ورزشی برای جوان ماندن پوست صورت خانوما

ورزش‌های خانگی برای پوست صورت

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، ورزش‌های خانگی برای پوست صورت و ورزش آسان برای تقویت و کشش عضلات پوست صورت (ورزش جدید برای جوان ماندن پوست صورت) ، به صورت تصویری برای شما آماده کرده‌ایم امیدواریم براتون مفید باشه.

ورزش جدید برای جوان ماندن پوست صورت

برخلاف تصور ورزش کردن کار سختی نیست با چند حرکت ساده و راحت هم می‌توان ورزش کرد. نیاز به تجهیزات باشگاهی و … نیست کافیه بشینید روی صندلی راحت و شروع کنید به ورزش کردن. ورزش در جوانسازی پوست و شادابی اون نقش زیادی داره. باعث کشش و تقویت عضلات صورت میشه و از شل شدگی و چین و چروک صورت جلوگیری می‌کنه. همچنین باعث شاداب دیده شدن پوست به خصوص چشمان شما میشه.

جایی رو انتخاب کنین که احساس راحتی می‌کنین صاف روی صندلی بنشینید و شروع کنین به ورزش کردن. در زمان کم و خیلی راحت می‌تونید این کارو بکنید.

 

ورزش‌های خانگی برای پوست صورت

ورزش شماره ۱ برای سر و گردن

حرکت اول برای کشش عضلات و تقویت عضلات پوست صورت و گردن ، سر را چند بار به سمت جلو و عقب حرکت دهید. به آرامی چانه را از روی شانه سمت راست به طرف شانه سمت چپ حرکت دهید. به مدت ۵ ثانیه در هر طرف مکث کنید.

این حرکت را دو بار تکرار کنید. سر را به سمت راست خم کنید انگار که سرتان را روی شانه به حالت استراحت قرار داده‌اید، حدود ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید. حرکت را برای سمت چپ نیز انجام دهید و سپس به وضعیت طبیعی گردن باز گردید تا تمرینات ورزش صورت را آغاز کنید.

ورزش برای کشیدن پوست

ورزش شماره ۲ برای افتادگی پلک‌ها و طراوت چشمان

بهترین و راحتترین ورزش برای عضلات پوست صورت ، در حالی که وضعیت سر ثابت و رو به جلو است به سمت راست نگاه کنید، حدود ۵ ثانیه در این وضعیت بمانید سپس چشمانتان را به سمت چپ حرکت داده و بازهم ۵ ثانیه در این حالت بمانید. در ادامه ۵ ثانیه به سمت بالا و ۵ ثانیه به سمت پایین نگاه کنید.

به مدت ۵ ثانیه نیز به حالت مورب نگاه کنید. هر تمرین را ۲ تا ۱۰ بار تکرار کنید. این تمرینات ورزشی چشم می‌تواند از افتادگی پلک ها جلوگیری کند و همچنین به چشمان شما طراوتی دوباره می‌بخشد. اگر برای مدتی طولانی مشغول کار پشت کامپیوتر یا تماشای تلویزیون هستید. می‌توانید این تمرین را با چشمان بسته نیز انجام دهید.

آموزش جوانسازی پوست صورت

ورزش شماره ۳ تقویت عضلات صورت

برای تقویت عضلات صورت ، زبان را از دهان بیرون بیاورید و تا جای ممکن به جلو بکشید.  این وضعیت را به مدت یک دقیقه نگه دارید.

روش جوانسازی پوست

ورزش شماره ۴ برای صاف کردن پیشانی 

برای شاداب نگه داشت پوست ، ابروها را بالا بیاورید و به مدت ۵۵ ثانیه نگه دارید. چشمانتان را تا آن جا که ممکن است باز کنید و دهان را به حالت اخم کردن حالت دهید. این کار را ۵ بار تکرار کنید.

ورزش پوست صورت

ورزش‌های تقویت عضلات صورت و گردن

ورزش شماره ۵ برای تقویت عضلات چشم

برای کشش عضلات چشم و پیشانی ، چشم‌هایتان را کاملا” باز کنید، انگار که چهره شما متعجب است. سعی کنید ابروهایتان را بالا نیاورید. این کار را ۵ مرتبه تکرار کنید.

ورزش پوست صورت

ورزش شماره ۶ از ورزش‌های خانگی برای پوست صورت (تقویت و کشش عضلات گردن)

برای کشش و تقویت عشلات گردن ، به سقف نگاه کنید و دهان‌تان را به حالت بوسیدن جمع کنید. این حرکت را ۵ بار به مدت ۵ ثانیه تکرار کنید. در ادامه در حالی که به سقف نگاه می‌کنید زبان را از دهان خارج کنید.

آموزش ورزش برای پوست صورت

ورزش شماره ۷ جوانسازی پوست

برای جوانسازی پوست ، تمرین تنفس عمیق را انجام دهید.با هر بار بازدم هوا، لب‌هایتان را جمع کنید و هوا را به بیرون بدمید. این حرکت را به مدت ۳۰ ثانیه تا یک دقیقه انجام دهید.

حرکت دوم برای کشش عضلات پوست این است که دهانتان را باز کنید و با لب‌هایتان حرف O کوچک را درست کنید سپس لب‌ها را باز کنید تا O بزرگ‌تری بسازید. هر حالت را ۱۰ بار تکرار کنید.

آموزش تصویری ورزش برای پوست صورت

آخرین ورزش از ورزش‌های خانگی برای پوست صورت (برای کشش پوست صورت)

برای کشش پوست ، سه انگشت را روی استخوان گونه بگذارید و به آهستگی به سمت پایین فشار دهید در این حین لبخند بزنید تا عضلات گونه تا آن جا که امکان دارد بالا بیاید. برای هر طرف این حرکت را ۳ بار تکرار کنید و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید.

ورزش جدید برای جوان ماندن پوست صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.