ویژگی‌های متولدین ماه دی

ویژگی های متولدین دی

صورتی‌ها: بسیاری از افراد بر این باورند که متولدین هر ماهی دارای ویژگی‌های خاصی هستند. در این مطلب ما می‌خواهیم ویژگی های متولدین دی را برای شما بیان کنیم. اینکه دختران و پسران دی ماهی چه ویژگی‌هایی دارند.

البته توجه داشته باشید که این گفته‌ها ریشه علمی ثابت شده ندارند و شما نباید آن‌ها را در تصمیمات زندگی خود دخیل کنید.

ویژگی های متولدین دی

ویژگی های متولدین دی

ویژگی های متولدین دی

 • دی یعنی آرمان تجربه کردن
 • سمبل: بز
 • عنصر وجود: خاک
 • شعار: من بکار می گیرم
 • سنگ خوش یمن: عقیق رنگارنگ
 • سیّاره: زحل
 • فلّز وجود: سرب
 • شخصیّت: کاردینال
 • رنگ محبوب: سیاه
 • تأثیر پذیر       با سیاست       راهنمای استراتژیک

ویژگی های متولدین دی:

دارای شخصیّت عالی، خیلی لایق و کاردان، بهترین رئیس، انتقامجوی شدید، ساده پوش و بی آلایش، محتاط ، آرام و صبور، مرد عمل، مقتدر، پر تحمّل، جدّی و جاه طلب، فعّال و کوشا، واقع بین، سرکش، پول دوست، بیهوده انرژی تلف نمی‌کند، از تجربیّات خود و دیگران به خوبی استفاده می‌کند، با‌شرف و با ‌وجدان، تمیز، خودکفا و سودجو، ارای حس مسئولیّت زیاد، دشمن ولخرجی و اسراف، حسابگر، مخالف تجمّلات، صاحب شأن و مقام، سازمان دهنده خوب، تقریباْ سیاستمدار، کوشا و مطمئن و خونسرد، تودار، مالک همسر خود، حسود و بدبین، متنفّر از طلاق، دارای عدم اعتماد به نفس کافی، قدرت طلب، خانواده دوست، خشک ولی مهربان، خشن، دارای زبان نیش‌دار، شاد و با نشاط، دارای باطن خروشان، غیر قابل گذشت، قدر شناس، گاهی اوقات خجالتی، باانضباط، بد اخم و بد عنق، دارای حافظه قوی، زود سر کار می آید و دیر می رود، از تنبلی بیزار است، اهل دکتر و دارو، خونسرد و مداوم، ثابت قدم، خودکار، مذهبی، شنونده خوب و گاهی اوقات لجباز.

ویژگی های زن متولد دی:

ویژگی های رن متولد دی

زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب، کدبانو، منظم و کمی لجباز و زود رنج، آراسته و خوش لباس می باشد. زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد. از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است. ممکن است مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد در منزل هم ممکن است همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد، به این ترتیب صدور یک حکم کلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممکن است، اما در عوض یک اصل درباره او مسلم است و ان این است که در هر لباسی ومصدر هر کاری که باشد، بر اعمال و رفتار خود کاملا مسلط می باشد.
از نظر جنسیت نیز وضع به همین منوال است. زن متولد دی هم می تواند چنان زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد که همسرش را بر کرسی اقتدار بنشاند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد. در این مورد نیز، علی‌رغم رفتار گوناگونی که ممکن است از وی مشاهده شود، یک هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است که بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی که به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد.
اگر با یک دختر متولد دی دوست هستید، به این نکته اساسی توجه داشته باشید که هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی کند که این خواسته ها در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری.
یکی از نکات جالب و در عین حال خیلی عجیب در مورد زن متولد دی ماه این است که به طرزی باور نکردنی به سر و وضع و ظاهر آرایی خود توجه دارد. او ممکن است دختر یک کارگر ساده باشد، اما هر بار که به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می کنید که گویی در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل کرده است. این حالت او تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند. امیدوارم این حرف را حمل بر خودنمایی او نکنید، دختر متولد دی کسی است که اگر لازم باشد، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد.

ویژگی های متولدین دی از نظر اجتماعی:

ویژگی های متولدین دی

در ادامه معرفی ویژگی های متولدین دی می‌رسیم به ویژگی های متولدین دی از نظر اجتماعی از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاکت است، به محض ورود به یک اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درک می کند و پی می‌برد که چه رفتار و کرداری باید داشته باشد. زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف بانمک است. اما بدون شک از تماشای چهره او خوشتان می‌آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یکی از وحشت‌های مزبور و دائمی او این است که نکند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویژگی‌های متولدین تمامی ماه‌های سال

[/box]

مشخصات مرد متولد دی ماه:

مشخصات مرد متولد دی ماه

قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، و در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر از ویژگی‌های مهم مرد متولد دی ماه است.
پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز، او مقام را به ثروت ترجیح می دهد. مرد متولد دی دیواری به ظاهر غیر قابل عبور به دور خود می کشد، او در عین حال تا حدی خشن و بسیار مصمم است. اگر چه در بدو امرچنین به نظر می رسد که خواهان دوری جستن از دیگران و عزلت گزینی است، اما نه تنها در حقیقت این چنین نیست، بلکه اگر خوب دقت کنید، می بینید که بسیار هم جاه طلب و شهرت پرست است.
یک چنین دو گانگی در امور عشقی او نیز به چشم می خورد، به این ترتیب که با وجود آنکه سخت رویایی می باشد، سیاره زحل،‌ یعنی جرم سلوی که حاکم بر کردار و رفتار او است، مانند یک ترمز قوی جلوی ابراز احساسات وی را می گیرد. این سیاره به طور مداوم از او می خواهد که موجودی آرام،‌ اهل عمل و جدی باشد. این اعمال نقوذ که در واقع مغایر با خصوصیات ذاتی اوست، گاهی اوقات منجر به سر زدن کارهایی از او می شود که موجب تعجب اطرافیانش می گردد.

مرد متولد دی جاه و مقام را به ثروت ترجیح می دهد و قلبا مایل است مدیر کل و وزیر باشد تا یک بازرگان ثروتمند ولی گمنام. حتی ثروت برای او وسیله کسب قدرت و شهرت است.از نظر امور جنسی ظاهرا سردتر از مردان دیگر به نظر می رسد، در حالی که این سرد مزاجی ظاهری است، به این معنی که او فقط از نظر زبانی و ابراز علاقه سردتر از مردان دیگر است و درغیر صورت می توان گفت که از دیگران یک قدم هم جلوتر است. زنانی که در عرصه عشق به شوهرچرب زبان و عاشق پیشه نیازمند هستند، از برخورد با مرد متولد دی احساس کمبود می کنند زیرا شخصیت او با رفتار عاشق پیشانه سازگاری ندارد.
او بر خلاف اغلب مردها هر قدر بیشتر پا به سن می‌گذارد، سرزنده‌تر و شاداب‌تر می شود و از این نظر مسیر زندگی شما در خلاف جهت اغلب زن‌های دیگر است. او هرگز در نقش یک عاشق دل خسته ظاهر نمی شود، اما شعله علاقه هرگز در دل وی خاموش نخواهد شد و این شعر حافظ که می گوید: « آتشی که نمیرد همیشه در دل ماست» در باره وی کاملاصادق است.
حمایت مرد متولد دی از همسر و فرزندانش زیاد و جدی است و این مرد با گذشت زمان تغییر پیدا نمی‌کند. برای او شما همیشه همان دختر جوانی هستید که در روزهای اول آشنایی با او بوده اید و فرزندانش نیز همیشه کودکان او هستند حتی اگر خود صاحب کودکان متعدد باشند و به شغل وزارت برسند.

طرز برخورد و رفتار با متولدین دی :

ویژگی های متولدین دی

سرقول خود به دی ماهی‌ها بمانید
متولدین دی ماه برای ارضای خواسته‌های خود ابتدا، بایستی فکر و ذهن‌شان را سر وسامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز شود. سر و وضع ظاهری برای آن‌ها، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید. آنها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آنها اهمیت زیادی بدهید. آن‌ها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن کادوهای گران‌قیمت به وجد می‌آیند. هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید چون بسیار خشمگین و بدخلق می‌شوند و طغیان‌های عصبانیت‌شان غیر قابل کنترل است. آنها در پذیرفتن هر گونه مسئولیت و تعهدی، بسیار کند عمل می‌کنند پس صبر و حوصله زیاد به خرج دهید. زمانی که در کنارشان در جمعی هستید، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل دیگران بیزارند. همیشه و تحت هر شرایطی سر قولی که با آنها می‌بندید بایستید و زیر عهد و پیمانتان نزنید

ویژگی های متولدین دی را مطالعه کردید امیدواریم از خواندن آن لذت برده باشید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطالب را نیز بخوانید:

زیباترین عکس‌ها برای پروفایل شبکه‌های اجتماعی

جدیدترین رمان‌ها را رایگان دانلود کنید

[/box]

24 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین ماه دی

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به ترانه – خیلی خوش اومدین به مجله خودتون ♥

 1. nilofar.gh گفته:

  دی ماهی ها رو عشق است مخصوصا اونا که متولد سومه دی اند،مثه خودمممم….خخخخخ….آغا فردا تولدمه،تولدم مبارک….ممنون عالی و واقعی بود..مرسی

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به nilofar.gh – تولدتون رو صمیمانه تبریک میگیم … ایشالا سال بعد همین روز باز تولدتون رو تبریک بگیم توی صورتی ها ♥

 2. ستایش..الف گفته:

  وای مرسی خیلی خوب بود..نیلوفر جان تولدت مبااارک عزیزم…منم دی ماهی ام ۱۲دی

 3. آرزو گفته:

  تولدتون مبارک 3دی تولد امیرمقاره از ماکان بند
  هورااااااااا

 4. ستاخانم گفته:

  سللللللام….منم دی ماهیم …3 روز دیگه تولدمه.اینقد خوشحالللللللللللللم.

 5. ستایش..الف سابق گفته:

  یا حضرت نوح خخخ من کی کامنت گذاشتم ک خودم خبر ندارم…رانیا جونی مرسی خاهری خخخ چون منم ۱۲ دی ام ولی کامنت اولی واسع من نیست….به هر حال تولد همگی مبارکـــ

 6. بانو گفته:

  تولدم مبااارک البته من ۱دی بودمシシシシシシシシممنون صورتییی ها

 7. رانیــــا گفته:

  امیر مقارشمون متولد دی هستش و بهترررین روزشم ۳دی هستش و منم از روز تولد خودمم بیشتر خوشحال میشم ۳دی و ۷مرداد بهترین روزای زندگی منن حالا با ۷اردیبهشتم کنار میایم

 8. Maryam گفته:

  چه جالب واقعا همش درمورد من صادق بود.من تولدم ۲۱ دی هستش.برادرمم دی ماهیه.
  متشکرم از این پست زیباتون.عالی بود??

 9. *NILOOFAR* گفته:

  منم متولد 4ام دی ماهم. خیلی هاشون درست بود ولی خیلی هاشون نه?
  ممنون به هرحال❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.