چگونه جذاب باشیم

چگونه جذاب باشیم؟ (تمامی کارهایی که برای جذاب بودن باید انجام دهید)

چگونه جذاب باشیم. این سوالی است که هر دختری چند بار در روز از خود می‌پرسد. جذاب بودن برای دختران و بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. تمامی آرایش‌ها ست کردن‌ها لباس پوشیدن‌ها تنها یک هدف را پیگیری می‌کنند آن هم جذاب بودن است. البته جذاب بودن در خانم‌ها فقط شامل آرایش و پوشش مناسب و خوب نیست بلکه رفتارها و کارهایی که انجام می‌شود نیز در میزان جذابیت تاثیر بسیار زیادی دارد. در این مطلب ما می‌خواهید دقیقا بر روی همین موضوع تمرکز کنیم. اینکه چگونه جذاب باشیم؟

چگونه جذاب باشیم

چگونه جذاب باشیم

آیا آماده هستید که به یک شخصیت پر جنب‌وجوش و دلربا و جذاب تبدیل شوید؟ آیا می‌خواهید که روابط خود را گسترش داده و بتوانید برای خود دوستان و همکاران جدید و بیشتری پیدا کنید؟ برای تبدیل شدن به یک چنین دختری باید ابتدا جذاب باشید.  اگر می‌خواهید دیگران را به سمت خود جذب کرده و نگاه‌ها روی شما باشد این کارها را باید انجام دهید. پاسخ چگونه جذاب باشیم را در این مطلب بخوانید.

این مقاله شامل ۵ قسمت است که هر قسمت برای خود مراحل مختلفی دارد. برای اینکه دختر جذابی باشید باید این ۵ قسمت را خوانده و مراحل آن را انجام دهید.

مراقبت از بدن و داشتن اندام زیبا:

تاثیر اندام زیبا در جذاب بودن غیر قابل انکار است. به همین دلیل هم شما باید روزانه برای خوش اندام شدن خود وقت بگذارید. برای این منظور می‌توانید این کارها را انجام دهید.

مراقبت از بدن و داشتن اندام زیبا

۱- شیوه صحیح زندگی:

بدن سالم و اندام زیبا یک ویژگی خوب برای دختران و بانوان محسوب می‌شود. ولی این به این معنی نیست که شما باید بدن‌سازی کرده و اندام بدن‌سازی برای خود بسازید. فقط باید تصمیم بگیرید سبک زندگی خود را اصلاح کرده و اندامی خوب برای خود بسازید.

شیوه صحیح زندگی

مطالعات نشان می‌دهد که  ۲۰% از چربی موجود در بدن زنان به راحتی قابل سوزاندن است. خوردن سبزیجات و میوه‌های مختلف ایده خوبی برای تبدیل شدن به یک انسان پر جنب‌وجوش است. علاوه بر اینکه این کار به شما در رسیدن به اندام خوب کمک می‌کند، میوه ها و سبزیجات حاوی آنتی اکسیدان‌ها و رنگدانه‌های گیاهی هستند که پوست را سالم جلوه می دهند.

روزانه کمی ورزش را در کارهای روزمره خود قرار داده و با استمرار آن‌ها را انجام دهید.

۲- خواب خوب برای جذاب شدن:

خواب خوب برای جذاب شدن

مطالعات نشان می‌دهد که افرادی که خواب مناسبی دارد جذابت آن‌ها نیز بیشتر است. چرا که بی‌خوابی و یا کم‌خوابی باعث می‌شود که بدن سالم نبوده و خسته خواهد بود و این امر تاثیر بسیار زیادی در جذابیت دارد.

هر روز باید بین ۷ الی ۸ ساعت بخوابید تا تمامی علائم کم خوابی را از خود دور کنید. علائمی مانند قرمزی چشم و …

 

۳- به خودتان برسید:

به خودتان برسید

شما باید روزانه زمان مشخصی را برای رسیدن به خودتان اختصاص دهید تا جذابیت بیشتری داشته باشید. روزانه زمانی را برای مسواک زدن، استفاده از نخ دندان، دوش گرفتن و شانه زدن به موهای خود اختصاص دهید. ناخن‌های خود را به صورت مرتب اصلاح کنید. تاثیر بوی خوب را فراموش نکنید. این‌ها کارهایی هستند که شاید جزئی به نظر برسند ولی در جذاب دیده شدن شما تاثیر بسیار فراوانی خواهند داشت. به صورت کلی شما باید به بهداشت فردی خود بسیار توجه کنید.

۴- به سلامت خود اهمیت دهید:

به سلامت خود اهمیت دهید

سلامتی یک عنصر مهم در جذاب دیده شدن است. اگر می‌خواهید دختر جذابی باشید باید سلامتی خود را در یک سطح خوب حفظ کنید. اگر احساس و فیزیک بدن خودتان را سالم نگه‌دارید مطمئنا جذاب‌تر دیده خواهید شد. سالم بودن بدن وابسته به رژیم غذایی خوب و انجام تمرینات بالا بردن اعتماد به نفس و بهبود احساسات است. اگر همیشه احساس آرامش در وجود شما باشد چهره شما نیز زیباتر خواهد شد.

جذب دیگران با زبان بدن:

هر دختری که می‌خواهد جذاب باشد باید زبان بدن را بداند. شما با زبان بدن خود مفاهیم بسیار زیادی را به دیگران می‌رسانید. افراد جذاب از انجام برخی کارها خودداری می‌کنند. شما نیز باید این کارها را انجام ندهید.

جذب دیگران با زبان بدن

۱- حالت تدافعی نگیرید:

جذابیت در زبان بدن شما است. تاثیر زبان بدن در جذاب بودن حتی از لباس زیبا پوشیدن نیز بیشتر است. شما می‌توانید از زبان بدن خود برای جذاب دیده شدن استفاده کنید.

حالت تدافعی نگیرید

دستان خود را بسته نگه ندارید مثل فقط کردن دست‌ها روی سینه، موبایل خود را در جلوی قفسه سینه خود چک نکنید. این‌ها نشانه‌های افراد بسته است، افرادی که مغرور بوده و نیازی به ارتباط ندارند. مردم از چنین افرادی دور خواهند بود.

۲- دستان خود را نشان دهید:

دستان خود را نشان دهید

به صورت کلی ما به کسی که دستانش را نمی‌بینیم اعتماد نمی‌کنیم. مطالعات نشان داده است که یکی از ویژگی‌های دختران جذاب قابل مشاهده بودن دست‌های‌شان است. در این حالت شما به دیگران می‌گویید که آماده ایجاد ارتباط هستید و همه جذب شما می‌شوند. دستان خود را در جیب‌هایتان، زیرمیز و یا در جیب کت خود قرار ندهید.

۳- لبخند:

لبخند

اگر بخواهم به کسی که از من می‌پرسد چگونه جذاب باشیم در یک کلمه جواب دهم. مطمئنا خواهد گفت که لبخند، لبخند، لبخند. زمانی که ما لبخند می‌زنیم بسیار جذاب‌تر و زیباتر دیده خواهیم شد. دیگران نیز بیشتر به سمت شما خواهند آمد. این یک احساس درونی است که در همه وجود دارد. لبخند یک ابزار بزرگ برای جذابیت بیشتر است.

۴- تماس چشمی:

تماس چشمی

تماس چشمی خوب می‌تواند تاثیر بسیار بیشتری نسبت به کلمات داشته باشد. از دور کردن چشم خود از کسانی که به شما نگاه می‌کنند دوری کنید چرا که این کار به این معنی است که شما تمایل به دیده شدن ندارید. با کسانی که در حال صحبت با شما هستند تماس چشمی برقرار کنید.

۵- لباس برای جذاب بودن:

لباس برای جذاب بودن

لباس را نیز می‌توان جزو زبان بدن دانست. مطالعات نشان داده است که پوشیدن لباس قرمز برای جذب همسر بسیار موثر است. اگر می‌خواهید در چشم همسر و یا اطرافیان خود جذاب به نطر برسید می‌توانید از لباس‌های قرمز رنگ استفاده کنید بخصوص در مهمانی‌ها.

  • در مهمانی‌ها از لباس مجلسی قرمز و رژ لب قرمز رنگ استفاده کنید

۶- خودت را بلند نشان بده:

خودت را بلند نشان بده

منظور از بلند بودن این نیست که حتما باید قدتان را بلند کنید نه. سر خودتان را بالا بگیرید. بالا گرفتن سر نشان از اعتماد به نفس بالای شما است که دیگران را نیز جذب خواهد کرد. در هنگام پیاده‌روی و یا هر کار دیگری سر خود را پایین نیاندازید. این کار یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای جذاب شدن دختران محسوب می‌شود.

اجتماعی بودن:

سومین پاسخ برای “چگونه جذاب باشیم” این است که شما باید اجتماعی باشید. چگونه؟ ادامه را بخوانید.

اجتماعی بودن

۱- اول گوش کنید:

گوش دادن ویژگی است که هر کسی آن را ندارد. پس اگر شما به حرف‌های دیگران با دقت گوش کنید متفاوت خواهید بود. دیگران را تشویق کنید که درباره خودشان سخن بگویند. تمرکز خود را بر روی حرف‌های آن‌ها قرار داده و گوش دهید.

اول گوش کنید

زمانی که ما به حرف‌های دیگران با دقت گوش می‌دهیم ناخودآگاه در ذهن آن‌ها دختری جذاب خواهیم شد. در هنگام حرف زدن طرف مقابل گوشی خود را کنار بگذارید به جاهای مختلف نگاه نکنید حتی برای یک لحظه. تمرکز باید دقیقا بر روی حرف‌های طرف مقابلتان باشد.

۲- سوال و پاسخ:

سوال و پاسخ

از کسی که می‌خواهید برای او جذاب باشید در مورد نکات مثبت زندگی‌اش و موفقیت‌هایش سوال بپرسید. وقتی آن‌ها در مورد این موضوعات پاسخ می‌دهند در مورد نحوه بدست آوردن موفقیت‌هایش سوال بپرسید. با پرسیدن این چند سوال ساده ولی دوست داشنتی برای طرف مقابل شما، تجربه یک صحبت خوب را در ذهن او ایجاد می‌کنید. بعد از این صحبت شما فردی جذاب و متقاوت در ذهن او خواهید بود.

مردم به صحبت کردن در مورد خودشان علاقه خاصی دارند شما با دادن اجازه سحبت کردن به آن‌ها در واقه خودتان را در ذهن او جذاب می‌کنید.

۳- کلمات خود را با دقت انتخاب کنید:

کلمات خود را با دقت انتخاب کنید

گفتن حتی یک کلمه نامناسب می‌تواند شما را از چشم بیاندازد. واژه‌هایی که استفاده می‌کنید می‌توانند تاثیر زیادی بر روی نحوه برخورد شما با دیگران داشته باشند. از استفاده از کلمات منفی تا جایی که امکان دارد خودداری کنید.

  • “من به تو ایمان دارم” این چهار کلمه می‌تواند معجزه کند.
  • “چطور می‌تونم کمک کنم؟” گفتن این جمله به این معنا نیست که شما باید کاری را انجام دهید. چراکه در بیشتر موارد فرد در این حالت از دادن کار به شما امتنا خواهد کرد. شما فقط با این جمله همراه بودن خودتان را با او نشان خواهید داد.
  • و…

۴- بازی گوش باشید:

بازیگوشی و فعال بودن و خنده ویژگی‌های مثبتی هستند که شما را جذاب‌تر نشان خواهد داد. معمولا کسانی که این ۳ ویژگی را دارند افرادی با اعتماد به نفس بالا هستند که استرس کمی نیز دارند..

بازی گوش باشید

البته این بازیگوشی‌ها نباید با تحقیر و توحین به طرف مقابلتان باشد. اگر شما در یک محیط کاری هستید نباید بازیگوشی کنید ولی در محیط‌های دوستانه برای جذب دیگران می‌توان کمی نیز شیطنت کرد.

۵- آهسته و شیوا سخن بگویید:

آهسته و شیوا سخن بگویید

آهسته سخن گفتن یک ویژگی مثبت و بسیار جذاب است. با آهسته صحبت کردن و فاصله انداخت بین جملات و کلمات این اجازه را به دیگران می‌دهد که فکر کنند و مفهوم سخنان شما را بهتر بفهمند. صحبت کردن سریع نشان از عصبانی بودن، مشتاق بودن بیش از حد و هیجان زده بودن است.

  • اگر شما آرام سخن کنید احتمال اشتباه شما کمتر خواهد بود.

ظاهر شما باید جذاب باشد:

سومین بحثی که در جذاب بودن مطرح می‌شود ظاهر است. اگر می‌خواهید دختری جذاب باشید باید ظاهر خود را همیشه آراسته و زیبا نگه دارید. این نکات را برای این منظور رعایت کنید.

ظاهر شما باید جذاب باشد

۱- پاکیزگی مهم است:

به پاکیزگی خود اهمیت دهید. دوش بگیرید و هر شب قبل از خواب دندان‌های خود را مسواک بزنید تا لبخندتان زیبا شود. موهای خود را همیشه برس زده و زیبا نگه‌دارید. اگر بیرون از خانه می‌روید امکان عرق کردن وجود دارد، همیشه برای رفع بوی عرق اسپری همراه خود داشته باشید.

پاکیزگی مهم است

اگر تابستان است و نور خورشید زیاد به صورتتان می‌تابند بهتر است هر روز بعد از شستن صورت از کرم ضد افتاب استفاده کنید. برای ساخت کرم ضد آفتاب می‌توانید به مطلب زیر مراجعه کنید:

مطلب پیشنهادی برای شما:

ساخت کرم ضد آفتاب در خانه

بوی بد دهان تاثیر بسیار زیادی در طرز فکر طرف مقابلتان در مورد شما خواهد داشت. همیشه خوش‌بو کننده دهان و یا آدامس همراه خود داشته باشید تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

۲- کمی آرایش خوب است:

کمی آرایش خوب است

برخی از دختران آرایش کم را می‌پسندند و برخی دیگر دوست دارند که کاملا طبیعی باشند. این به شما بستگی دارد که می‌خواهید آرایش کنید و یا نه. سعی نکنید که از دیگران تقلید کرده و مانند آن‌ها باشید. آرایش مخصوص به خودتان را داشته و همیشه آن را پیاده کنید. البته کمی ایجاد تفاوت هم خوب است.

از کلک‌های آرایشی برای پوشاندن نقص‌های خودتان استفاده نکنید. مردم از کسانی که اعتماد به نفس نداشته و عیوب خود را قبول نمی‌کنند خوششان نمی‌آید. همه ما عیب‌هایی داریم که باید با آن‌ها کنار آمده و رفع کنیم. ولی کلک زدن اصلا کار خوبی نیست زیرا تا ابد نمی‌تواند ادامه داشته باشد.

۳- با موهای خود بازی کنید:

با موهای خود بازی کنید

سعی کنید موهای خود را همیشه آراسته نگه دارید زیرا تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی شما خواهد داشت. اینکه موهای خود را چگونه درست کنید بستگی به سلیقه و نوع صورت و موی شما دارد. برخی دم اسبی دوست دارند و برخی ساده و صاف. برای تنوع می‌توانید هر چند وقت یکبار مدل موهای خود را عوض کرده و متفاوت دیده شوید. پسران و مردان به موهای خانم‌ها بسیار حساس هستند. شما می‌توانید با موهای خود دلبری کنید.

۴- خلاقیت و تفاوت در انتخاب لباس:

خلاقیت و تفاوت در انتخاب لباس

هر لباسی را که واقعا از ته دل خوشتان آمد و یا در ویترین دیده و پسندیدید بپوشید. مهم نیست که در مجله‌های مد و زیبایی به این نوع لباس اشاره شده است یا نه شما باید لباسی که دوست دارید را بپوشید. رنگ‌ها مدها و طرح‌هایی را بپوشید که شما را خوشحال کرده و خلق و خویتان را عوض می‌کنند.

سعی کنید در هنگام انتخاب لباس برای خود از یک عضو خانواده و یا دوست نزدیک نیز کمک بگیرید. به صورت کلی اینکه خودتان باشید و چیزی که واقعا می‌پسندید را انتخاب کنید.

۵- باز بودن و یا پوشیده بودن لباس مهم نیست:

باز بودن و یا پوشیده بودن لباس مهم نیست

شما می‌توانید هم در  لباس‌های پوشیده زیبا دیده شوید و هم در لباس‌های باز. انتخاب بر عهده شما خواهد بود که کدام مدل را انتخاب کنید. مطمئن باشید که لباس‌های پوشیده نشان از سادگی و دور از مد بودن نیست. بر اساس علاقه خود باز یا پوشیده بودن لباس خود را انتخاب کنید. برای اینکه دختر جذابی باشید حتما لازم نیست که از لباس‌های باز استفاده کرده و اندام خود را نشان دهید.

۶- مراقب بدن خود باشید:

مراقب بدن خود باشید

برای مرقب از بدن خود همانگونه که پیش از نیز گفته بودیم باید خواب خود را کنترل کرده و خوب بخوابید. در رژیم غذایی خود از میوه‌ها بیشتر استفاده کنید، با تیم‌های ورزشی مختلف ارتباط داشته و با آن‌ها ورزش‌های اصولی انجام دهید.

پیاده‌روی با دوستان را فراموش نکرده و هر روز آن را انجام دهید. یک دختر سالم یک دختر زیبا و جذاب نیز خواهد بود.

۷- سر خود را بالا گرفته و مستقیم نگاه کنید:

سر خود را بالا گرفته و مستقیم نگاه کنید

داشتن سلامتی لازمه جذاب بودن است. بالا گرفتن سر و نگاه مستقیم فقط به این دلیل نیست که ارتباط چشمی داشته باشید بلکه این کار از بروز کمر درد و برخی بیماری‌های دیگر نیز جلوگیری می‌کند. وقتی قدم می‌زنید سر خودرا بالا بگیرید و به جاهای مختلف نگاه کرده و زیبایی‌های اطراف خود را مشاهده کنید. این کار شما را فردی با اطمینان  و اعتماد به نفس بالا نشان خواهد داد.

اگر در هنگام صحبت با دیگران نمی‌توانید به چشم‌های او نگاه کنید بهتر است به گوش‌ها، گردنبند و یا چیزی نزدیک به چشم‌هایش نگاه کنید.

نگرش جذاب:

چگونه جذاب باشیم

چگونه جذاب باشیم: نگرش خودت را عوض کن تا جذاب‌تر شوی. آخرین موضوعی که برای جذابیت بیشتر دختران بررسی خواهیم کرد نگرش جذاب است.

۱- یاد بگیرید و با اطمینان سخن کنید:

یاد بگیرید و با اطمینان سخن کنید

اعتماد به نفس پسران و دختران را به خود جذب می‌کند. حضور در جمع‌های مختلف با اعتماد به نفس بالا و سخن گفتن با اطمینان شما را بسیار جذاب‌تر خواهد کرد. درست است که شما باید با دیگران هم‌گام باشید ولی نه همیشه. اعتقادات و نظرات خودتان را نیز در جمع‌های مختلف بیان کرده و از آن‌ها دفاع کنید. داشتن اعتقادات و ارزش دادن به خود برای جذاب بودن لازم است.

۲- تشکر و قدردانی:

شکر و قدردانی

برای خود دفترچه‌ای داشته باشد و در آن از چیزهایی که به آن‌ها افتخار می‌کنید بنویسید. افتخارات و موفقیت‌هایی که تا به امروز آن‌ها را کسب کرده‌اید. از اتفاقات خود روزانه در آن بنویسید. به عنوان مثال ” امروز هوا آن هوایی بود که من دوست داشتم” و یا ” امروز به خواهرم کمک کردم”. از دیگران به خاطر کارهای خوبشان تشکر کنید. اگر کسی به شما کوچک‌ترین کمک را نیز کرد حتما از او برای کارش تشکر کنید.

۳- ایجاد روابط قوی با دیگران:

با دوستان خودتان صمیمی باشید. زمانی که آن‌ها نیاز به کمک دارند برایشان وقت بگذارید. مهارت‌های خوب گوش دادن را تمرین کنید. سلامت اجتماعی می‌تواند سلامت خودتان را نیز تامین کند.

ایجاد روابط قوی با دیگران

به بهانه‌های مختلف با دوستان خود چه دور چه نزدیک قرار گذاشته و آن‌ها را ببینید. در این بین ممکن است شما به واسطه همین دوستان افراد جدیدی را شناخته و با آن‌ها آشنا شوید.

نگران نباشید مردم دوست دارند که مفید باشند پس می‌توانید از دوستان خود نیز تقاضای کمک کنید. در همین تقاضاها است که شما چهره واقعی آن‌ها را خواهید شناخت.

۴- انجام کارهای داوطلبانه:

انجام کارهای داوطلبانه

برای اینکه مهربانی شما معلوم شده و در چشم دیگران جذاب شوید در برخی از کارها می‌توانید به صورت داوطلبانه حضور داشته باشید. نیازی نیست که حتما مسئولیت بزرگی را به عده بگیرید. به عنوان مثال می‌توانید در خیریه‌های مختلف عضو شده و کارهای کوچکی در آن‌ها انجام دهید. به انجمن‌های کمک به فقرا بپیوندید. این کارها باعث خواهد شد که شما به عنوان یک فرد مفید برای جامعه شناخته شوید.

همچنین این کارها به شما فرصت آشنایی با افرادی مانند خودتان را نیز فرآهم خواهد کرد. افرادی که هم جذاب هستند و هم شما برای آن‌ها جذاب هستید.

۵- در مدرسه سخت کار کن:

هوش بالا و کار کردن سخت جذاب است. افرادی که این ویژگی‌ها را دارند بسیار در چشم دیگران جذاب خواهند بود. چه شما بخواهید و چه نخواهید، تحصیلات جنبه مهمی از آینده شما را شامل می‌شود. دیگران به دختری که تحصیلات بالا و هوش زیادی دارد به عنوان یک دختر جذاب نگاه می‌کنند.

در مدرسه سخت کار کن

دختران در رشته‌های پایه بسیار فعال بوده و استعداد زیادی دارند. اگر در اینترنت جست و جو کنید خواهید دید که بسیاری از ریاضی‌دانان بزرگ زن هستند که کتاب‌های زیادی را نیز نوشته‌اند. شما نیز برای جذاب بودن نیاز دارید که تحصیلات خود را افزایش دهید. هوش خود را آزموده و فعالیت‌های مختلف انجام دهید.

در دانشگاه‌ها حضور فعال داشته باشید و در کارهای علمی شرکت کنید.

۶- کمی تفاوت ایرادی هم ندارد:

کمی تفاوت ایرادی هم ندارد

هر کسی ممکن است در ظاهر و یا اعمال خود ایرادی داشته باشد که باعث جلب توجه دیگران شود. مانند بینی بزرگ و یا داشتن لهجه هنگام حرف زدن. باید این را بدانید که مردم آن‌قدرها هم کا شما فکر می‌کنید به این موضوعات اهمیت نمی‌دهند چون آن‌ها نیز مشغول رسیدگی به مشکلات خودشان هستند. پس نباید اجازه دهید که این ایرادات اعتماد به نفس شما را پایین آورده و باعث شود که فکر کنید زشت هستید. همه مردم ایراد دارند و هیچ شخصی کامل نیست. ایراد یک فرد ممکن است ظاهری باشد و ایراد دیگری باطنی و روحی.

۷- نگران طرز فکر دیگران در مورد خود نباشید:

برای جذابیت هیچ تعریف مشخصی وجود ندارد. در ذهن هرکس افراد جذاب ویژگی‌های مختلفی دارند. پس نباید نگران این باشید که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند. هرچه قدر هم که کامل باشید باز در ذهن برخی افراد اصلا جذاب نخواهید بود. به همین دلیل هم بیشتر باید به راحتی و شادی خود فکر کنید، زیبایی چیزی است که به صورت طبیعی به وجود خواهد آمد.

نگران طرز فکر دیگران در مورد خود نباشید

شما سعی کنید بهترین خودتان باشید و به اینکه دیگران در مورد رفتارها، مدل مو و … شما چه فکری می‌کنند توجهی نکنید. مطمئن باشید که کسانی هستند که چذب بهترین شما خواهند شد.

تصور می‌کنم که بعد از خواندن این مقاله پاسخ “چگونه جذاب باشیم” را دریافتید. این‌ها کارهایی هستند که شما می‌توانید برای بیشتر جذاب بودن انجام دهید. به صورت کلی این موضوعات و نکات بیان می‌کنند که برای جذاب بودن باید خودتان باشید، بهترین خودتان و با اعتماد به نفس رفتار کنید.

شما برای جذابیت بیشتر چه کارهایی را انجام می‌دهید؟ اگر روش خاصی برای خود دارید آن را با دیگر کاربران مجله به اشتراک بگذارید.

تولید محتوای این مطلب توسط تیم صورتی‌ها انجام گرفته است. مقالات زیر در نوشتن این پست به ما کمک کرده‌اند.

https://www.wikihow.com/Be-an-Attractive-Girl

https://www.wikihow.com/Be-Attractive

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 33
دوست نداشتم: 3
 
مطالب جالب و مرتبط

13 دیدگاه در “چگونه جذاب باشیم؟ (تمامی کارهایی که برای جذاب بودن باید انجام دهید)

عالی و درجه یک بود . من که خیلی نگاهم تغییر کرد . ممنونم از تیم صورتی ها .😉😉👌👍👍

ممنون از مطلب مفیدتون😊 از اینجور مطالب بیشتر بزارید💖

مثل همیشه عالی و کلی مفید بود

سلام مطالبی در مورد اعتماد بنفس بزارید

در پاسخ به nana: دوست عزیز کلی مطلب در این مورد داریم لطفا سرچ کنید

عالی بود واقعا ممنون.
ولی این نکته هست که خیلی از دخترا از حسودی از اونی که براشون جذابه بد میگن و این دلیلی نیست که اون شخص جذاب نباشه. و اینکه افراد همیشه از اونایی که ازشون تعریف میکنن خوششون میاد و براشون جذاب میشن و ویژگی های بد اونارو خوب می بینن این نکته خیلی مهمه.

آقا کوروش ایجا دخترونست مطمئنن شما که پسرید درک نمیکنید😒

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *