ویژگی‌های متولدین بهمن ماه

ویژگی های متولدین بهمن ماه

ویژگی های متولدین بهمن ماه :

خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آن‌ها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد می‌باشد. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای می‌باشد که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک باآن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم.

 

ویژگی‌های متولدین هر ماه

 • بهمن یعنی آرمان ایده‌آلیستی
 • سمبل: ظرف
 • عنصر وجود: هوا
 • شعار: من می دانم
 • سنگ خوش یمن: یاقوت کبود
 • سیّاره: اورانوس
 • فلّز وجود: اورانیم
 • شخصیّت: ثابت
 • رنگ محبوب: آبی آسمانی
 • فعّال و پیشرو       متفکّر       فکردهنده ایده‌آلیست

ویژگی های متولدین بهمن ماه

ویژگی های متولدین بهمن ماه

صورتی‌ها: بسیار حسّاس ،  استوار و ثابت قدم ، واقعاْ عاقل و تودار ، بدونریا و تزویر ، انسان واقعاْ خوب ، دانا ، خونسرد ، رک گو ، روی خودش بیش از دیگران حساب می کند ، مستقل ، منطقی ،عاشق بشریّت و انسانیّت ، فکر دیگران را می‌خواند ، ثابت قدم  آرامش دوست ، کمک رسان ، آسان زندگی می کند ، پرسه زدن را دوست دارد ، دارای حسّ ششم قوی ، علاقه مند به دوستان ، آزادیخواه ، بلند پرواز ، رام نشدنی ، هر جا برود بر می گردد  ، جاه طلب ، از اقرار به گناه منزجر است  ، دوستان بسیار زیادی دارد ، رازدار و تو دار ، اجتماعی ، تا حدودی خودخواه و مغرور، انتقاد را قبول ندارد ، فرشته خو ، از تعریف لذّت می برد ، راه و روش خود را به طور دائم تغییر میدهد ، منافع خود را به خاطر دیگران به خطر می اندازد ، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستی ،دوستی او عمیق و شکوهمند است ، ولخرجیش از روی عقل است ، خوش قلب و مهربان ، کم‌حافظه ، بهترین مشاور ،پرحرکت و بی‌قرار ، کم علاقه به اصول سنتّی و قدرشناس.

خصوصیات متولدین بهمن مرد :

خصوصیات متولدین بهمن مرد

بسیار غافلگیر کننده، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی، کنجکاو،‌ غیر قابل پیش بینی، رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زناشویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است. زن متولد بهمن بلد نیست که عشق خود را به شوهرش و فرزندانش حالی کند.
اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود، او را فرزند« قوس و قزح» یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.
سیاره حاکم بر رفتار او اورانوس و عنصر حاکم بر طبیعت او باد است. به این دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر « نسیم و باد» در وی مشاهده می شود. شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و حسنه داشته باشید به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد. هرگز به این فکر نکنید که او را به جایی ویا چیزی پای بند کنید. این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود. او به دنبال ستاره ای می رود که ما هرگز آن را ندیده ایم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویژگی‌های متولدین تمامی ماه‌های سال

[/box]

خصوصیات متولدین بهمن زن :

خصوصیات متولدین بهمن زن

مرد متولد بهمن دارای دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف‌های خود منزجر است، حسود و سوءظنی نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد،‌ در ازدواج کند است، در بیماری وسواسی است.
مرد متولد بهمن نباید انتظار داشته باشید که در امور عشقی رفتاری مشابه مردان دیگر داشته باشد، یک چنین انتظاری از یک چنین مردی بدون شک موجب ناامیدی شدید شما خواهد شد. وقتی پای دوستی در میان است، شما می توانید به طور نامحدود روی او حساب کنید، اما عشق برای او چیز دیگری است.
رفتار یک پسر جوان متولد بهمن با شما در هیچ صورتی مشابه رفتار پسران دیگر نیست، این رفتار ظاهرا چنان است که یقین دارید کوچکترین علاقه ای به شما ندارد و آن وقت یک روز ناگهان می بینید که از شما خواستگاری می کند، دلیل آن هم خیلی ساده است، آن ها حتی با بدترین دشمنان خویش حرف خود را با جمله ببین دوست من شروع می کند، برای ایشان هر رابطه ای دارای یک قاب بزرگ دوستی است،‌اما هیچ بعید نیست که در میان این قاب های بزرگ یکی دارای یک قاب مضاعف به اسم عشق باشد.
یکی از دلایل دیر ابراز کردن عشق در متولد بهمن این است  که علیرغم علاقه شدیدی که به آگاه شدن به اسرار دیگران دارد، از برملا کردن راز دل خویش خود داری می کند. دائما سعی می کند آنچه را که در درونش می گذارد، مخفی نگاه دارد. به نظر عده ای از روانشناسان مرد متولد بهمن از سر در گم کردن دیگران لذت می برد.
مرد متولد بهمن ذاتا اجتماعی است و به این دلیل اگر ورزشکار باشد، عضو بی نظیری در بازی های تیمی خواهد بود، او مقررات حاکم بر رفتار و وظایف گروه ها را به خوبی درک می کند، برای هر یک از اطرافیان خویش ارزش قائل است، در حالی که فقط برای تعداد محدودی از کسانی که با ایشان برخورد می کند، ارزش خیلی خاص قائل است. اغلب مردان متولد این ماه خودخواه و مغرور هستند، اما دقت کنید که این نقص را به رخ شان نکشید زیرا به هیچ صورتی نمی توانند انتقاد را تحمل کنند و این ضعف چنان در ایشان شدید است که اگر فرشته ای را که خود در نظر دیگران ساخته اند، بشکنیم، به کلی اعتماد به نفس خود را از دست میدهد.

بدترین خصلت او از نظر زبان این است که بر خلاف متولدین خرداد، مرداد، مهر و دی به این آسانی ها تن به ازدواج نمی دهد و بسیاری از ایشان تا ایام میانسالی خود را از قید و بند ازدواج بر کنار نگاه می دارند. اگر در ازدواج خیلی محافظه کار است. در عوض در دوستی سخاوتمند است و دوستی های او گاه شکوهمند و بسیارعمیق است که به آسانی با عشق اشتباه می گردد. به همین جهت زن ایده آل برای او زنی است که بیشتردوست او باشد و توقع برخوردار شدن از احساسات شدید عاشقانه را نداشته باشد.
مرد متولد بهمن عشق اول خود را برای تمام عمر در خاطره نگاه می دارد. این عشق را با اولین قراری که با یک دختر می گذارد و یا اولین دختری که با او روابط صمیمانه برقرار می سازد، اشتباه نگیرید. عشق اول او، ‌آن دختری است که برای اولین بار قلب او را به طپیدن واداشته است. او می تواند جزئیات این عشق را جزء به جزء برای زن خود تعریف کند،‌ آنچه او در این باره می گوید، ممکن است برای شنونده کاملا خسته کننده باشد، اما برای خود وی بسیار شکوهمند است،‌ با توجه به این امر است که اگر همسر این مرد،‌ عشق اول او هم باشد، به راستی مالک قلب او خواهد بود.

طرز برخورد و رفتار با متولدین بهمن :

ویژگی های متولدین بهمن ماه

بهمنی ها حساس و نکته سنج
متولدین بهمن ماه برای ارضای خواسته‌های خود، نیاز به شریکی ماجراجو دارند. آن‌ها برای پیشرفت و موفقیت به فضای عمل گسترده‌ای نیاز دارند، و گرنه غمگین و افسرده می‌شوند. آن‌ها از درگیر در علت‌ها و معلول‌ها لذت می‌برند. پس، طوری عمل کنید که نشان دهید که به این علاقه‌شان اهمیت می‌گذارید. آن‌ها از چیزهای پیش‌بینی نشده و غیرمترقبه لذت می‌برند و دوست دارند که گاه و بیگاه غافلگیر شوند. آن‌ها در کل از هر چیز نامتعارف و منحصر به فردی به وجد می‌آیند . آن‌ها از صحبت و گفت و گو لذت می‌برند، پس در هنگام صحبت‌شان، آن‌ها را تشویق به ادامه دادن کنید. نسبت به آن‌ها خیلی سخت‌گیر و موشکافانه عمل نکنید وگرنه دست و پای خود را گم می‌کنند. در عین حال تمایل به پرحرفی و به اصطلاح روده‌درازی کردن در آن‌ها وجود دارد در هنگام صحبت از آن‌ها حسابی مراقب سخنانی باشید که به زبان می‌آورید، چون بیش از حد حساس و نکته‌سنج هستند. هرگز و تحت هیچ شرایطی درصدد عوض کردن عقیده آن‌ها بر نیایید، چون آن‌ها می‌توانند بسیار سرسخت و یکدنده شوند.

33 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین بهمن ماه

 1. taraneh گفته:

  واقعادرستـــــــه عالیــــــه دستتـون دردنکنه بابت مطالب زیباتون❤❤

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   در پاسخ به taraneh : مرسی خوشحالیم که خوشتون اومده♥♥

 2. poopak گفته:

  کاملا درست
  همچیزش در باره ی یک بهمنی درست بود
  ممنون واقعا خوشم اومد کیف کردم

 3. هاوژین جیگر گفته:

  قانون آخر نیوتن:زمین جاذبه ندارد سیب ها به عشق بهمن ماهی ها می افتد

 4. ستایش..الف گفته:

  سیما جون شما همونی هسی ک رفته بودی مشهد؟؟اگ همونی زیارتت قبول عزیزم

 5. سویل م گفته:

  من خردادایم
  تولد بهمن هاهی ها مباررررررررررررررررک باشه

 6. حانی گفته:

  چرا واقعا کامنت منا درج نمیکنید ،؟؟حرف بدی نزدم فقط از بچه ها یه نظر خواهی کردم. که شما هم نذاشتین خیلی برام مهم بود .

 7. حانی گفته:

  سویل جان من می خواستم یه شب عاشقانه تدارک ببینم از دم در تا پذیرایی شمع گذاشتم مثل یه جاده بعد نمیدونستم چی بپذم میخواستم شما بهم پیشنهاد بدید که پیامما درج نکردن

 8. masumeh گفته:

  بابام یکم بهمن تولدشه یعنی امروز یکشنبه…….
  تولدش مباااااارک….

 9. ستایش..الف گفته:

  عـــشقم تولدش ۱۰بهمنه(منظورم خواهر زادمه خخخ)و مامان گلمم ۲۳ بهمن..این ماه باید حسابی خرج کنم خخخ ^_^

 10. sana گفته:

  کامیلا جون من ۲۲ خردادم عزیزم ، میشه بگی متولد چه سالی هستی ؟؟؟؟

 11. نوشین گفته:

  واااااای مجله صورتی ها خیلی ممنونم ازتون عاااالی بود ?????

 12. ?Sahar? گفته:

  منم بهمنی هستم بیست و شیشم . همه ی مطالبش درسته !??افرین تیم صورتی ها دستتون درد نکنه منم همش می گم میدونم چون واقعا میدونم ????????عاشقتم تیم صورتی ها ممنون ? ? ????

 13. kosar گفته:

  واقعا خیلی خوبه ممنون من همه ی ویژگی هاشو دارم البته یه سوال منظورتون از سیاره ی حاکم اورانوس چیه؟

 14. حسنا ♡ گفته:

  بهمن ماهی ها دستا بالا
  خودم بهمنی ام
  اینم واسع تمام بهمنی ها
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.