مجله صورتی‌ها

 
آتنا اصلانی

هیس دخترها فریاد نمی‌زنند تا نرها هار شوند!

آتنا اصلانی – بگم مرگ ناگهانی ؟ بگم جنایت ؟ بهتره بگم این وحشی گری این نامردی این ناجوانمردی که در حق این طفل بی گناه که قربانی هوس شده رو تسلیت می‌گم …
حدود ۲۵ روز پیش آتنا کوچولوی هفت ساله قصه ما همراه پدرش که یکی از دست فروشای شهر پارس آباده و برای کمک به اون در یکی از خیابون های شهر بساط باز میکنند

آتنا کوچولو بعضی وقتا که در کنار بساط پدرش بود ، برای استفاده از دستشویی یا خوردن آب به مغازه رنگرزی نزدیک بساط پدرش میرفت ، صاحب اون مغازه مردی ۴۰ ساله به نام اسماعیل بود.اون روز هم بدون اینکه پدر متوجه بشه آتنا به مغازه اسماعیل میره و غافل از اینکه اون گرگ چه نقشه ای براش کشیده.

چند ساعت از رفتن آتنا گذشت اما اون برنگشت ، پدر سهل انگار که حالا بخاطر از دست دادن طفل معصومش کلی خودشو سرزنش میکنه ، به گمان اینکه اون به خونه برگشته سراغی از آتنا نمیگیره ، مادر هم از طرفی فکر میکنه آتنا کنار پدرشه و همین باعث میشه تا چند ساعت کسی متوجه نا پدید شدن آنتا اصلانی نشه.
عصر ان روز وقتی مرد دستفروش بساطش رو جمع کرد و راهی خونه شد، معلوم شد که آتنا گم شده و هیچکس از اون خبر نداره.

پدر بعد از فهمیدن قضیه به هر دری میزنه تا فرشته کوچولوشو پیدا کنه اما نتیجه ای حاصل نمیشه بعد از گزارش به پلیس ، فکری به ذهن پدر خطور می‌کنه و شبکه های مجازی پر میشه از عکس های آتنا

اما هیچکس نمی‌دونست چه اتفاق تلخی به سر دختر بچه اومده.

چند روز که گذشت این فرضیه که او دزدیده شده قوت گرفت ، چرا که آتنا اون روز ۶ النگو و انگشتر و گوشواره همراه خودش داشت و احتمال میرفت که اون رو به خاطر جواهراتش دزدیده باشند…
ای کاش اینچنین بود و اون گرگ وحشی به این جواهر دست نمی‌زد.

بعد از اینکه تحقیقات پلیس شروع میشه ، متوجه مینشن که در اون محلی که پدر آتنا دستفروشی می‌کرد، چند مغازه و بانک وجود داره که مجهز به دوربین‌های مداربسته هستند. پلیس سریعا به بازبینی فیلم های ضبط شده دوربین ها پرداختن.

دوربین یکی از مغازه‌ها لحظه‌ای که آتنا قدم‌زنان در پیاده‌رو می‌رفت و از بساط پدرش دور می‌شد رو ضبط کرده بود. اما دوربین بانکی که در همون مسیر و چندین متر اون‌ طرف‌تر بود تصویری از دختر بچه ضبط نکرده بود. این یعنی دختربچه پیش از اینکه به دوربین دوم برسه، مسیرش رو تغییر داده بود. از طرفی هم بررسی‌ها نشون می‌داد که تو این مسیر به‌ خاطر جوی آبی که وجود داشت و همچنین حضور چندین دستفروش کنار پیاده‌رو، امکان اینکه آتنا به اون طرف پیاده رو رفته باشه ، وجود نداشت. پس بی‌شک او بعد از عبور از دوربین اول و رسیدن به دوربین دوم، ناپدید شده بود.

مامورا ها وقتی تو این مسیر یه مغازه رنگرزی وجود داره که آتنا گاها برای خوردن آب به اونجا می‌رفت حدس زدند که اون روز هم به مغازه اسماعیل سر زده و بعدش ناپدید شده ، به این ترتیب اسماعیل به عنوان اولین مظنون پرونده تحت بازجویی قرار گرفت که مثل تمام مجرمان گفت که من بی گناهم و اصلا اون روز آتنا رو ندیده.
بررسی پلیس ادامه داشت تا اینکه متوجه شدند فایل های مربوط به روز گم شدن آتنا در دوربین مغازه اسماعیل پاک شده ولی اون همجنان حاضر به اعتراف نبود.

بلاخره بعد از گذشت چند روز برادر مظنون در محل پارکینگ خودروی قاتل متوجه بوی گندیده ای میشن و سریعا محل رو ترک میکنن ، همسایه ها که این قضیه رو فهمیدن سریعا به پلیس اطلاع دادند

پلیس متوجه میشه که اسماعیل تو ساختمانی که زندگی می‌کنه پارکینگ نداره و ماشینشو جای دیگه‌ای پارک می‌کنه. تو یک کوچه فرعی نزدیکی خونه قاتل ساختمونی بود که اسماعیل ماشین رو اونجا پارک میکرد.

تیم‌های تحقیق وارد پارکینگی شدند که احتمال می‌رفت سرنخ‌هایی از دختربچه گمشده تو اونجا پیدا بشه. پلیس داخل پارکینگ یه بشکه پلاستیکی پیدا کرد که تو گوشه‌ای قرار داشت. وقتی در بشکه باز شد، داخل اون پر از خاک بود. اما وتی پلیس خاک رو کنار زد به یک کیسه پلاستیکی رسید.

داخل کیسه یه گونی بود که وقتی در اون رو باز کردند به یک ساک پارچه‌ای رسیدند. بعد از باز شدن زیپ ساک بود که جسد بی‌جان آتنای مظلوم و قربانی هوس در داخل اون پیدا شد. بررسی‌ها نشون می‌داد که مدت‌ها از مرگ آتنا می‌گذره و همون زمان که گم شده بود، به قتل رسیده.

قاتل انگیزه خود را طلا های آتنا اعتراف کرده که بعد از تلاش برای ساکت کردن آتنا که در حال داد و فریاد بود ، ولی دیگه نفس او قطع شده. اما آثار تجاوز نیز بر جسد بی جان کوچولوی ما توسط پزشکی قانونی دیده شده.

ماجرای آتنا اصلانی

آتنا اصلانی

کلام آخر :

ریحانه سکوت نکرد ….و قربانی شد…
آتنا مظلوم بود و قربانی شد…
ستایش قربانی شد…
آن زن چه سکوت کرد و چه فریاد زد قربانی شد…
این سرنوشت زنان سرزمین من است؟!
آه
ای کاش در سرزمین مادری ام
زن بن مضارع فعل زدن نبود…
اعدام برای اسماعیل تقاص کمیه…
حرفهای ریحانه رو یاد دارید؟

این همه قاتل آتنا را گرگ خطاب کردم ، اما حالا به این نتیجه رسیدم اگر آتنا در جنگل بود بی شک توسط گرگ‌ها شیر داده می‌شد

این داستان خوراک و سوژه جدید برای شبکه های مجازی شده تا با جملات و نوشته های زیبا احساسات من و تو رو برانگیخته کنن ، کنار این خاله زنک بازی ها راه حل چیه؟ جامعه نیازمند قانون مشخص و آموزش صحیح در خصوص فرزندان و خواهران و برادرانمان است!

 

هیس دخترها فریاد نمی‌زنند

هیس دخترها فریاد نمی‌زنند

فیسبوک توییتر گوگل + لینکدین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
 

31 دیدگاه در “هیس دخترها فریاد نمی‌زنند تا نرها هار شوند!

خیلی ناراحت شدم از فوت همشهری عزیزم….خدا رحمتش کنه بیچاره دختره.

واقعا تاسف باره .از خدا می خوام که به مادر و پدرش صبر بده .ان شاالله دیگه شاهد چنین اتفاقات اسف باری تو جامعه نباشیم .کاش قاتل آتنا ، به آتنا به عنوان دختر خودش نگاه می کرد .اونوقت دیگه هرگز این اتفاق نمی افتاد .

واقعن من نمیدونم باید چی بگم.خیلی دنیای کثیفی شده.خیلی بده ک اسم این جور ادما رو حیون بزارین چون هیچوقت ی حیون با همنوع خودش اینکارو نمیکنه ک این پست فطرت انجام داد….
ان شالله هر چ زودتر امام زمان ظهور کنه تا دیگه شاهد این ماجراها نباشیم
خدایا تو چ صبری داریییییییی……………

خدا همچین ادم هایی رو لعنت کنه که هوسشون باعث داغدار شدن چندین خانواده میشن……
اینجور ادمارو باید تیکه تیکه کرد????

واقعا غم انگیز من هر موقع بیرون میرم میترسم اسم منم کنار اسم ریحانه.ستایش و آتنا قرار بگیره.

آخ جانم حیوونکی خیلی اعصابم ریخت به هم یعنی اون مردکه خیرنمیبینه وعاقبت این کارش رومیبینه

خیلی غم انگیزه قلبم بدرد اومده
اول از هرچیز شیطان صفتی بعضی از حیوونای به ظاهر انسان آدم و متعجب میکنه ازاین قلب سنگی و وجدان ساکت
دوم سهل انگاری پدر باعث تعجبه که دختر بچه رو تنها میفرستاده به اون مغازه
چه راهکاری میشه داد برا امسال این شیاطین؟!!نفس آدم باید پاک باشه

خدا ب مادر و مادرش صبر بده…طفلک دختره

نباید قاتلشو اعدام کنن….درسته خدا تو اون دنیا عذابش میده ولی باید انقدر بزننش تا بفهمه دختره ی بیچاره چی کشیدع…….اتنا اصلانی طفلی خیلی ناز بود خدا انگار رفتنیا رو گلچین کرده.

خدا نسل همچین آدمای کثیفی رو از زمین برداره انشالله
برای شادی روح آتنا کوچولو یه صلوات بفرستین خواهشن
الهم صل الا محمد و آل محمد

وااااای خدای من.خیلی ناراحت شدم خدا بهشون صبر بده.الهی خدا عوضش بده چه آدمهایی زندگی میکنن الهی خدا ازش نگذره.

انسان تا چه حد پست فطرت تاچه حد بی ناموس که اینکارو با یه بچه ۷ ساله میکنه ادم واقعا از خودش متاسف میشه که همچین همنوع هایی داره امیدوارم دیگه شاهد همچین اتفاقایی رو شاهد نباشیم ریحانه ستایش و اتنا قربانی هوس های … شدن خدا خودش رحم کنه و همچین ادمایی رو از روی زمین محو کنه

واقعا که این ادما اگه به اخرت ایمان داشتن همچین کاری نمیکردن من واقعا نمیدونم به همچین ادمی میشه چه نسبتی داد که حتی به پاکی این دختر بچه فرشته هم چشم پوشی نکرد

شرمم میشه که با همچین افرادی در کشورم زندگی میکنم،
در قرن بیست و یکم که دنیا پیشرفت کرده هنوز افرادی دیوانه ای هستند که چشمایشان دنبال طلا ها و دختران مردم است. جای افسوس دارد که ما امنیت نداریم و تا پاهایمان را توی کوچه و خیابان میگذاریم میترسیم که داستان زندگی ما هم مانند زندگی اتنا و ریحانه و ستایش شود

بادیدن این صحنه هاادم دیگه ازهرچی مرده متنفرمیشه نمیتونه به کسی اعتمادکنه این جورآدمابایدازروی زمین برداشته بشن خدارحمتش کنه

خیلی دلم براش سوخت من از روز ۱۵ که گم شده بود عکس پروفایلم کردم بنده خدا مادرش ایشاالله خدا به مادرش صبر بده

این ادمای کثیف باعث میشن هر مرد بیچاره ای رو تو کوچه خیابون ببینم فکرای بد درموردشون بکنم…..ایشالا بمیره به حق علی،حالا دوتا بچه داره ببین چه کثافتکاریها ازش بر میاد.

خدایا کاری کن عشق جای هوس بشه
خدا به خوانواده ی آتنا صبر بده

نمیدونم چی بگم…فقط اینکه برای شادی روحش یه صلوات بفرستین….خیلی ناراحت شدم….خیلی..
خدا عذاب همچین آدمایی رو هم تو این دنیا هم اون دنیا خیلی خیلی زیاد کنه….چه طوری دلش اومده..
طفلکی آتنا….وقتی به داد و فریادش فکر میکنم دلم میخواد بلند جیغ بکشم….خدا به خانوادش صبر بده..همشهری هستیم…آتنا جان….روحت شاد…

واقعا ک آتنا یک دختر ۷ ساله اس اون چ گناهی کرده . ک اینطور باید کشته بشه ؟ بنظر من آتنا گناهی نداره و مرغ بهشت …. خدایا فقط این قاتل رو بخودت میسپاریم ….. ب پدر و مادرش تسلیت میگم

چی میشه گفت… آخه این بچه از دنیای ما بزرگتر ها چی میدونه… چی میفهمه…دنیای امروز ما پر از گرگه اما باید مراقب باشیم تا مثل ی بره باهامون برخورد نشه..
اونوقت آقایون عالی رتبه بجای تاسف و ابراز همدردی با این خانواده و پیگیری و حل مشکلات میان میگن اگه این اتفاق افتاده به خاطر بی حجابی آتنا و خانوادشه… یکی نیست بگه اگه ناموس خودتم بودن همین حرفو میزدی؟؟؟؟

پاسخ به مهدیه – هیچ یک از مسئولین و بزرگان کشور این حرف رو نزدند! بلکه مریض‌ها و دیوانه‌های امثال “امیر تتلو” این صحبت‌ها رو کرده… متاسفانه از طرف خیلی‌هاهم مورد طرفداری و علاقه قرار میگیره ایشون که به هیچ وجه نمیدونیم چرا… جای این انسان‌ها فقط و فقط تیمارستان هستش…

اره واقعا ادم نمیدونه فاز امیر تتلو چیه………..واقعا اگه ناموس خودش بود همینو میگفت خاک تو سرش……

میشه داستان ریحانه ستایش روهم بزارید؟؟

واسه آتناینقدر گریه کردم که از سر، درد داشتم می مردم . برای شادی روحش صلوات.

وقتی خوندم خیلی ناراحت شدم… اخه یه ادم تاچقدمیتونه پست باشه که یه همچین کاریوبایه بچه7ساله بکنه…واقعاواسه یه همچین ادمایی متأسفم که باانجام اینکارمردونگیشونوبه حراج میزارن…!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها