با انتخاب مدل لباس مناسب کمر باریک دیده شوید

کمر باریک دیده شدن ، اصول خوش‌تیپی

همه خانم‌ها علاقه دارند کمر باریک دیده شوند همیشه این سوال را می‌پرسند که چگونه کمر باریک شویم ولی این موهبتی است که نصیب همه نمی‌شود. بعضی‌ها استخوان‌بندی درشتی دارند و بعضی‌ها از چاقی و چربی اضافه کمر باریکی ندارند. اگر با ورزش و رژیم غذایی به نتیجه نمی‌رسید و کمرتان باریک نمی‌شود. روش دیگری وجود دارد که کمر باریک دیده شوید و آن هم انتخاب مدل لباس است. با انتخاب لباس مناسب و نکات ریز می‌توانید کمر باریکی داشته باشید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ،برای کمر باریک شدن راه‌حل‌های فوری را مطالعه خواهیم کرد و به سوال (چگونه کمر باریک شویم) جواب خواهیم داد.

چگونه کمر باریک شویم

 

چگونه کمر باریک شویم

باریک کردن کمر با مدل‌ لباس

کمر باریک شدن با انتخاب مدل لباس‌ها ممکن است مثلا لباس‌هایی که بخش جلویی به صورت ضربدری روی هم می‌افتد ، گزینه مناسبی است برای این که کمرتان را باریک نشان دهید. هر چقدر رنگشان تیره باشد به هدفتان نزدیک‌تر هستید.

انتخاب درست اکسسوری

اکسسوری به وسایلی تزیینی و کاربردی گفته می‌شد که علاوه بر لباس و کیف و کفش ، از آن استفاده می‌کنیم. مانند: گوشواره ، انگشتر ، گردنبند ، سنجاق سینه ، کمربند ، تل سر و … که می‌توان تکمیل کننده تیپ و استایل خانم‌ها است و باید از آن‌ها استفاده کنند البته نه از همش! بلکه باید جوری استفاده کنند که شلوغ دیده نشود و زرق و برق چشم را خسته نکند. از این زیورآلات اگر صحیح استفاده کنید می‌توانید خودتان را کمر باریک جلوه دهید! دو را وجود دارد: اولی این که آنقدر از گردنبند پر زرق و برق استفاده کنید که توجه هیچکس به کمرتان نیوفتد یا دستمال گردن زیبا ببندید و دومی این که از یک کمربند پهن و تیره رنگ استفاده کنید.

چگونه کمر باریک شویم

پوشیدن لباس‌هایی با پهلوهای تیره

اخیرا هم زیاد به چشم می‌خورند لباس‌های که پهلوهای تیره دارند و مخصوص کمرباریک دیده شدن هستند آن‌ها را پیدا کنید و بپوشید که بیش از اندازه کمرتان را باریک نشان می‌دهد.

مدل لباس دخترانه ، مدل لباس

دقت به جنس لباس

همانطور که خودتان نیز می‌دانید اولین راه برای کمر باریک دیده شدن پوشیدن شلوارها و دامن‌های فاق بلند هستند. نکته‌ای که به آن توجه نداریم جنس پارچه است شما اگر از شلوارها و دامن‌هایی که جنس نخی ، کشی و … دارند و فاق بلند هم هستند هیچ تاثیری روی کمر باریک دیده شدن شما ندارند. از پارچه‌ای استفاده کنید جنسش محکم است و به اصلاح شق و رق می‌ایستد. دامن‌ها یا شلوارهایی با این جنس پهلوها و شکم را جمع می‌کنند.

دامن پف دار بپوشید

چه یک پیراهن سر هم بخرید و چه یک تاپ و دامن ، باید مدل دامن را پف‌دار انتخاب کنید. زمانی که چین‌های دامن زیاد باشد ، جایی برای خودنمایی چربی‌های دور شکمی نمی‌ماند و در نتیجه کمرتان باریک نشان داده می‌شود.

چگونه کمر باریک شویم

دامن پف‌دار ، مدل لباس ، کمر باریک دیده شدن

کمر باریک شدن با انتخاب مدل لباس

کتی بپوشید که کوتاه است

اگر می‌خواهید یک استایل نیمه رسمی برای مهمانی‌ها داشته باشید استفاده از کت تکی که کوتاه است ، بهترین انتخاب است. بخش پایین این کت‌ها معمولا کمی آزاد می‌ایستد و باعث می‌شود چشم بیننده مستقیم از بالای شکم شما به سمت پاها برود و بخش میانی ، یعنی کمرتان باریک‌تر نشان داده شود.

کفشی با رنگ روشن بپوشید

حتما اصطلاح جوراب رنگ پا را شنیده‌اید. در دنیای مد کفش‌های رنگ پا هم وجود دارند و هر چقدر رنگشان به رنگ طبیعی پوست بدن شما نزدیکتر باشد ، احتمال اینکه قدتان را بلندتر و در نتیجه شما را لاغرتر نشان دهند ، بیشتر است.

مدل کفش ، کمر باریک دیده شدن

استفاده مناسب از طرح و خطوط پارچه

اگر می‌خواهید لاغر و کمر باریک دیده شوید انتخاب لباس‌هایی که طرح‌های درشتی دارند ، مناسب نیست همچنین نباید در نواحی شکم و کمر طرح داشته باشند که نتیجه عکس دارد. سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که طرح‌های خیلی ریزی دارند ، کلا رنگشان تیره است و یا قسمت کمر رنگی تیره دارد. همچنین می‌دانید که خطوط عمومی کمر را باریک‌تر نشان می‌دهد. و خط افقی نتیجه کاملا عکس دارند و چاق نشان می‌دهد.

استفاده از لباس‌های اپل‌دار

یکی دیگر از ترفندهایی که می‌توانید راحت به کار بگیرید استفاده از لباس‌هایی است که اپل دارند اما کمرشان تنگ است. لباس‌هایی با سر شانه‌های شق و رق و کمر باریک باعث ایجاد خطای دید می‌شوند و در باریک کردن کمر به شما کمک زیادی می‌کند.

جوراب شلواری مناسب بپوشید

ممکن است علاقه داشته باشید که جوراب شلواری‌های طرح‌دار بپوشید اما یادتان باشد که کمرتان را درشت جلوه می‌کنند شما باید جوراب شلواری‌‌های ساده و هم‌رنگ با کفشتان بپوشید. همچنین کفش پاشنه کوتاه و بدون پاشنه کمر شما را درشت جلوه می‌کند باید کفش پاشنه بلند بپوشید.

1 دیدگاه برای “با انتخاب مدل لباس مناسب کمر باریک دیده شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.