div class="yn-bnr" id="ynpos-2473">
ویژگی‌های متولدین شهریور

ویژگی‌های متولدین شهریور

خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آن‌ها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد است. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای بوده که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم. همراه ما باشید با ویژگی‌های متولدین شهریور.

ویژگی‌های متولدین شهریور

ویژگی‌های متولدین هر ماه

  • شهریور یعنی بالغ طبیعت
  • سمبل: خوشه
  • عنصر وجود: خاک
  • شعار: من تجزیه می کنم
  • سنگ خوش یمن: عقیق سبز
  • سیّاره: مرکوری
  • فلّز وجود: پلاتین
  • شخصیّت: راوی
  • رنگ محبوب: خاکستری و سبز
  • تأثیر پذیر        با سیاست        فکردهنده استراتژیک

ویژگی های متولدین شهریور:

حسّاس، با هوش، شاد و سر حال، دقیق، وظیفه شناس،خوش هیکل و خوش تیپ، سالم و تندرست، اهل سازش، سودجو، خجول، بد پیله، واقعاْ ساعی و کوشا، سرمایه دار، کمال گرا، صبور و آرام، عاشق سلامت خود ، متّکی به نفس،خونسرد و خوددار، عاشق کامپیوتر، روشنفکر و دانشمند،قابل انعطاف، وسواسی، پر انرژی، مبتکر، اهل اعتدال و میانه روی، کمک‌رسان، اهل انتقاد، معتمد، وفادار، با ایمان،رام نشدنی، بی ریا و بی تزویر، خوش قلب، چشم و گوش بسته، با شرم و حیا، ثابت قدم، مورد حسد قرار می گیرد،دور از جرّ و بحث، گول زرق و برق را نمی خورد، فرشته خو،خیلی درس خوان، چابک، خیال پرداز، دارای ذائقه قوی، با انضباط و مستقل، کاردان و لایق، نکته سنج، خودکفا، پرتوقّع، اهل همدردی، زود رنج، قاطع، دوراندیش، خرده‌گیر و خورده بین.

مشخصات زن متولد شهریور ماه:

مشخصات زن متولد شهریور ماه

زن متولد شهریور ماه بسیار احساساتی، بی ریا و بی تزویر و خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده است.

درباره این موجود پرشور رک و راست خیلی چیزها وجود دارد که شما باید بدانید. او از جمله کسانی است که ممکن است عیب داشته باشد، اما به طور حتم غل و قش در کارش نیست. اگر بگوییم که زن متولد شهریور ماه ذاتا با شرم و حیا است، حقیقت محض را گفته‌ایم و در این مورد جای کوچکترین شک و تردیدی نیست.

محال است وی را در یک سو مسخره و یا در رل یک دلقک ببینید. با وجود این، او یک زن است، مجهز به تمام حربه های زنانه، ثبات قدم در شادی آفرینی در مواقعی که آن را لازم تشخیص بدهید و در یک چنین مواقعی هر چند سنگ هم که بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه کار خود باز می ماند و نه اینکه ضعف از چشم‌هایش جاری می گردد.

اگر در جایی خواندید که یک زن متولد شهریور قانون شکنی کرده است، مطمئن باشید که دارید عوضی می خوانید. او ذاتا از یک چنین رفتاری بیزار است و این وفاداری نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نیز حفظ می کند، البته عشق حقیقی، زیرا او به انواع عشق های دیگر اصلا علاقه ای ندارد.

اگر زن متولد شهریور مشاهده کند که عشق وی حقیقی نیست، در قطع آن کوچکترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود کوچکترین هیجانی از وی مشاهده نمی شود. او همان قدر که از به هم زدن کانون خانوادگی خود تنفر دارد،‌ از ریا کاری و دغلبازی در عشق خود بیزار است.

مشخصات مرد متولد شهریور ماه:

مشخصات مرد متولد شهریور ماه

آتش عشق مرد متولد شهریور ماه بسیار کم شعله، اما جاودانه و با حرارت است.او با عشق های رویایی و اشک های سوزان و آه های جانسوز میانه ای ندارد،‌ و اگر با چنین مردی ازدواج می کنید، باید صبر ایوب داشته باشید.

اگر شما از آن زن‌هایی هستید که تشنه عشق های شاعرانه و جملات مسحور کننده هستند، توصیه می کنیم که دور مرد متولد شهریور را خط بکشید، چون در غیر این صورت وضع آدم گرسنه ای را دارد که بر سر خوان نعمت نشسته باشد اما غذاها همه به بشقاب چسبیده باشند. سعی در برقرار کردن یک رابطه عاشقانه خیلی رویایی با مرد متولد شهریور چنان قلب شما را جریحه دار خواهد ساخت که جراحت آن تا پایان عمر هم التیام پیدا نخواهد کرد. زندگی این مرد به طور دربست بر پایه امور مادی و کارهای عملی قرار دارد تا جایی که به طور مطلق با عشق های رمانتیک و رویاهای طلایی بیگانه است. برای وارد کردن او به جرگه عشاق باید کوشش زیادی بکار برده شود. او نه تنها کسی نیست که گیتارش را بردارد و پایین پنجره اتاق شما آواز های عاشقانه بخواند، بلکه شما برای شنیدن یک کلمه عاشقانه از زبان او هم باید صبر ایوب داشته باشید.

ویژگی‌های متولدین شهریور از لحاظ عشق :

مرد متولد شهریور در عشق بیشتر در جست و جوی کیفیت است و به همین دلیل وقایع عاشقانه زندگی او از نظر کمیت هرگز چشمگیر نیست و تازه اغلب این موارد محدود نیز به عاقبت غم انگیزی منتهی می شوند.

عکس العمل او به هنگام شکست در عشق به این صورت است که خود را به شدیدترین وجهی که برایش امکان دارد،‌ در کارش غرق می کند، از اجتماع کناره می گیرد و از آن پس بیشتر از گذشته احتیاط به خرج می دهد

. شما در روابط خود با مرد متولد شهریور خیلی زود متوجه می شوید که برای جلب نظر او باید دوباره بیشتر فعالیت کنید و دوباره بیشتر از دانش زنانه خود استفاده نمایید. زندگی این شخص بر پایه صداقت استوار است و فقط به دلایل بسیار قوی و یا به خاطر یک زن فوق العاده ممکن است خط مشی خود را موقتا تغییر بدهد.

مرد متولد شهریور ماه خیلی راحت تر از مردانی که تحت تأثیر صور فلکی دیگر هستند، می تواند مجرد زندگی کند و چون ذاتا به سرنوشت معتقد است اگر دید که با کسی رابطه عاشقانه پیدا نمی کند، خیلی راحت آن را به پای سرنوشت غیر قابل تغییر خود می نویسد و وضع خود را می پذیرد و به همین دلیل هم شما بسیاری از متولدین این ماه را می بینید که تا میانسالی مجرد باقی مانده اند و شکایتی هم ندارند.

ویژگی‌های متولدین شهریور

طرز برخورد و رفتار با متولدین شهریور :

شهریوری‌ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا متولدین شهریور ماه برای ارضای خواسته‌های خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلایی و تدریجی عمل می‌کنند آن‌ها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابل‌شان هستند.

در کنار آن‌ها، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آن‌ها باید رفتار کنند. از آن جایی که آن‌ها از به هم ریختگی، بی‌نظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگی‌شان را تمیز و مرتب نگه دارید.

آن‌ها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمی‌ترین و بهترین دوستشان نیز هستید. هرگز به زور خوراکی‌ای به آنها ندهید که دوست ندارند، چون آن‌ها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستی‌شان بسیار حساس هستند. آن‌ها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.

ویژگی‌های متولدین شهریور را نیز خواندید. امیدواریم که این مطلب را نیز پسندیده باشید. شما متولد کدام ماه هستید؟

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 18
دوست نداشتم: 9
 
مطالب جالب و مرتبط

37 دیدگاه در “ویژگی‌های متولدین شهریور

تاحدود زیادی راست ودرست☺

ببخشید یه سوال چرا رمان کم میزارید. لطفا رمان عاشقانه مثل رالی مرگ زیاد بزارید ممنونم

من شهریوری ام و افتخار میکنم که در این ماه به دنیا امدم

میشه خصوصیات اسفندی ها رو هم بذارین ????

دوست من محیا متولد ۱۴ شهریوره تولد هم میگیره چی براش بخرم

چیزی که فکر میکنی از ته قلبش دوست داره
مثلا اگه عاشق گروه خاصیه وسایل مربوط به اونو بخر
اگه عاشق لباسه براش لباس بخر و….

ترو خدا متولدین اذر رو هم بزارین خیلی وقته منتظرم

در پاسخ به نفس : دوست عزیز برای تمامی ماه‌ها این مطلب موجوده ، سرچ کنید در مجله تا مطلب رو بیاره، ممنون از همراهیون ♥

ممنون،لحظه شماری میکنم تا برسه ماه تولدم ببینم چه ویژگی های دارم

mrc khili khob bob mn 30bednia amdm❤

منم یه شهریوریم?دو روز دیگه هم تولدمه?

منم ۱۸شهریورم روز عید غدیر خم

مهدیه منم متولد 29شهریورم❤❤❤
اگه من ی روز دیر تر به دنیا میومدم میشدم نیمه دومی بعد یه سال از مدرسه عقب میوفتادم☺

من متولد ۳۰ شهریور هستم ولی نیمه اولی

به نظر من بهترین ماه شهریور هست و به خودم می بالم که شهریوریم 😋😋

شهریور جونیا توادتون مبارک امیدوارم سالی پر از شادی های حلال داشته باشین

برای بهمنی ها هم مطالبی رو هم بزارید

شهریور جونیا تولدتون مبارک مامان بابای من هردو ۱۰ شهریور به دنیا اومدن

غزل جون کی گفته بهترین ماه شهریور هر ماه خصوصیات خاص خودش رو داره و درکنار خصوصیات خوبی که داره میتونه خصوصیات بد خودش رو هم داشته باشه این دلیل نمیشه چون خودتون تو اون ماهی که بدنیا اومدید بگید بهترین ماهه صورتی ها لطفا درج بشه

وای ک چقد از کامنت zyzyخندم میگیره

من 16شهریورم یه روز قبل از محسن ابراهیم زاده😁😅😎😎😂😂😂

به نظرم فروردین و مرداد از لحاظ خصوصیات از همه ماه ها بهترن

شهریوریا بهترینن😍😛💟

منم شهریوریم ولی خدایی اصلا خصوصباتم شبیه به خصویاتی که گفته شده بود نبود☹️😐

تولدتون مبازک شهریور جونیاااا

عالی بود خیلی قشنگ بود من ۲۴ شهریورم بعضی از متناش راست بود بعضی یا دروغ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *