ویژگی‌های متولدین تیر

ویژگی‌های متولدین تیر

صورتی‌ها: خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آن‌ها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد است. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای بوده که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم. در این مقاله ویژگی‌های متولدین تیر را خواهید خواند.

ویژگی‌های متولدین تیر

ویژگی‌های متولدین تیر

  • تیر یعنی بالغ طبیعت
  • سمبل: خرچنگ
  • عنصر وجود: آب
  • شعار: من احساس می کنم
  • سنگ خوش یمن: مروارید
  • سیّاره: ماه
  • فلّز وجود: نقره
  • شخصیّت: کاردینال
  • رنگ محبوب: آبی و سبز
  • تأثیر پذیر حسّاس راهنمای تعیین کننده خط مشی

ویژگی‌های متولدین هر ماه

ویژگی‌های متولدین تیر:

خیلی حسّاس، سریع الانتقال، رویایی، عاشق خانه و خانواده، منزوی، عاشق مهتاب، عاشق فرزند، علاقه‌مند به کشاورزی، گاهی آرام و گاهی طوفانی، خجالتی، بسیار با سلیقه و شیک پوش، پشتیبان اقوام، دارای قوی‌ترین احساسات، بهترین آشپز، علاقه زیاد به گل، دارای حس پدرانه یا مادرانه، با وفا، رفیق باز، صرفه جو و اقتصادی، محتاج به کمک دیگران.

پر محبّت، مطیع همسر، تا حدودی خسیس، متنفّر از انتقاد، باهوش، اهل قهر و آشتی، در آشتی پیشقدم نمی‌شود، همسری با وفا، غمگین در روزهای ابری، گاهی خوب و گاهی بد، خیالاتی، عاشق عتیقه و اشیاء کهنه، اهل تدارک و آذوقه، مادیّگرا و پول پرست، رک گو، خودخواه ومغرور، تا حدودی سطحی نگر، صبور و آرام، حافظ اسرار، علاقه زیاد به مادر، عاشق تعریف و تمجید، مهمان نواز عالی، خیلی ظریف،شکیبا، صمیمی، محافظه کار، اهل ریسک نیست، میهن پرست، انتقامجو، وسواسی، رئوف و مهربان.

مشخصات زن متولد تیر ماه:

مشخصات زن متولد تیر ماه

متولد تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است. او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود کمتر گردن می نهد و پذیرا می‌شود.

در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می‌شود و گاهی قهر می‌کند و در لاک خود فرو می‌رود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخی کرد،‌ برای آشتی کردن هرگز پیشقدم نمی‌شود.

در مقابل دختری که در تیر ماه متولد شده، مدت‌ها بلا تکلیف خواهید ماند و نمی‌دانید که یک موجود ساکت و سر به زیر است و یا یک دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب، و عجیب آنکه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.

زنی که در تیرماه متولد شده است،‌ الزاما خسیس نیست اما نشانه هایی از این حالت در وی مشاهده می‌گردد. شما می‌توانید او را صرفه جو و دور اندیش بنامید. او هرگز نخ‌هایی را که روی جعبه‌ها می‌بندند، دکمه‌ها، قوطی‌های خالی روغن نباتی، کفش‌های کهنه و لباس کهنه و… را دور نمی‌ریزد.

کسی چه می‌داند، شاید یک روزی این کاغذ عاشقانه‌ای که ده سال قبل نوشته شده است، این تکه نخ و یا این قوطی خالی روغن نباتی به درد بخورد حتی فیوز شکسته‌ای هم که او در کشوی میزش نگاهداری می‌کند،‌ ممکن است روزی مفید واقع شود.

بی فایده است اگر از او بپرسید که این همه جوراب پاره و دستکش پاره کهنه که جمع کرده است، به چه دردی خواهند خورد. اگر خوب بررسی کنید، متوجه نکته جالب دیگری هم می‌شوید و آن این است که علاقه او به جمع آوری اینجور چیزها صرفا و منحصرا به خاطر این نیست که خیال می‌کند ممکن است روزی به درد بخورند، او نسبت به اشیاء کهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد.

محرک او در این کار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، محرک او در این کار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، برای او، هر شیء کهنه ای که به وی تعلق داشته باشد، به نحوی خاطره انگیز است و به این دلیل با ولع خاصی به نگاهداری او آن می‌پردازد و این امر بالطبع شامل حال شما هم که شوهرش باشید، می‌گردد.

اما کوشش او برای حفظ شوهرش بیش از آنکه ناشی از حسادت باشد، به علت احساس مالکیتی است که نسبت به شما دارد. البته به نظر بعضی‌ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالکیت است، اما به نظر من بین این دو تفاوت‌هایی وجود دارد.

مشخصات مرد متولد تیر ماه :

مشخصات مرد متولد تیر ماه

مرد متولد تیر بسیار اخمو و ترشرو، بچه مسلک، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست است.

اگر با یک مرد متولد تیر ماه ازدواج کردید، در مایه جهیزیه خود یک چتر هم حتما ببرید، زیرا در خانه شما یک روز هوا ابری است و یک روز بارانی، در آنجا شما هم می‌خندید و هم گریه می‌کنید. مرد متولد تیر ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می‌ماند و سعی می‌کند همسرش مانند مادرش باشد.

او بدون شک استاد است و می‌تواند طولانی‌ترین مطالب را در کوتاه‌ترین جملات بیان کند. حواسش هرگز پرت نمی‌شود و از پرچانگی بیزار است و به این دلایل نباید انتظار داشته باشید که در جلسات اول آشنایی با شما اسرار را برایتان بازگو کند.

مرد متولد تیر نه تنها هرگز به کسانی که نمی‌شناسد اعتماد نمی‌کند بلکه در زندگیش مطالبی وجود دارند که هیچ وقت کسی به آن‌ها وقوف پیدا نخواهد کرد، حتی نزدیک ترین دوستان یا همسرش.

شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است. او همان قدر که ممکن است بوالهوس باشد، می‌تواند حساس و وفادار هم باشد، همان قدر که اخمو است، ممکن است متبسم هم باشد. چون او در برج سرطان متولد شده است.

ترش رویی و خرچنگ گونه، و رفتار نا مهربانش به تدریج ممکن است به خوشرویی و خوش مشربی تبدیل بشود، و جالب آنکه اگر این چنین شد، دیری نمی گذرد که شما می‌توانید صدای قهقه‌های او را هم بشنوید.

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویژگی‌های متولدین تمامی ماه‌ها

ویژگی‌های متولدین تیر از لحاظ رابطه

رابطه مرد متولد تیر ماه با پول: این را به طور یقین باید گفت که او حتی اگر عاشق شعر و ادبیات و موسیقی باشد، لحظه ای از موسیقی غافل نگردد و حتی اگر تمام اوقات بیکاری اش را در گالری‌های هنری بگذراند، باز از فکر پول نقد غافل نمی‌ماند.

وقتی یک نقاش متولد شده در برج خرچنگ اتاق زیر شیروانی منزل را برای انجام کارهای هنری خود، مثلا نقاشی انتخاب می‌کند، دلتان اصلا شور نزند که سر ساعت غذا و آشامیدنی برایش ببرید زیرا او قبل از استقرار در این محل در گوشه و کنارش یک مقدار خوراکی، یا تعداردی قوطی کنسرو پنهان کرده است.

اگر شوهرتان به عنوان سرگرمی نقاشی می‌کند هرگز به کسی وعده ندهید که یکی از تابلوهای او را به وی خواهید بخشید زیرا شوهرتان حتما به فکر فروش تابلوهای خود می‌باشد و اگر کارش خوب باشد، قیمت آن را هم خیلی دست بالا می‌گیرد، در ضمن این را هم بدانید که قیمت‌ها را چندان هم بی ربط نمی‌گوید زیرا کسی که تحت تاثیر صورت فلکی خرچنگ است، فقط وقتی دست به یک چنین کارهایی می‌زند که مطمئن باشد می‌تواند آن را به نحو مطلوبی انجام بدهد و چون استعدادهای هنری زیادی هم در وی نهفته است، در کارهایی مثل نقاشی و مجسمه سازی و قالب گیری و امثالهم زبردستی زیادی از خویشتن نشان می‌دهد.

طرز برخورد و رفتار با متولدین تیر

متولدین تیر ماه برای ارضای خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقی و ابدی هستند. آن‌ها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیاد می‌برند.

به آن‌ها توجه زیادی نشان دهید از این که ساعات طولانی را با همسر یا عزیزانشان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد می‌آیند. آن‌ها عاشق خانه و خانواده‌شان هستند.

همیشه تاریخ‌های مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اولین روز آشنایی‌تان را به یاد داشته باشید و به آن‌ها هدیه بدهید. آن‌ها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگیرند پس به آن‌ها عشق بی‌قید و شرط بورزید و محبت کنید.

آن‌ها از دریافت کارت‌های تبریک در مواقع مختلف لذت می‌برند. هرگز و تحت هیچ شرایطی، آن‌ها را دست نیاندازید و مسخره‌شان نکنید. ممکن است شوخی‌های شما را خیلی جدی بگیرند و احساساتشان خدشه‌دار شود.

اگر موقعیت و شرایط مناسب در اختیار آن‌ها قرار بگیرد، ممکن است برخی مواقع خاص تبدیل به افرادی فریب کار شوند. آن‌ها روابط دوستانه تدریجی را ترجیح می‌دهند. همواره به اعضای خانواده آن‌ها احترام بگذارید تا مورد احترام آن‌ها قرار بگیرید

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 20
دوست نداشتم: 12
 
مطالب جالب و مرتبط

55 دیدگاه در “ویژگی‌های متولدین تیر

ببخشید این اشتباه سنگ خوش یمن خردادی ها مروارید من مطمئنم….

پاسخ به مهدیه – ممنون از توجهتون ، کامنتتون منتشر شد تا نظر شما هم دیده بشه ♥

لطفا مهر رو‌هم بزارین

در پاسخ به مریم : دوست عزیز برای تمام ماه‌ها وجو داره ، سرچ کنید. ممنون از همراهیتون ♥

واقعا واقعی بو البته بعضی هاش
من متولد تیرم
خوشمان آمد

واسه ابان هم بذارین دیگه ممنون میشم خخخخ

در پاسخ به شیما : دوست عزیز برای تمام ماه‌ها وجو داره ، سرچ کنید. ممنون از همراهیتون ♥

عاليه تقريبا همش درست بود??????

25تیر
بدوستان تیر ماهی عزیز پیشا پیش تولد تون مبارک

اوف پس بگین اصلا واسه زندگی خوب نیستن دیگه آخه من چیکارکنم دوسش دارم ولی بااین اخلاق وچیزایی که شمانوشتین اصلانمیتونم بسازم =( خودم متولد آبانم میسازیم باهم؟:(

فاطی نادیا اومدید اینا دختر خاله هامن دیشب گفتم مجله رو نصب کنیدمیگن نصب کردیم ولی نه تظراتو میخونن نه کامنت میدن

منم تیر ماهیم….19 تی….پیشاپیش تولدتون مبارک آجیای تیر ماهیم❤

میشه اسامی هنرمندا و بازیگرای هر ماه رو هم به مطالبتون اضافه کنید

بداخلاق و عصبی نیستن:\خسیسم نیستن :\ولی علاقه زیاد به مادر درسته

منم 15تیرم تولد همه ی تیر ماهی های عزیزم پیشاپیش مبارک???

من 4تیرم دوستان پیشاپیش تولدتون مبارک 🙂

با تمام خوب و بد عشقم میسازم ….مرسی صورتیها

من ۷ تیرم تیرماهیا تولدتون مبارک عشقیا

یه تیری ماهی همیشه خاصه
حتی تو مجله صورتی
فقط ویژگی های متولدین تیر گذاشتن?

عزیرم همه ماه هارا گذاشتن شما ندیدید

حالا چرا تیر؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چیز دیگه ای نبود؟؟؟

فرزاد فرزین تیر ماهیه همه کسم 😍😍😍😍😍😍

در لحظه زندگی میکنه اینو راس گفته!

در جواب تارا- اره نمیسازین مگه اینکه همش باهم کناربیاین

عزیزان تیرماهی تولدتون مبارک ❤

من ۷ تیرم . آخ جون تولدم نزدیکه ! خخخخ

منم ۱۷ تبریک تولد همگی مبارک

منم بابام تیر ماهی هست تقریبأ این ویژگے هارو داره

سلام بچه ها من ♪ هستم . متولد 29 تیر . همه ی مطالبش عالی بود . راستی چند مورد گفته بودن مطالب درباره ی ماه های دیگه هم بذارین ، مطالب هست فقط باید صبر کنی که اون ماه برسه.

تولدتون مبارررک انشالله به هر چی ارزو دارین برسین فداتون ❤❤درضمن با بهارک موافقم ایده خیلی خوبیه خیلیم جالبه

سنگ خوش یمن تیر یاقوت نه مروارید👎

من هم خودم هم دو تا از خاله هام متولد یکم تیر ماه هستیم

تولد تیر ماهیای مجلمون مبارک
تارا جون منم آبانی ام
با بهارک جون موافقم
رانیا جون تو تولدت کی هست؟

من تولدم ۷اردیبهشته فاطیما حون

امروز تولد منم هس تولد همه تیر ماهیا مبارک.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *