پیام‌های روزانه انرژی مثبت

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

انرژی مثبت در زندگی هر انسانی تاثیر زیادی می‌گذارد انسان‌هایی که راه جذب انرژی مثبت را فرا گرفته‌اند همیشه خوشبخت و سرشار از انرژی هستند و نسبت به بقیه انسان‌ها شادتر و سرحال‌تر به نظر می‌آیند. با مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها همراه باشید تا باهم راه‌های جذب انرژی مثبت و پیام‌های روزانه انرژی مثبت را یاد بگیریم.

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

تفکر مثبت مُسری است

فرض کنید که شما یک فروشنده، معلم، مهندس یا مدیر هستید. اطرافیان شما با فردی روبرو می‌شوند که می‌دانند در کار خودش انسانی موفق است؛ بنابراین احساس «اعتماد» آن‌ها به شما چند برابر می‌شود. می‌دانند با فردی صحبت می‌کنند که به کار خودش اعتماد دارد و به خواسته‌های آن‌ها گوش می‌دهد. مخاطبان شما تعامل و تاثیر موفقیت آمیزی را تجربه می‌کنند. در واقع مردم با تفکر و خلق و خوی شما ارتباطی مستقیم دارند و این فرمولی برای موفق بودن محسوب می‌شود.

دلایل مهم زندگیتان را پیدا کنید

ایجاد تغییر کار ساده‌ای نیست چرا که شما باید بر سکون حاکم بر زندگی خود غلبه کنید درست مثل یک شاتل فضایی که برای غلبه بر جاذبه‌ی زمین نیاز به یک موشک پرقدرت دارد ، شما هم برای غلبه بر سکون موجود در زندگی نیاز به یک منبع پرقدرت انرژی دارید دلیل شما برای تغییر درست همان منبع انرژی است برای پیدا کردن این دلایل ببینید چه چیزهایی برایتان مهم هستند.

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

به خودتان زمان بدهید

هر چقدر که لازم است به خودتان زمان بدهید درمان عاطفی نیازمند طی کردن مسیر خود است در آن مسیر عجله نکنید عبور از چنین مسائلی یک روزه طول نمی‌کشد بلکه تشکیل شده از گام‌های کوچکی است که شما را قادر می‌سازد تا از پل‌هایی که پشت سرتان خراب کرده‌اید خود را رها کنید امروز هر نفسی که می‌گذرد همانند یک گام برای شماست اجازه ندهید که مسائل دیروز امروزتان را خراب کند فقط به این خاطر که دیروزتان غم انگیز بوده ، دلیل این نیست که امروزتان نیز قرار است غم انگیز تمام شود زخم‌های ما اغلب ما را به سمت بهترین و زیباترین بخش زندگی‌مان هدایت می‌کنند امروز وقت دارید که این بخش‌های درونی‌تان را کاوش کنید زمان کافی به خود بدهید و به خود اجازه دهید که بهبود پیدا کنید.

زمانی که باید بگذرید

همیشه موضوع ، ترمیم چیزی که شکسته است نیست بعضی روابط و موقعیت‌ها قابل ترمیم نیستند. اگر بخواهید به زور آن‌ها را به هم بچسبانید ، همه چیز فقط بدتر خواهد شد گاهی‌ اوقات باید از نو شروع کنید و چیزی بهتر بسازید. قدرت نه فقط در توانایی ادامه دادن بلکه در توانایی شروع دوباره ،با لبخندی روی لب و عشقی در دل، پدیدار می‌شود

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

هیچ کس نمی‌تواند موجب شادی شما شود

شاد بودن و آرامش خیال مسوولیت خود شما است نه هیچ کس دیگر هر کدام از ما بایستی بتوانیم با شناخت بهتر خویشتن ، نقطه رضایت و تعادل را درخودمان پیدا کنیم ارتباطات ما کیفیت زندگی ما را ارتقاء می‌بخشد و آن را غنی‌تر می‌سازد اما مستقیما موجب خوشحالی ما نمی‌شوند. بلکه خودمان سبب ساز شادی خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.