ویژگی‌های متولدین ماه آذر

ویژگی های متولدین آذر ماه

خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آن‌ها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد می‌باشد. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای می‌باشد که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم. در این مطلب ویژگی‌های متولدین ماه آذر را خواهید خواند.

ویژگی های متولدین آذر ماه

ویژگی های متولدین آذر ماه

آذر یعنی آرمان کسب و اطلاعات

سمبل: کمان

عنصر وجود: آتش

شعار: من میبینم

سنگ خوش یمن: فیروزه

سیّاره: ژوپیتر

فلّز وجود: قلع

شخصیّت: راوی

رنگ محبوب: ارغوانی

الهام پذیر       فعّال و پیشرو       ارتباط برقرارکننده ایده‌آلیست

با ادامه بیان ویژگی های متولدین آذر ماه همراه ما باشید.

مشخصات و  ویژگی های متولدین آذر ماه :

مشخصات و ویژگی های متولدین آذر ماه

پر شانس‌ترین فرد، ساده و بی آلایش، عاشق تعلیم و تربیت، سازش‌کار، با هوش و با نشاط، اهل دین و مذهب و معنویّات، کنجکاو، خوش قلب، دوست داشتنی، علاقه‌مند به مسافرتو گردش، اجتماعی، اهل تجربه، سخاوتمند، باذوق، چالاک، یک دفعه حرف شیرین می پراند، انعطاف پذیر، فراموشکار، اهل عدالت، مشتاق و پر انرژی، زود خسته می شود، علاقه‌مند به معاشرت و دوست یابی، مرتّب کار عوض می کند، عاشق تنوّع، شاد و خندان، با شهامت، پاک ومعصوم، دعوائی و زودرنج، اهل فرار از مسئولیّت، خوش ذات، صادق، کم دقّت، خوش بین، منطقی، مهمان دوست،ولخرج، رک گو، اهل سؤال و جواب، دمدمی مزاج، برای دوست هر کاری می‌کند، عاشق شهرت و افتخار، خونگرم، بامعلومات، سریع الانتقال و باهوش، خوش گذران، چیز فهم،مشتاق بیان حقایق.

مشخصات زن متولد آذر ماه :

مشخصات زن متولد آذر ماه

در ادامه ویژگی های متولدین آذر ماه می‌رسیم به زن متولد آذر. می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید.
شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات روزگار را به خوشی طی خواهید کرد. زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است.
زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است. به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و  از خوبی‌ها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی‌ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.
قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می‌کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می‌دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می‌گوید. اما به طور مسلم می‌توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می‌کند، اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می‌کند. این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می‌کنیدای کاش گاهی دروغ می‌گفت ولی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.

در بین ستارگان سینما و هنر پیشگان تأتر، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری، و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد.

مشخصات مرد متولد آذر ماه :

مشخصات مرد متولد آذر ماه

مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی، و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناکترین شوهردنیاست. حقیقت این است که مرد متولد آذر از نظر بعضی‌ها خیلی دمدمی مزاج است، لحظه‌ای او را می‌بینید که شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان می‌تازد تا به رتق و فتق امور بپردازد و اندکی بعد او را مشاهده می‌کنید که خود را نخود هر آشی می‌کند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می‌نماید.
کنجکاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در فیصله دادن هر چه زودتر مشکلات چنان زیاد است که به راستی گاهی نمی توان حدی برای آن قائل شد. یکی دیگر از ویژگی او این است که پیوسته گروهی در اطراف وی دیده می شوند و در نتیجه برای دستیابی به او چاره ای جز این ندارید که راه خود را از بین این جمع باز کنید، از سوی دیگر لازم است عنوان کرد که به هیچ وجه جایز نیست نسبت به این شخص بدبین باشید، چون او بلاشک یکی از خوشبین ترین افرادی است که خداوند خلق کرده است. و آنقدر خوشبین است که اگر یکی از دشمنانش یک دهانه اسب برای او ارسال دارد، به خود می گوید حتما اسبش را فراموش کرده است. طبیعی است یک چنین خوشبینی ممکن است خطرناک باشد زیرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد می‌کند که حدی بر آن متصور نیست، البته من منکر آن نیستم که این خوش بینی از نظر زن و فرزندانش یک امتیاز جالب محسوب می‌شود.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

سازگاری متولدین آذر با ماه‌های دیگر

[/box]

مرد متولد آذر صاحب بزرگترین کلکسیون دوست و آشنا در دنیاست و این دوستان اغلب دوستان واقعی و هستند زیرا به هنگام انتخاب مرد متولد آذر به جای توجه به ظاهر دوستان، دقت خود را متوجه باطن آن‌ها می سازد، در مقابل تعداد دشمنان او بسیار محدود است. کسانی که از رک گویی او آزرده خاطر می‌شوند، چند روزی و یا چند هفته‌ای با او بد می‌شوند و در جرگه مخالفین در می‌آیند، اما پس از مدتی پی می‌برند که او بدون هیچ گونه قصد و غرضی حقیقت تلخ را گفته و منظور آزار و اذیت نداشت است.

همانطور که قبلا گفته شد، سیاره کسی که در ماه نهم سال متولد شده، مشتری است و کسی که تحت تأثیر این غول منظومه شمسی قرار داشته باشد، کمی در رفتار و گفتار بی ملاحظه است، اما بدجنس و موذی نیست.

از امتیازاتی که موجب جلب این مرد به طرف یک زن می گردد، هوشمندی است، مرد متولد آذر هرگز حاضر نیست با زنی سبک سر دوستی خیلی نزدیک داشته باشد و و یا احیانا با او پای سفره عقد بنشیند. از اینکه مورد سؤال های متعدد قرار بگیرد، بیزار است و اگر می‌خواهید که او را همیشه از آن خود بدانید، سعی نکنید غل و زنجیر به پاهایش بزنید یا در حقش حسادت به خرج بدهید و بخواهید که از همه اسرار دل او باخبر شوید. او را آزاد بگذارید، به صداقت و رک گویی وی تکیه کنید و خیالتان از هر جهت راحت باشد، اگر بتوانید دنیا را از همان دیدگاهی که او به آن می‌نگرد، نگاه کنید و انسان‌ها را به همان صورتی که هستید، قبول داشته باشید، آن وقت می‌توانید حتم داشته باشید که علیرغم نشاط عمیقی که به هنگام برخورداری از آزادی سراسر وجود وی را بر می‌گیرد، شما آن هم فقط شما عزیزترین زن دنیا برایش خواهید بود و او هرگز شما را به دیگری نخواهد فروخت.
برای آنکه عزیزترین زن دنیا برای او باشید، راه های دیگری هم وجود دارد: سعی کنید پیوسته هوشیار باشید، بگذارید او فرمانروا باشد.

طرز برخورد و رفتار با متولدین آذر :

طرز برخورد و رفتار با متولدین آذر

متولد آذر ماه عاشق پیاده روی و پیک نیک است متولدین آذر ماه برای ارضای خواسته‌های خود، به دنبال یاد آوری‌های مداوم هستند. به آن‌ها آزادی کامل دهید و هرگز مانع پیشرفت و موفقیت‌شان نشوید. آن‌ها از پیاده‌روی‌های طولانی در کنار ساحل و مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی لذت می‌برند. آن‌ها از سفرهای کوتاه و پیک‌نیکی لذت می‌برند و مایلند تعطیلات آخر هفته‌شان را خارج از شهر سپری کنند. آن‌ها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان می‌آید اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مُرده به خود بگیرید، در واقع به دست خود آن‌ها را فراری داده‌اید. آن‌ها از سربه سر گذاشتن با دیگران لذت می‌برند و اهل لطیفه‌گویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگی‌ها را در خود تقویت نمایید هرگز اشتباهات و خطاهایشان را به خودشان گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور می‌شوند. آنها از فضاهای کوچک، محدود و سربسته بدشان می‌آید. هرگز آن‌ها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاری نکنید، آن‌ها برای انجام هر کاری به زمان نیاز دارند و بایستی با آرامش خاطرکامل هر کاری را صورت دهند.

ویژگی های متولدین آذر ماه

ویژگی های متولدین آذر ماه ماه نیز به پایان رسید. از اینکه همراه مجله صورتی‌ها بودید تشکر می‌کنیم.

16 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین ماه آذر

 1. noo گفته:

  خیلی خوب بود و درست. مرد متولد آذر صادق و رک گوست. شاید تو رفتارو گفتار بی ملاحظه باشه موقع عصبانیت ولی قلبش عین دریاست.کنجکاو هست ولی توعشق بی اعتنا نیست. وای از روزی که عاشق شه تا عشقش فروکش نکرده رمانتیک ترین مرد دنیاست. مرسی برا مطلب عالی تون

 2. محیا گفته:

  عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالییییییییی راستش همش درست بود

 3. sana گفته:

  لطفا درباره ماه های دیگه هم بذارین همراه با عکسی مثل عکس اول .

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   در پاسخ به sana : برای تمامی ماه‌ها در مجله موجود هست دوست عزیز ♥♥♥

 4. I am more... گفته:

  تماما راست بود… میگما نکنه دوربینی چیزی دارید تو خونمون که منو دید میزنید؟!…??
  تولدتون مبارک عشقای آذری…

 5. بهار گفته:

  به نظر من که همش درست بود فقط ای کاش عکس های خوشگل تر بذارید

 6. امنه گفته:

  من اذرماهیم 8اذرتولدمه
  ولی بیشتریاش که درباره زن گفته بودین حقیقت نداش نمیدونم ولی من که اونجوری نبودم کینه ای درشت گو چه چیزا خخخخ

  • ⚔️?⚔️ گفته:

   چنتاش واقعا درست نبود خواهر من آذریم ۱۰اذر چنتاشم کاملا درست بود بیشتر چیزایی که تو زن آذر ماهی گفتید چرت بود ولی درکل بدک نبود واینکه چرا میگن آذر ماهی ها رنگ ارغوانی رو بیشتر از همه دوست دارن من که اینطوری نیستم شمارو ندانم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.