیدمان، خرید درست وسایل است که باید با یک طرح قبلی انتخاب شود. با مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها همراه باشید تا در این مطلب بخوانیم که دکوراسیون منزل عروس و داماد باید چگونه باشد تا زیبایی و آرامش در این خانه احساس شود.

دکوراسیون منزل عروس

تناسب جهیزیه و خانه:

برای این‌که بتوانید وسایل منزل عروس را به درستی انتخاب کنید باید متراژ تقریبی منزل عروس را در نظر داشته باشید و بدانید که چه مقدار فضا برای قسمت‌های مختلف خانه در نظر گرفته شده است و هر قسمت تقریبا چند متر است. شما باید جهیزیه‌ای انتخاب کنید که با بزرگی و کوچکی خانه متناسب باشد. مثلا اگر قرار است به خانه‌ی کوچکی اسباب‌کشی کنید بهتر است از خرید وسایل غیر ضروری و تزیینی خودداری کنید چون در خانه‌هایی با فضای کوچک فضاسازی اهمیت بسیاری دارد و شما باید جوری خانه را بچینید که قابلیت خانه را بهتر جلوه دهد و با وسایل تزیینی زیاد خانه را شلوغ نکنید.

دکوراسیون منزل عروس

خرید جهیزیه:

یک سخن غلطی که معمولا عروس خانوم‌ها به لب می‌آورد این است که یک جهیزیه خوب جهیزیه‌ای است که بدون کم و کسری باشد است. ولی اصلا این‌طور نیست و طرز فکر غلطی است. جهیزیه خوب جهیزیه‎ای است که متناسب با بودجه خریداری شود و وسایل غیرضروری و اضافه نداشته باشد و با توجه به نیازهای خانه خریداری شود نه به خاطر چشم و هم‌چشمی مردم. شما خرید وسایلی را که اضافی هستند از لیست جهیزیه خود حذف کنید چون بعدها جای مناسب برای نگه‌داشتن آن‌ها پیدا نخواهید کرد و مجبور به دور ریختن خواهید شد. اگر شما مدیریت مناسبی داشته باشید می‌توانید با توجه به بودجه خود بهترین جهیزیه را بخرید. زیبایی دکوراسیون منزل عروس و داماد وابسته به جهزیه می‌باشد.

دکوراسیون منزل عروس

تناسب رنگ جهیزیه:

وقتی به خرید جهیزیه می‌روید باید توجه کنید که کدام رنگ‌ها بیشتر به هم می‌آیند و تناسب رنگ را حفظ کنید و سعی کنید رنگ‎های متناسب باهم را انتخاب کنید. برای زیباتر دیده شدن منزل شما می‌توانید از رنگ‌های ترکیبی نیز استفاده کنید ولی سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که بعد از مدتی این رنگ برای‌تان تکراری نشود و همیشه بتوانید این رنگ را دوست داشته باشید. رنگ نیز در زیبایی دکوراسیون منزل عروس و داماد نقش اساسی دارد.

دکوراسیون منزل عروس

امیدواریم با استفاده از این مطالب بتوانید خانه‌ای زیبا با ترکیبی زیبا برای خود داشته باشید و این خانه برای شما خانه‌ای رویایی با خاطرات بسیار زیبا و به یادماندنی باشد.

4 دیدگاه برای “چیدمان دکوراسیون منزل عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.