مجله صورتی‌ها

 
برنامه های تلویزیون در عید فطر

ویژه برنامه‌های تلویزیون برای عید فطر ۹۷

صورتی‌ها: به مناسبت فرا رسیدن، عید فطر و پایان ماه رمضان، تلویزیون برنامه‌های ویژه‌ای را در شبکه‌های مختلف تدارک دیده است. در برنامه های تلویزیون در عید فطر مشاهده می‌کنید.

برنامه های تلویزیون در عید فطر

برنامه های تلویزیون در عید فطر

ویژه برنامه خندوانه در شبکه نسیم روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه به روی آنتن می‌رود. این در حالی است که مهران مدیری، مهمان این قسمت از برنامه خواهد بود و به طور قطع جذابیت این برنامه را پند برابر خواهد کرد. برنامه خندوانه با حضور مهران مدیری روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

شبکه دو سیما نیز چندین برنامه را برای گروه‌های مختلف سنی تدارک دیده است. برنامه‌هایی از جمله آیینه خانه، خوان نیاز و دو قسمت جدید از کلاه قرمزی، ویژه برنامه‌های شبکه دو برای عید فطر خواهند بود.

آیینه خانه کاری از گروه خانواده است که با حضور شهاب مرادی روز جمعه و شنبه، ۲۵ و ۲۶ خرداد ساعت ۱۱ از شبکه دو پخش خواهد شد. این برنامه به بهانه عید بندگی و عبادت با رویکرد ویژه‌ای تقدیم مخاطبان خواهد شد.

همچنین اختتامیه برنامه مکث کاری از گروه کودک و نوجوان ساعت ۱۵:۱۵ روز شنبه ۲۶ خرداد برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده است. در این قسمت از برنامه ضمن معرفی گروه‌های شرکت کننده و مروری بر روند برنامه از ابتدا تا کنون؛ گروه برگزیده شناخته و تقدیر می‌شود.

برنامه خوان نیاز که در ایام رمضان قبل و بعد از اذان صبح پخش می‌شد به مناسبت عید فظر به رویکرد این عید روز جمعه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو پخش خواهد شد.

از دیگر تدارکات شبکه دو، پخش دو قسمت جدید از مجموعه کلاه قرمزی است که جمعه و شنبه (۲۵ و ۲۶ خرداد) ساعت ۱۲ به روی آنتن می‌رود. تکرار این مجموعه نیز در همان روز ساعت ۱۷ پخش می‌شود.

شبکه سه سیما نیز با آخرین برنامه ماه عسل در روز عید فطر، مهمان خانه‌ها خواهد شد. این برنامه با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی جمعه ۲۵ خرداد ماه از ساعت ۱۲ و به مدت چهار ساعت ادامه خواهد داشت. این ویژه برنامه جشنی از مهمانان ماه عسل را برگزار می‌کند و مدعوین منتخبی از بهترین مهمانان ماه عسل در سال جاری هستند که به انتخاب مردم و براساس نظرسنجی صورت گرفته، انتخاب شده اند و قصه‌هایشان و ماجرا‌هایی که پس از حضور در برنامه را پشت سر گذاشته اند، مرور خواهند کرد.

جشن رمضان، تا جزیره و شب فیروزه‌ای از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده شبکه پنج (تهران) هستند.

جشن رمضان ساعت ۲۱:۳۰ از سالن سرپوشیده بوستان گفتگو به روی آنتن می‌رود.

تا جزیره عنوان برنامه‌ای زنده، کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳ بر روی آنتن می‌رود.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها