ده پیام روزانه برای انرژی مثبت

پیام روزانه برای انرژی مثبت

در این مطلب من براتون ده پیام روزانه برای انرژی مثبت را آماده کردم که هر روز این پیام ها رو به خودتون بگید و سعی کنید هر روز در زندگی خود به آن ها عمل کنید.

ده پیام روزانه برای انرژی مثبت

انرژی مثبت

این ده پیام روزانه برای انرژی مثبت را به خاطر بسپارید:

۱) نگرانی را از خود دور کنید
بزرگ‌ترین دشمن شادکامی، نگرانی است. نگرانی نیز در نتیجه فکر کردن به مسایلی پیش می‌آید که از کنترل ما خارج هستند. وقتی کاری را انجام داده‌اید، بدانید کار دیگری نمی‌توانید برای آن انجام دهید. سعی کنید بیشتر حواس خود را روی کارهایی متمرکز کنید که در دست انجام دارید نه کارهایی که تصور می‌کنید ممکن است پیش بیاید.

۲) من انتخاب دیگری ندارم
شما همیشه قدرت انتخاب کردن دارید. در حقیقت شما هر روز، هر ساعت، هر دقیقه دارید انتخاب می‌کنید. انتخاب نکردن هم همچنین خودش یک نوع انتخاب است. با گفتن این جمله که حق انتخاب چیزی را ندارید، در حال دور شدن از توانایی‌تان برای انتخاب کردن هستید. اگر چیزی در زندگی‌تان است که دوستش ندارید، تصمیم دیگری در موردش بگیرید.

۳) اطراف‌تان را با افراد شاد و خوشبخت پرکنید
اگر در کنار افراد عصبانی، افسرده و ناراحت باشید، این حالت به شما هم منتقل خواهد شد. کاری هم از دست شما ساخته نخواهد بود اما اگر در کنار افراد شاد و خوشحال باشید، شادی آنان به شما انتقال می‌یابد و عادات خوب‌شان را یاد گرفته و هم‌چون آنان به اتفاقات بد، واکنش نشان‌ می‌دهید و خیلی زود، افکار و تأثیرات منفی از زندگی‌تان ریشه‌کن شده و افکار مثبت، جای آن را خواهد گرفت.

۴) روز خود را با شکرگزاری تمام کنید
سعی کنید پیش از این‌که به رخت‌خواب بروید، دست کم یک اتفاق بسیار خوب در طول روز را برای خود یادداشت کنید. این می‌تواند خنداندن یک کودک یا کسب پول زیادی باشد. هرچه که هست، سعی کنید برای اتفاقات آن روز شکرگزار و قدردان باشید زیرا دیگر این روز تکرار نخواهد شد.

۵) تصویر از خود
مهم‌ترین عامل موفقیت و شادکامی در زندگی، اعتقادی است که به خویشتن خویش داریم سعی کنیم آن را کشف کنیم. سعی کنیم از خود، تصویر انسانی موفق و توانا داشته باشیم به این باور برسیم که در جهان هستی وجودی منحصر به فرد هستیم و توانایی‌هایی داریم که دیگران فاقد آنند.

۶) هدف زندگی را دریابید
ششمین پیام روزانه برای انرژی مثبت این است که چیزی را پیدا کنید که به زندگیتان معنا و مفهوم دهد. وقتی چیزی پیدا کردید که برایش زندگی کنید، مطمئناً بهتر زندگی خواهید کرد. اگر روابطتان هدف اصلی زندگیتان نباشد، شغلتان یا هر چیز دیگری می‌تواند باشد. معنای زندگی شما چیزی است که خودتان تعیین می‌کنید. برای خودتان هدف تعیین کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

۷) همه را دوست بدارید
خودتان را دوست داشته باشید. به زیبایی بیرونی و درونی خودتان دقت کنید تا بتوانید همان را در دیگران ببینید. پذیرش از درون می‌آید به چیزهایی از خودتان که دوست ندارید فکر نکنید. درعوض، چیزهایی را در خودتان پیدا کنید که دوست دارید دیگران را دوست داشته باشید. کسانی که با شما خوب رفتار می‌کنند را دوست بدارید. بدون این‌که انتظار دوست داشته شدن و محبت دیدن داشته باشید، دوست بدارید و محبت کنید.

۸) تصمیمهای سنجیده بگیرید
ما هیچ وقت برای ایجاد زندگی که واقعا دوست داریم فرصت چندانی نداریم با این حال هنوز بسیاری از ما زندگی یکنواخت و روتین واری داریم. در تصمیم های زندگی تان سنجیده عمل کنید به یاد داشته باشید که این زندگی شماست نه کس دیگری. مردم همیشه در حال اظهار نظر و توصیه به ما می باشند
اما در نهایت این ما هستیم که باید با عواقب تصمیم هایمان زندگی کنیم.

۹) کنترل کردن
خودتان تنها چیزی هستید که کنترل کامل روی آن دارید وقتی این مسئله را درک کنید و براساس آن دیدگاه و عملکردهایتان را تغییر دهید، زندگیتان بیش از پیش آرام خواهد شد. وقتی سعی می‌کنید آدم‌های دیگر یا موقعیت هایی که فرای کنترل شماست را کنترل کنید، فقط زمانتان را هدر می‌دهید و بر آشفتگی زندگیتان اضافه می‌کنید.

۱۰) خودتان باشید
شجاعت لازم برای اینکه خودتان باشید را داشته باشید، خجالت نکشید! شما همانی هستید که هستید.حتی اگر اجتماع دوستتان نداشته باشد، همین هستید، پس چیزی که دیگران فکر می‌کنند را فراموش کنید و زندیگتان را کنید. کاری را کنید که دوست دارید چون زندگی شما همان است که خودتان می‌سازید. زندگی شما متعلق به خود شماست.هیچ کس دیگر نمی‌خواهد زندگی شما را زندگی کند، پس همه چیز به خودتان بستگی دارد.

لطفا نظر خود را در مورد پیام روزانه برای انرژی مثبت برای ما کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.