آموزش تصویری گشاد کردن کفش‌های تنگ

چگونه کفش را گشاد کنیم

صورتی‌ها: شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بعد از خریداری کفش برای خود احساس کنید که کمی برای پاهایتان تنگ است. برای این موارد راهی وجود دارد آن هم گشاد کردن کفش می‌باشد. اما چگونه کفش را گشاد کنیم ؟ این موضوعی است که در این مطلب آموزش آن را برای شما تهیه کرده‌ایم. آموزش تصویری گشاد کردن کفش تنگ به روشی آسان و ساده به صورت مرحله به مرحله.

چگونه کفش را گشاد کنیم

شما می‌توانید با استفاده از این روش که با استفاده از وسایل دم دستی و روش ساده نیز انجام می‌شود کفش‌های خود را گشاد کنید تا پاهایتان اذیت نشود. همانطور که می‌دانید سلامت پاها بسیار اهمیت دارد و باید در حفظ سلامت آن‌ها کوشا باشیم.

وسایل مورد نیاز برای گشاد کردن کفش:

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می‌کنید برای گشاد کردن کفش به وسیله‌های زیر نیاز دارید.

  • سشوار
  • جوراب کلفت (یهتر است از جوراب بافتنی استفاده کنید)
  • توپ‌های دایره‌ای (از ماغذ مجاله شده نیز می‌توانید استفاده کنید)

مراحل آموزش گشاد کردن کفش‌های تنگ:

در مرحله اول شما باید کاغذهای مچاله شده و یا توپ‌های گرد را در داخل جوراب بافتنی قرار دهید و جوراب را داخل کفش بگذارید به صورتی که کاملا به کفش شما فشار بیاورد. البته می‌توانید به استفاده از توپ و یا کاغذ از پای خود نیز استفاده کنید و جوراب را پوشیده و سپس کفش را بپوشید.

گشاد کردن کفش

بعد از انجام این کار شما باید سشوار را با حرارت ملایم دقیقا بر روی مکان‌هایی از کفش که می‌خواهید گشادتر شود قرار دهید. شسوار را به فدری بر روی این مکان‌ها قرار دهید که شروع به نرمی کند.

چگونه کفش را گشاد کنیم

بعد از اینکه مکان مورد نظر شما کاملا نرم شد سشوار را خاموش کنید ولی جوراب را از کفش در نیاورید و اجازه دهید تا زمانی که کفش کاملا سرد نشده و حالت نگرفته جوراب یا پای شما داخل کفش بماند.

گشاد کردن کفش

کار گشاد کردن کفش تمام است دقیقا به همین راحتی. توجه کنید که میزان حرارت و زمان سشوار کشی بستگی به نوع کفش شما خواهد داشت.

چگونه کفش را گشاد کنیم

اگر کفش شما نیز تنگ است حتما از این روش برای گشاد کردن کفش خود استفاده کنید.

5 دیدگاه برای “آموزش تصویری گشاد کردن کفش‌های تنگ

  1. sana گفته:

    چند وقتیه که از این مطالب کم میذارین 🙁
    بیشتررررررررر لطفا 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.