پیام‌های روزانه انرژی مثبت

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

جملات انرژی مثبت موجی از شادی و خوشی هستند که به روح انسان برخورد می‌کنند و او را به خوشبختی و سعادت می‌رسانند. افرادی که مثبت بودن را انتخاب می‌کنند همیشه خوشبخت هستند و خوبی را به خود و دیگران هدیه می‌دهند و افراد منفی همیشه سعادت و خوشبختی را با افکار منفی از خود دور می‌کنند. در ادامه ما برای شما دوستان پیام‌های روزانه انرژی مثبت را آماده کردبم. این پیام روزانه انرژی مثبت را بخوانید چون در افزایش روحیه مثبت به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

جملات روزانه انرژی مثبت

پیام‌ روزانه انرژی مثبت :

دنیا مانند پژواک اعمال و خواسته‌های ماست اگر به جهان بگویی : “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی‌گردد، به تو خواهد گفت : “سهم منو بده…” اگر به دنیا بگویی : “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟ ”دنیا هم به شما خواهد گفت : “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟ ” اگر تغییر نکنیم ، حذف می‌شویم. برای جلوگیری از حذف شدن در بازی زندگی ، باید تغییراتی را در خودمان و زندگی‌مان به وجود آوریم.

 کلیدهای این تغییر عبارتند از :

کلید اول : خواستن

کلید دوم : خالی کردن ذهن از تعصب‌ها

کلید سوم : باور مثبت نسبت به خود

کلید چهارم : عمل کردن

به یاد داشته باشیم که عظمت زندگی تنها به علم نیست بلکه تلفیقی از علم و عمل است.

پیام‌های روزانه انرژی مثبت

چند تا نکته برای زندگی بهتر :

وقتی سرحالی شکرگزار باش و وقتی سرحال نیستی مدارا کن . تو همان چیزی می‌شوی که بیشترین تمرین را برایش انجام می‌دهی .

یادت باشد : لطفی بکن ولی توقع جبران آن را نداشته باش .

مهربانی و سخاوت را از واجبات زندگی قرار بده .

وقتی می‌خواهی مفید باشی روی چیزهای کوچیک تمرین کن .

هر روز چند دقیقه فکرکن از چه کسی می‌توانی متشکر باشی . شنونده بهتری باش .

نقاط ضعف خودت را بشناس و بر آن‌ها چیره شو .

و در آخر این‌که همین امروز ! همین امروز ! به سه نفر بگو که چقدر دوستشان داری ! برای تغییر مثبت یک زندگی ، سی ثانیه کافیست !

عشق :

عشق دل مشغولی لطیفی است که معجونی است از صداقت ،حرکت ، شتاب ، پاکیزگی و شعف و استارت موفقیت و انگیزه اجرای تمامی کارهای دشوار و حل نشدنی ، عاشق باشید !عاشق باشید ! زمانی که عشق در وجودمان لانه کرد دیگر جایی برای خشم و کینه و دشمنی نیست به هر کاری که دست زدید ، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید ، زیرا این شیوه‌ی زندگی معجزه آفرین است.

بادبان‌هایتان را باز کنید ما نمی‌توانیم باد, باران یا دیگر تغییرات آب و هوایی را تحت کنترل خود بگیریم اما می‌توانیم بادبان‌هایمان را در جهتی که می‌خواهیم بچرخانیم تا در مسیر مورد نظر خود حرکت کنیم . “هیچ گاه بیشتر از ده درصد از وقت خودتان را صرف فکر کردن به مشکل نکنید , همیشه حداقل نود درصد وقت خود را روی حل آن صرف کنید.” برای کنترل فوری روی الگوهای ذهنی و عاطفی خودتان , باید ترکیبی از واقع بینی و خوش بینی داشته باشید

از مطلب پیام‌های روزانه انرژی مثبت خوشتون اومد؟ لطفا نظرات خودتونو برامون کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.