چگونه ناخن‌های براق داشته باشیم؟

چگونه ناخن‌های براق داشته باشیم؟

آموزش براق کردن ناخن‌‎ها به روش خانگی

داشتن ناخن‌های براق موجب زیبایی بیشتر دستان ما بانوان می‌شوند و دستان،رابطه مستقیمی با اعتماد به نفس دارند. ناخن‌های زیبا ، براق و تمیز نه تنها قوی هستند بلکه به زیبایی دست شما نیز می‌افزایند.

ناخن‌های براق

 بدون شک ناخن‌های براق همیشه مورد تحسین قرار خواهند گرفت پس به راحتی و بدون هزینه اضافی می‌توانید ناخن‌هایی زیبا و براق داشته باشید.در این مقاله کوتاه بنا به درخواست شما صورتی‌های عزیز روش براق کردن ناخن‌ها را آموزش داده می‌شود.با ما همراه باشید

عدم استفاده از استون :

هنگامی که می‌خواهید لاک‌های خود را پاک کنید از استون خالص برای پاک کردن آن استفاده نکنید بخاطر این که باعث خشک شدن ناخن‌های شما می‌شود. این امر قدرت آن‌ها را کم کرده و آسیب دیدن و شکستن ناخن را به همراه خواهد داشت.

مضرات استون

 مانیکور لیمو :

اغلب به دلیل تماس با مواد شیمیایی ، گرد و غبار و گرد و خاک لکه‌های زرد رنگی بر روی ناخن‌ها نمایان می‌شود. آبلیمو یک عامل مناسب جهت کاهش آن‌ها می‌باشد پس شما می‌توانید از آبلیمو برای از بین بردن لکه‌های زرد ، قوی‌تر شدن و براق شدن ناخن‌ها استفاده کنید.

این کار بسیار ساده است در منزل آبلیمو را به ناخن‌های خود می‌مالید.به این صورت که آبلیمو را در یک ظرف می‌ریزید و ناخن‌های خود را به مدت ۱۰ دقیقه در آن قرار می‌دهید. سپس سرکه را با مقداری آب گرم مخلوط می‌کنید و ناخن‌های خود را با استفاده از یک برس مسواک می‌زنید و تمیز می‌کنید.

مانیکور لیمو

روغن زیتون :

روغن زیتون یک داروی مناسب و معمولی برای درخشش ناخن‌ها به شمار می‌آید. روغن زیتون گرم را بر روی ناخن‌های خود بمالید. همچنین می‌توانید چند قطره روغن زیتون به آب گرم اضافه کنید و دستان خود را در آن غوطه ور نمایید و ناخن‌های خود را ماساژ دهید.

قبل از اینکه لاک بزنید روغن زیتون را مستقیما به ناخن‌های خود بمالید و ۱ تا ۲ قاشق غذاخوری آبلیمو به روغن زیتون اضافه کنید و دستان خود را در آن بگذارید.

وازلین :

وازلین نیز به داشتن ناخن‌هایی براق و درخشان کمک می‌کند. بعد از دوش گرفتن و یا قبل از آن می‌توانید ناخن‌های خود را با وازلین مالش دهید. به اینصورت ناخن‌های شما از مواد مغذی بهره مند خواهند شد. بگذارید وازلین چند دقیقه بر روی ناخن‌هایتان بماند سپس آن را پاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.