ویدیو آموزش آرایش چشم

ویدیو آموزش آرایش چشم به صورت حرفه‌ای!

همیشه آرایش چشم برای خانم‎ها دغدغه اساسی بوده و امروزه هم هست. معمولا خانم‌ها آرایش چشم را سخت می‌دانند ولی اگر مراحل ریز به ریز آن را ببینند، متوجه می‌شوند که با تمرین و تکرار می‌توانند مانند آرایشگران چشم‌هایشان را حرفه‌ای آرایش کنند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ویدیو آموزش آرایش چشم را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

 آموزش آرایش چشم

آموزش آرایش چشم

در ویدیو آموزش آرایش چشم ، آرایش چشم مناسب برای میهمانی مفصل و عروسی را مشاهده خواهید نمود. آرایش چشم نیز مانند آرایش پوست، این گونه است که ابتدا باید زیرسازی انجام شود، اگر زیرسازی به طور صحیح انجام شود، آرایش تمیز و زیبایی خواهید داشت. مرتب کردن ابروها نیز قدم اولی است که برای آرایش چشم باید بردارید، با ابروهای نامرتب آرایش چشم، هر چقدر هم زیبا باشد، در حالت کلی نازیبا دیده خواهد شد.  این ویدیو را با هم ببینیم:

ویدیو آموزش آرایش چشمدانلود فیلم آموزش آرایش چشم

همانطور که در ویدیو آموزش آرایش چشم مشاهده نمودید، ابتدا باید وسایل آرایشی را آماده کرده و سپس اگر ابروهایتان نامرتب است، با کمک بند اطراف ابرو را مرتب کرده و ابرو را با کمک مداد و سایه ابرو بکشید.

سپس زیر سازی و مراحل سایه‌زدن را آغاز کنید. برای زیرسازی می‌توانید از پرایمر و کرم آرایشی استفاده کنید تا بالای چشم تا زیر ابرو یک رنگ ثابت داشته باشد و سایه آسان‌تر جذب پوست شود.

برای سایه زدن ابتدا باید از رنگ‌های نسبتا روشن و بالای چشم شروع کنید، سپس با رنگ روشن‌تری ناحیه داخلی چشم را سایه بزنید و سایه تیره‌تر را به انتهای چشم بزنید.

در هر مرحله دقت داشته باشید که سایه چشم کاملا جذب پوست شود و نامرتب دیده نشود.

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسند شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد، لطفا هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا نظری دارید از طریق کامنت به اعلام کنید. ♥