ویژگی‌های متولدین آبان ماه

ویژگی‌های متولدین آبان

در این مطلب به صورت مختصر ویژگی‌های متولدین آبان را خواهید خواند. خصوصیات دختران و پسران آبان ماهی. بهتر است که بدانید این گفته‌ها پایه و اساس مشخصی نداشته و شما نباید در تصمیمات زندگی خود به آن‌ها استناد کنید.

صورتی‌ها: در ادامه ویژگی‌های متولدین آبان را مطالعه خواهید کرد.

ویژگی‌های متولدین آبان

ویژگی‌های متولدین آبان

خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آن‌ها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد است. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای است که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم.

آبان یعنی آرمان غریزه

سمبل: کژدم

عنصر وجود: آب

شعار: من آرزو می کنم

سنگ خوش یمن: سیلیس

سیّاره: پلوتون

فلّز وجود: آهن

شخصیّت: ثابت

رنگ محبوب: قرمز تیره

تأثیر پذیر       حسّاس       راهنمای تعیین کننده خط مشی

ویژگی‌های متولدین آبان

ویژگی‌های متولدین آبان :

قوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار، حسّاس و خجول، در ظاهر آرام ولی در باطن خروشان، انتقامجوی شدید، پر انرژی، واقعاْ کوشا، عاشق ماورالطبیعه، اهل معنویّات، عاشق مسائل مرموز، هر کاری را به پایان می‌رساند، مشکوک و کنجکاو و تودار، مجری بسیار خوب، پایدار و با ثبات، محقّق ورزیده، کاشف و دانشمند، علاقه مند به تفتیش عقاید، فکر سایرین را می خواند، دارای روح قوی،واقعاْ امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمّل، فناناپذیر، عدّه کمی را وارد زندگی خود می کند، عاشق تولّد مجدّد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فداکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلی و ایده آل، زیبا، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ،با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر، کمال گرا، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می کند.

مشخصات زن متولد آبان ماه:

مشخصات زن متولد آبان ماه

زن متولد آبان طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب است. اگر یک دختر متولد آبان عاشق شما شد، بدانید که مردی برتر هستید. زن متولد آبان دارای یک زیبایی عمیق و اسرار آمیز است. او جذاب، مغرور و با اعتماد به نفس است، امایک نکته اساسی وجود دارد که می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام
علاقه نهایی به اینکه کاش مرد به دنیا آمده بود چنان است که هرگز خود را صد در صد زن نمی داند.اگر عاشق زنی هستید که در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید. منظور من از این حرف آن نیست که او موجودی خشن و فاقد ظرافت‌های زنانه است، درست برعکس او به قدر کافی طناز و دل‌فریب است با این تفاوت که ذاتا آرزوی مرد بودن را همیشه در دل خود می‌پروراند. یکی از خصوصیات فوق العاده و بارز این زن قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت است. او به آن عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست. او قادر است که خواسته‌های خود را به خوبی کنترل کند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته‌های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممکن جامه عمل می‌پوشاند. او خیلی خوب می‌داند که نظر یک مرد را چطور باید به خود جلب کرد و برای این کار همیشه شیوه‌هایی بکار می برد که مشابه آن قبلا وجود نداشته است. او تا از نتیجه روش خود کاملا مطمئن نباشد آن را بکار نمی‌برد و هرگز شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی‌دهد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

خصوصیات متولدین تمامی ماه‌ها

[/box]

مشخصات مرد متولد آبان ماه:

مشخصات مرد متولد آبان ماه

مرد متولد آبان را می‌توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذکر کرد. اگر عاشق مردی هستید که در آبان ماه به دنیا آمده است و شما از کلمه هیجان می ترسید، بهتر است که نامزدی خود را با او فورا لغو کنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در کار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است. اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساکت و کم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام، باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد که چون دیگ می‌جوشد و نیرو و حرارت تولید می‌کند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حکومت دارد و در ارائه هر دوی آن‌ها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد. او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می‌باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست که جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامدها و ندیده‌ها پیشگویی نماید.

مواظب باشید که هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است. در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان که عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می‌کنند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می‌کوشند، یافت می شوند که مردانی استثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه آن‌ها هموار می‌شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می‌کنند و موجب خیر و برکت می‌شوند.

طرز برخورد و رفتار با متولدین آبان:

طرز برخورد و رفتار با متولدین آبان

آبانی‌ها سریع دل بسته و سریع تر دل می‌کنند
متولدین آبان ماه برای ارضای خواسته‌های خود گاهی نسنجیده وآنی عمل می‌کنند. در واقع، به همان سرعتی که دل می‌بازند،سریع‌تر دل می‌کنند! آنها معمولا خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق می‌شوند. همیشه آماده باشید تا درمورد عمیق‌ترین خواسته‌های درونی، اسرار زندگی و رویاهای شخصیتان با آنها صحبت و تبادل نظر کنید. آن‌ها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند. آنها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آنها پیش نروید، بدون شک ترکتان می‌کنند. آنها در هنگام کار مایلند موسیقی بلندی بشنوند. مردان متولد آبان ماه مایلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیالشان راحت شود. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید، وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آن‌ها مواجهه خواهید شد. به سرعت و قبل از آن که دریابید چه اتفاقی افتاده ترکتان می‌کنند. در حقیقت، سریع دل بستن و سریع‌تر دل کندن، یکی از عادات همیشگی آن‌ها محسوب می‌شود.

21 دیدگاه برای “ویژگی‌های متولدین آبان ماه

 1. تارا گفته:

  من آبانیم همش درسته عزیزانی که میخوان مارو بشناسن ~_~راستی ۱۱ آبان هستم ^_^

 2. مهرسا گفته:

  مرسییی
  ۲۲ آبان تولد منه
  همه ی این خصوصیاتی رو که توی این مطلب نوشته بودین من دارم
  همه اش رو!❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. تیمونی گفته:

  تارا فامیلیت چیهههه؟من اسمم تاراس متولد ۱۱ آبانم هستمممم.همزادیممممممم.وااااااییییییییی! خدای من?

 4. رانیا گفته:

  از عکس کاور این پست به شدتتت میترسم حس میکنم یه سره که بدن نداره(شجاع کی بودم من خخخخ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.