ویژگی‌های متولدین فروردین

ویژگی های متولدین فروردین

بسیاری از افراد بر این باور هستند که متولدین هرماه دارای ویژگی‌هایی هستند. این افراد اعتقاد دارند که کیهان‌ها و آسمان بر خصوصات افراد تاثیر می‌گذارند. در این مطلب شما ویژگی های متولدین فروردین  را خواهید خواند. همراه ما باشید.

ویژگی های متولدین فروردین

ویژگی های متولدین فروردین

 • فروردین : یعنی نوزاد طبیعت
 • سمبل: برّه
 • عنصر وجود: آتش
 • شعار: من هستم
 • سنگ خوش یمن: الماس
 • سیّاره: مریّخ
 • فلّز وجود: آهن
 • شخصیّت: کاردینال
 • رنگ محبوب: زرد الهام پذیر فعّال و پیشرو راهنمای ایده‌آلیست

ویژگی‌های کلی متولدین فروردین:

صورتی‌ها: پرجنب و جوش، فعّال، عجول، رک و بی‌پرو، زود عکس‌العمل نشان می‌دهد، لایق و کاردان، عاشق قدرت بی‌صبر و طاقت، قادر است مدّتها تنها باشد، اهل امر و نهی، طرّاح، اهل هیجان، حادثه‌جو، پرتوقّع، ریاست مآب، با اعتماد به نفس، سازنده، به گذشته فکر نمی‌کند.

جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی‌پذیرد، با مدیریّت عالی، متنفّر از مداخله دیگران، فعّال و جنجالی، با شهامت، بامطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر.

اهل بخشش، اهل تنوّع، با حس مسئولیّت، پرانرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی‌ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف‌تر از ظاهر است، مددکار، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی، هوشمند.

مشخصات زن متولد فروردین ماه :

ویژگی های متولدین فروردین

او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می‌تواند بدون مرد زندگی کند. طبیعی است که زندگی بدون مرد، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست او همیشه دلش می‌خواهد و شاید بتوان گفت نیازمند به آن است که قلب مهربان و خواب‌های طلایی‌اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یک چنین موجودی در ذهنش وجود دارد.

موجودی که ممکن است مربوط به سال‌هایی بس طولانی گذشته و یا سال‌های بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او درشب‌های مهتابی بهار به این عشق رویایی خود می‌اندیشد. یک نکته جالب ممکن است چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد، کمبود آن را احساس نمی‌کند زیرا همیشه در ضمیر ناخود آگاهش معتقد است که هر کاری را که یک مرد می تواند بکند، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.

زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می‌کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می‌آورد و از حقش دفاع می‌کند بدون اینکه نیازی به وجود کس دیگری خودش فراهم می‌آورد و از حقش دفاع می‌کند بدون آنکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد.

به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که یک چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مردها خوش آیند نیست.

ویژگی های متولدین فروردین از لحاظ عشق:

ویژگی های متولدین فروردین از لحاظ عشق:

از لحاظ عشق این امکان وجود ندارد که زن متولد شده در ماه فروردین فریب گرگ‌های در لباس میش را بخورد و او را در مقابل زن فریب‌ها مصونیت دارد و خطر بزرگتر او را از جانب مرده‌های ایده ال و رومانتیک تهدید می‌کند که تازه در این مورد نیز او بارها مرده ایده آلی را که سر راهش قرار بگیرد، در بوته آزمایش قرار می‌دهد.

کمتر زنی ممکن است مثل زن متولد فروردین ماه مددکار و دادرس باشد. او خیلی راحت برای اطرافیانش هدیه ای گران قیمت می خرد و در موقع بیماری ازایشان پرستاری می‌کند و به آن‌ها پول قرض می‌دهد و سعی می‌کند بر ایشان کار پیدا کند و در مقابل انتظار مقابله به مثل راهم دارد.

او هر کاری را با شور و حرارت خاص انجام می‌دهد و اما شخصا منکر داشتن یک چنین خصوصیاتی است که اگر غمگین بود، شوهرش هم غمگین واگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد. او نه تنها مایل است که دوستان شوهرش را بشناسد، از میزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئیات کارش را بداند، بلکه حتی می‌خواهد که در خواب‌ها و رویاهای او نیز شریک باشد و همین حق را برای او قائل است اگر بفهمد که شوهرش چیزی را از او پنهان کرده است‌، دیوانه می‌شود و عصبانیت او واقعا نا خوش آیند است.

ویژگی های متولدین فروردین از لحاظ عصبانیت:

عصبانیتش شبیه به جرقه‌ای است که ناگهان از آتش بیرون می‌ریزد و ناگهان ظاهر می‌شود و زود از بین می‌رود اما تعداد این جرقه‌ها معمولا بیشتر از مواردی است که می‌تواند آرامش خیالی برای شوهرش ایجاد کند.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که عصبانیت‌هایش ظاهری است ولی لطف و مهربانی‌اش عمیق و واقعی است. اندکی پر حرف اما حرف‌هایش سطحی و بی پایه نیست و در آن آثار هوشمندی کاملا مشاهده است و به این دلیل منطقا انتظار همدردی دارد .

مشخصات مرد متولد فروردین ماه :

ویژگی های متولدین فروردین

مردی است رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می‌شناسید.
منجمین، مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف کرده‌اند. ( رعد وبرق، مشعل پرنده، منبع نیروهای صادق و رک و راست)

او برای زن می‌تواند یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشدو یک آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان.

اگر در جستجوی یک مرد سربراه، همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.

ویژگی های متولدین فروردین از لحاظ عشق:

وقتی عاشق می‌شود، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می‌گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشوقه‌اش حق  زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.

اگر این عشق بشکند، با تمام نیرو و با استفاده از کلیه امکانات سعی می‌کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به خرج می‌دهد.

مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در هر عشقی می‌خواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی‌زند، خیلی تظاهر نمی‌کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه‌ای جلوه کند اما اگر می‌توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید، با کمال تعجب می‌دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است.

او در هر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی‌ترین، صمیمی‌ترین و خشن ترین افراد روزگار است. به احتمال قوی هیچ یک از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی‌توانند در عشق پابرجا باشند.

صداقت او مانع از گمراهی شما می‌گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شکوفا وآتشین نگاه می‌دارد . اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت نشود و طوفان آرام بگیرد، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یک شیرین دوم سوم، چهارم و حتی هزارم می‌رود.

از آنجا که در کار عشق، مثل بقیه امور زندگی، پاکباز و صادق و هیجان پرست است، اگر عکس العمل معشوقه چنانکه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد که بر غم کوشش‌هایی که به خرج می‌دهد، نمی‌تواند به مقصود خود که بر خورداری کامل از یک عشق است برسد، در عرض مدت کوتاهی تغییر عقیده می‌دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می‌کشد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویژگی‌های متولدین تمامی ماه‌های سال را در اینجا ببینید

[/box]

16 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین فروردین

 1. آرزو گفته:

  ❤❤❤سال نو همگی مبااااااارک❤❤❤امیدوارم همیشه شمس(شاد،موفق،سلامت) باشید❤❤❤❤

 2. Mobina گفته:

  فروردینییی هاااااااااااا ◎♡☆تولدتونننننن مبارکککککک عزیزاننننننن ☆♡◎

 3. گندم گفته:

  منو همسرم هردو متولد فروردینیم??? من ۷ اون ۱۲ خیلی عاشقانست زندگیمون

 4. ستایش;) گفته:

  با افتخار فردوردینی ام *.*
  .
  .
  پ.ن: حالا انگار هرکسی خودش انتخاب کرده کدوم ماه بدنیا بیاد D: ,والا خخخ

 5. yohana گفته:

  منم 28 فروردین به دنیا اومدم تولد همه فروردینیا مبارک ?❤❤❤❤

 6. آوا♥ گفته:

  عید همتون مبارک دوستان ♡ امید وارم امسال فقط اتفاق خوب بیوفته براتون و تولد فروردینی ها هم مبارک ♡♡♡ منکه فروردینی نیستم خودم ولی افتخار میکنم که مهر ماهی ام *_*

 7. آرشین گفته:

  سلام دوستان سال نو همگی مبارک من متولد ۱۳فروردین روز سیزده به در دنیا اومدم و افتخار میکنم که فروردینی ام کاملا درست بود مرسی دوباره از اینها بذارید عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.