ویژگی‌های متولدین خرداد

ویژگی‌های متولدین خرداد

در این مطلب قصد داریم ویژگی‌های متولدین خرداد را برای شما عزیزان بیان کنیم. اینکه دختران و پسران متولد ماه خرداد چه ویژگی‌هایی دارند و خلق و خوی رفتاری آ‌ها به چه صورت است. همراه ما باشید.

این گفته‌ها هیچگونه توجیه علمی ندارند به همین دلیل هم شما نیز بهتر است به آن‌ها به عنوان سرگرمی نگاه کرده و گفته‌ها را در زندگی خود دخالت ندهید.

ویژگی‌های متولدین خرداد

ویژگی‌های متولدین خرداد

افراد متولد خرداد چه ویژگی‌هایی دارند؟

در زیر می‌توانید خصوصیات متولدین خرداد را به صورت یک عکس نوشته مشاهده کرده و آن را در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

ویژگی‌های متولدین هر ماه

 • خرداد یعنی کودک طبیعت
 • سمبل: دوپیکر
 • عنصر وجود: هوا
 • شعار: من فکر می‌کنم
 • سنگ خوش یمن: زمّردکبود
 • سیّاره: عطارد
 • فلّز وجود: جیوه
 • شخصیّت: راوی
 • رنگ محبوب: زرد و سبز
 • فعّال و پیشرو       متفکّر       ارتباط برقرارکننده ایده‌آلیست

مشخصات متولدین خرداد ماه :

اهل تنّوع، واقعاْ باهوش، سریع‌الانتقال، متلّون‌المزاج، غیرپایدار، عاشق کارهای فکری، کنجکاو، پرانرژی، دارای شخصیّت دوتایی، بی‌ثبات، دمدمی مزاج، هرگز کار را تمام نمی‌کند، عاشق مسافرت، معاشرتی، سر به هوا، زرنگ،قابل تطبیق با هر محیط، پی به اسرار می‌برد، نا آرام، درجستجوی مطالب جدید، واقعاْ با سلیقه، ماهر، دارای قدرتفکری زیاد، آدم شناس.

عاشق برنامه‌های کوتاه‌مدت، منطقی،عاشق حرکت، متنفّر از تقلّب، عاشق کامپیوتر، از کار طولانیخسته می‌شود، عاشق شطرنج، زود جوش، در یک‌جا بندنمی‌شود، نرم و غیرمستقیم حرف می‌زند، قابل انعطاف،عاشق مطالعه، عاشق جمع مردم، رنگارنگ، دارای قوّه تخیّل زیاد، خوش سر و زبان.

ماجراجو و بی‌ثبات، شیک پوش، غیر حسود، گاهی شاد و گاهی غمگین، گاهی پر حرف و گاهی خاموش، نکته سنج، اهل هنر، خواهان وفاداری، کم حرف،آب زیر کاه، اهل معاشرت، رویائی، بی قرار، اصلاْ رویش حساب نکنید، میل ندارد کسی از کارش سر در بیارد، با انصاف، بدقول، اهل زخم زبان، گاهی لجباز، عاشق غذاهای تند.

مشخصات متولدین خرداد ماه

مشخصات زن متولد خردادماه ماه :

زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان، با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات.

مردی که با یک دختر متولد خرداد ازدواج کند، گویی که چندین زن در حرمسرا دارد. این زن در جستو‌جوی یک مرد کامل است و به همین جهت در هر مردی یک صفت قابل تحسین می‌یابد. او گاهی خانه دار، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا، گاهی غمگین و متاثر، گاهی پر حرف و پر سفسطه گاهی خاموش و کم حرف است.

زن متولدشده در این ماه آنقدر ها هم که گاهی اوقات به نظر می‌رسد، سنگدل و بی‌احساس نیست. قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی‌های گوناگونی می‌گردد که ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا کردن آن است و یک متولد برج خرداد لااقل دو برابر زن‌های دیگر به این کار نیازمند است.‌ یک مرد متولد خرداد می‌تواند در آن واحد یک خواننده، یک خانه دار، یک هنرپیشه، یک فروشنده و رئیس یک هیات مدیره باشد وتمام این کارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یک زن اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمی مزاج شناخته می‌شود.

فکر نکنید که یک زن متولد این برج نمی تواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یک چنین موقعیتی را کمتر در اختیار یک زن می‌گذارد درحالی که در دنیای عشق و احساسات او می‌تواند هوس‌های هزار گانه خود را به موقع به اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر که می‌خواهد ارضا کند.

زن متولد خرداد مانند توفان ورگبارهای بهاری می‌ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام است. در حالات او ثبات و دوام و استمرار وجود ندارد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویژگی‌های متولدین بقیه ماه‌ها

[/box]

ویژگی‌های متولدین خرداد

مشخصات مرد متولد خرداد ماه :

مرد متولد خرداد اکثرا دو زنه است و حتی، درضمن ماه عسل ممکن است عروس را بگذارد و برود. در زناشویی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجراست وحال و احوال عاشقانه اش بی ثبات و رنگارنگ است. برای فرزندان پدری نرم و مهربان و ملایم است، ممکن است بچه‌های خود را لوس کند.

مردی با ذوق، هنر دوست و غیر حسود و کمی بد قول است. عاشق یک چنین مردی شدن موجب می‌شود که احساس مطبوعی از تامین به شما دست بدهد زیرا پیوسته یقین خواهید داشت کسی را دارید که هر وقت به وی نیازمند شدید، به کمکتان بشتابد و هرگز تنهایتان نمی‌گذارد.گ

تمام تردیدهای اجتماعی که قبل از ازدواج با او داشتید سریعا از بین می‌روند، با وجود این هیچ بعید نیست که اگر صبح روز شنبه او را برای خرید نان به خارج بفرستید، تا یکشنبه ظهر برنگردد. اگر می‌خوهید اعصاب آرام و راحتی داشته باشید، هرگز منتظرش نباشید و هنگامی که خواست از منزل خارج شود، گوشه کتش را نچسبید.

مشخصات مرد متولد خرداد ماه
او خوش صحبت و مردم دار است. به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با مردم جوشیدن را دوست می‌دارد. هم صحبت خوبی است.غالبا شمع مجلس است و در گفت و گو نکته سنج و باذوق است. اگر با او آشنا شدید، اگر با او گرم  گرفتید، اگر از او خوشتان آمد، اگر به فکر حلقه نامزدی و سفره عقد افتادید، از ابتدا بدانید که مردی را برای زندگی انتخاب کرده‌اید که ممکن است ماه عسلش را نصفه کاره رها کند و برای انجام کاری تک و تنها به یک شهر دیگر برود. وزش یک باد و نسیم تصمیم و رای او را بر می‌گرداند.

او به شدت از تنهایی نفرت دارد و همیشه مایل است در جمع باشد. اگر برای مدت درازی تنها بماند، کارش به اشک و آه و فغان خواهد کشید. یک روز ممکن است نامزد متولد خرداد ماه شما شاد و خندان به دیدنتان بیاید و پیشنهاد کند که با هم به دیدن یک فیلم کمدی و یا تماشای یک سیرک بروید. او برای شما گل، عطر، صفحه، کتاب و کادوهای دوست داشتنی دیگر می‌آورد. شما دعوتش را قبول می‌کنید و با هم به گردش می‌روید ساعات خوشی با سرعت سپری می‌شوند و شما از اینکه در کنار مردی این همه خونگرم وشاد و خوش سر و زبان غرق در شادی و نشاط هستید، از خوشحالی در پوست نمی‌گنجید. او به صد شیوه مختلف به شما می‌گوید که دوستتان دارد، شیوه‌هایی که نظیرش را هیچ کس دیگری نمی‌داند.

بسیاری از مردان متولد این ماه چند بار ازدواج می‌کنند، و اغلب این ازدواج‌ها را در سنینی انجام می‌دهند که هنوز جوان هستند. طبیعی است که این قاعده کلیت ندارد اما اگر مرد خرداد دو زن نداشته باشد، از خیلی چیزهای دیگر دو تا دارد، مثلا دو تا اتومبیل، دو تا آپارتمان، دوتا شغل، دو تا لیسانس یا دکترا، دو تا حیوان خانگی، دو تا ریش تراش، دو تا سرگرمی، دو تا هدف و… او واقعا دو نفر است.

42 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین خرداد

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به reyhane – حتماً منتشر میشه همین امروز فردا دوست گل ♥

 1. tina---jon گفته:

  میشع بگین چرااا کامنت های من درج نمیشه ؟ اینو خودم میدونم که کامنت ها بعد از برسی درج میشه اما من چن روزه پیش کلی کامنت فرستادم برا مجله اما حالا که میبینم هیچی به هیچی اصلا خبری از اونا نیس امتحاناتمون شروع شده من وقت استراحت خیلی کم دارم اما میام مجله .لطفا برا کاربراتون ارزش قاعل بشین از اون همه کامنت حداقل یکی که میتونه درج شه

 2. یه مردادی گفته:

  ااااااااااااووووووووققققققققق حالم بهم خورد من متولد خردادم ،من خردادی ام ول کن این مسخره بازی هارو برو بابا یه جوری میگید متولد خردادید انگار متولد مردادید عشق فقط مرداد یه شیر قوی D:

 3. mina گفته:

  وااااااااااااااااااااای باورم نمیشه منم ۱۲ خردادم 🙂
  تفاهم*-*

 4. Zăhŕā گفته:

  همش درست بود. آفرین خوشمان آمد. ولی رنگ مورو علاقه رو خیلی درست تر گفته بود

 5. Zăhŕā گفته:

  همش درست بود. آفرین خوشمان آمد. ولی رنگ مورو علاقه رو خیلی درست تر گفته بود

 6. فاطیما گفته:

  من دو خردادم!!!؟؟(:
  دوست عزیزی ک میای میگی من مردادیم شما بسیار بیجا کردی اومدی تو گپ خردادیا
  اها فهمیدم چرا اومدی چون هیچ مردادی شمارو تو گپشون جا نداد شما این کار رو کردی و اومدی تو گپ خردادیا ¿?

 7. رانیا گفته:

  تولدتون مبارک خردادی جونیا … فاطیما جون اتفاقا مردادیا هم خیلی خوبن اصن همه ماها ی سال خوبن مهم نیست که متولد چه ماهی باشی مهم اینه که بتونی با همه مهربون باشیم و مهربون باشیم و مهربون باشیم اصن انساان باشیم بدل نگیری فاطیما جونم … منظورم کلی بود

 8. شیماع گفته:

  آبانے ام:))
  فاطیماجونـ اینجا گپـ نیس ک بگید بیجا کردی اومدی تو گپ…محل کامنتع…لطفا ب هم توهین نکنید البتح اگه باهم شوخی دارین ک هیچ…

 9. مریم گفته:

  منم ۷ خردادم
  بچه ها روشی هست به جز کراتینه کردن مو که موها برای مدت طولانی صاف بمونه

 10. فاطیما گفته:

  رانیا جون اون فاطیمایی که این حرفو زده من نبودما من اونیم که گفته من آبانیم. یه دف اشتباه نگیری عزیزم

 11. آوا گفته:

  عالیه همش درسته من ۲۸ خردادم
  آهای مردادی خردادیا زندگی نمیکنن پادشاهی میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.