ویدیو بافت مو دخترانه

ویدیو بافت مو زیبای دخترانه از بالای سر

انتخاب مدل مو برای هر میهانی و یا مراسم عروسی اهمیت زیادی دارد زیرا باعث زیباتر و یا حتی نازیبا دیده شما خواهد شد پس باید مناسب با هر میهمانی مدل مو انتخاب کنید. این مدل مو باید نه خیلی ساده و نامرتب باشد و نه خیلی پر زرق و برق. البته بستگی به نوع میهمانی دارد اگر میهمانی خودمانی است مدل مو باید ساده باشد ولی اگر میهمانی مجلل است شاید بهتر باشد از یک آرایشگر کمک بگیرید. اخیرا بافت مو در بین خانم‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده است، زیرا در عین سادگی باعث زیباتر و مدرن‌تر دیده شدن شما می‌شود. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ویدیو بافت مو دخترانه را مشاهده می‌کند. همراه ما باشید.

ویدیو بافت مو دخترانهدانلود فیلم آموزش بافت مو دخترانه ساده

در ویدیو بافت مو دخترانه بالا آموزش یک بافت مو ساده و زیبا را مشاهده کردید، این بافت مو برای رده‌ی سنی کودک، نوجوان و جوان مناسب است. برای شروع این بافت مو باید قسمتی از موهایتان را از بالای سر به صورت دم اسبی بسته و از پروتز مو کوچک استفاده کنید و موهایتان را روی آن تثبیت کنید. سپس بافت مو را با کمک موهای که باز هستند، آغاز کنید. در این بافت باید هم از موهای دم اسبی کمک بگیرید و هم موهایی که بسته نشده‌اند. با مشاهده چند باره این ویدئو و تمرین حتما می‌توانید این بافت زیبا را یاد بگیرید.

همیشه سعی کنید در هر مجلس و میهمانی بهترین و باسلیقه‌ترین مدل مو و آرایش و همچنین زیباترین لباس خودتان را انتخاب کنید چون در زیبایی ما خانم‌ها، لباس و مدل مو و همچنین آرایش صورت تاثیر فراوانی دارد. ممنون که با ویدیو بافت مو دخترانه همراه ما بودید، هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا نظری راجع به بهتر شدن بخش مد و زیبایی مجله دارید، از طریق کامنت به ما اعلام کنید تا در صورت امکان در سریع‌ترین زمان ممکن، رسیدگی کنیم ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها