ویژگی‌های متولدین مهر ماه

ویژگی‌های متولدین مهر ماه

صورتی‌ها : خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آن‌ها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد است. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای می‌باشد که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است.در این مطلب شما ویژگی‌های متولدین مهر ماه را خواهید خواند.

ویژگی‌های متولدین مهر ماه

ویژگی‌های متولدین هر ماه

مهر یعنی آرمان ازدواج

سمبل: ترازو

عنصر وجود: هوا

شعار: من متعادل می کنم

سنگ خوش یمن: الماس

سیّاره: ونوس

فلّز وجود: مس درخشان

شخصیّت: کاردینال

رنگ محبوب: بژ و قهوه‌ای

فعّال و پیشرو       متفکّر       راهنمای ایده‌آلیست

مشخصات متولدین مهر ماه :

مشخصات متولدین مهر ماه

اهل اعتدال، حامی وپشتیبان همسر، شیرین بیان، صلح جو،علاقه مند به فضا، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش،عاشق اصالت، علاقه مند به موسیقی، اجتماعی، بد پیله،خجالتی، پر از احساس، اهل مشورت، عاشق هنر و ادبیات، سیاستمدار، به فکر فردا نیست، مقبول اطرافیان، اهل مساوات و برابری، پر شور و حرارت نیست، عاقل، اهل حمایت از دیگران، معتدل و پایدار، شکمو، امیدوار، با انصاف،خوش سلیقه، اهل تجزیه و تحلیل، گاهی تنبل، کنجکاو و جستجو گر، متنفّر از زیادی مهمان، انتقامجو، از بی بند و باری متنفّر است،با معلومات و با درایت، به آسانی تغییر عقیده نمی دهد، مهربان،شیک پوش و جذّاب، نکته سنج، دارای پشتکار فراوان، یک روزگرم و یک روز سرد، هوشمند، مشاور خوب، دوست یاب، منظّم و مرتّب،عاشق رنگ آبی، گاهی لجباز، مثل باتری باید مرتّب شارژ شود، صادق و درستکار، خوش مشرب، ساده دل، آسان گیر، دو دل و مردد، خوش‌بین.

مشخصات زن متولد مهر ماه :

مشخصات زن متولد مهر ماه

زن متولد مهر ماه استخوان بندی درشتی خواهد داشت و نسبتا سنگین وزن خواهد بود. اما به‌رغم تمام این خصوصیات زنانه، شما بارها در او علائمی از قدرت اراده و جدیت و تصمیم می بینید که با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد. از نظر طرز فکر شباهت‌های زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه به نظر می‌آید.

از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نکنید که اگر با یک زن متولد مهر ماه ازدواج کنید،‌ یک قاضی یا یک دادستان مرد را به خانه خواهید آورد. به هیچ وجه اینطور نیست ظرافت های زنانه او آنقدر زیاد، جالب و دل انگیز است که هرگز باعث سلب آسایش شما نخواهد شد.

زن متولد مهر در هر موقعیتی، چه جزئی و چه مهم،‌ هوشیاری، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد. این موقعیت ها ممکن است از اینکه شما چرا نباید پیراهنی که دکمه سر دست ندارد بپوشید، چرا در اداره موفق نشده اید که پست بهتری بدست بیاورید باشد.( در این مورد آخر،‌ گناه آن عدم موفقیت را چنان ماهرانه بین شما و رئیس شما تقسیم می کند که به هر کدام بیش از سه دانگ بیشتر نرسد).

در زن مهرماه این قابلیت وجود دارد که حتی با شخص خود منصفانه موضوعی را مورد بحث و گفت و گو قرار دهد و مسئله مورد نظر را در ترازوی سنجش و استدلال خویش بگذارد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویژگی‌های متولدین همه ماه‌ها

[/box]

مشخصات مرد متولد مهر ماه :

مشخصات مرد متولد مهر ماه

از ویژگی‌های متولدین مهر ماه ماه می‎توان، انصاف،‌ متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاهی تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی را نام برد. اگر شوهر متولد مهر ماه دارید، همیشه به سر و وضع خود برسید، خانه را تمیز و مرتب نگه دارید و در محیط آرام خانه سر و صدا راه نیندازید و حتما در یکی دو اتاق پرده آبی رنگ آویزان کنید.

اگر شوهر شما متولد مهر است،‌ می‌توانید به خود ببالید که هوشمندترین مشاورین جهان را در جوار خود دارید، او مناسب‌ترین و منطقی‌ترین راه حل‌ها را برای مسائل شما پیدا می کن اما این حرف مفهومش این نیست که به خواسته های کودکانه شما نیز جواب مثبت بدهد، در یک چنین مواردی او راه چاره خوبی عرضه می دارد.

تعدادی از این خواسته ها را منطقا رد می کند. و درباره تعدادی دیگر با شما به بحث و گفت و گو می نشیند. مرد متولد مهر ممکن است دمدمی مزاج باشد و عادت او به استدلال و منطق چنان شدید و همیشگی است که گاهی واقعا آدم را دیوانه می کند، او حتی در امور عاشقانه نیز از منطق ودلیل پیروی می کند.

او خیلی راحت می تواند قلب و نظر شما را به سوی خود جلب کند. در کشمکش و مبارزه با متولد مهر ماه اکثر اوقات شما بازنده هستید، اما این باختن با شکست خوردن از زمین تا آسمان فرق دارد زیرا دیری نمی گذرد که می‌بینید آرزوهایتان آرزوهای او، و خواسته هایتان خواسته های اوست و در دنیا هیچ چیز بیشتر از خوشحال کردن او برایتان ارزش ندارد.

لبخند او برای شما حکم یک سبد گل قرمز را که غنچه های آن در حال شکوفا شدن است را پیدا می‌کند،‌ سبد گلی برای بدست آوردن آن تلاش می‌کنید و دیگر بدون آن نمی‌توانید به زندگی ادامه بدهید. تنها زنانی که قلبی از سنگ خارا دارند می‌توانند در مقابل لبخندهای یک مرد متولد مهر مقاومت کنند، آن هم به شرطی که علاوه بر یک چنین قلبی، اراده ای از فولاد آبدیده داشته باشند.

طرز برخورد و رفتار با متولدین مهر :

ویژگی‌های متولدین مهر ماه

برای هر تصمیمی به متولد مهر ماه فرصت دهید. متولدین مهرماه برای ارضای خواسته‌های خود به دنبال ابرازعلاقه‌های آتشین و صمیمانه هستند و از محیط‌های رمانتیک وخیال‌انگیز لذت زیادی می‌برند.

اگر می‌خواهید راهی به قلب آن‌ها باز کنید، بایستی میزان علاقه‌تان را نسبت به انواع هنرها وموسیقی افزایش دهید، در این صورت مورد تحسین آن‌ها خواهید گرفت همیشه و در همه حال از آنها تعریف و تمجید به عمل آورید.

قبل از شروع هر کاری، عقیده و نظر آنها را بپرسید،چون همیشه و در هر زمینه‌ای حرفی برای گفتن دارند آن‌ها افرادی تعلل ورز و مسامحه کار هستند و گاهی بی‌جهت امروز و فردا می‌کنند و انجام برخی از کارها را پشت گوش می‌اندازند. ازاین رو، در تصمیم‌گیری‌ها تا حدی مغرور و متکبر می‌شوند. ولی بهتر است در این طور مواقع به روی خودتان نیاورید و اعتراضی نکنید. آن‌ها باید برای گرفتن هر تصمیمی مدت زیادی فکر کنند و به زمان زیادی در این زمینه نیاز دارند .

ویژگی‌های متولدین مهر ماهرا خوانید. لطفا نظرات خودتان را در مورد این مطلب برای ما بیان کنید. ممنون که همراه ما بودید.

22 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین مهر ماه

 1. عاشق باش اما عاشقی نکن گفته:

  وااااااا چه باحال رنگ مورد علاقه منم ابی یه ههههه

 2. A-T گفته:

  سلام…ممنونم…واقعا عالی بود…خودم مهری هستم…ب وجد اومدم با دیدن خصوصیاتم..همش درست بود

 3. نرگسی گفته:

  تولد رفیق جون جونیم پنج مهره خداااااا آیلا تولدت هپی مپی عشقممممممم

 4. ضحی خانوم گفته:

  من یه مهر ماهی خاصم همه ی مهری ها خاصن چون خدا خواسته خاص باشن?❤ ولی خب من رنگ قرمز رو دوست دارم

 5. mehrimah گفته:

  سلام به همگی منم یه مهر ماهی ام ۲۹ مهر ساعت ۱۱:۳۰ شب متولد شدم تقریبا ۳۰ مهر تولدمه. عاشق رنگ آبی اما پرسپلیسی . همع خصوصیاتم بود درسته. مرسی مجله صورتی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.