پیشنهاد چند هدیه برای روز سپندارمذگان

هدیه روز سپندارمذگان

همانطور که می‌دانید سپندارمذگان روز عشق ایرانیان است. این مناسبت قدمت بسیار زیادی دارد که با گذشت زمان به فراموشی سپرده شده، ولی امروزه در کشور ایران دوباره این مناسبت را گرامی می‌دارند. همانطور که از نامش مشخص است، روز سپندارمذگان مخصوص عاشقان می‌باشد. در این روز همه دوست دارند به نحوه‌ای معشوق خود را خوشحال نمایند. می‌پرسید چگونه؟ کارهای زیادی است که شما می‌توانید برای به دست آوردن دل معشوق خود انجام دهید، یکی از این کارها نوشتن شعر عاشقانه به معشوق خود بوده و خیلی از راه‌های دیگر که می‌توانید با خلاقیت خود آن‌ها را انجام داده و معشوق خود را به راحتی خوشحال نمایید. یکی از بهترین ایده‌ها برای خوشحال کردن عشقتان در روز سپندارمذگان، خریدن هدیه می‌باشد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها می‌توانید اید‌ه‌هایی را برای هدیه روز سپندارمذگان مطالعه خواهید کرد.

هدیه روز سپندارمذگان

هدیه روز سپندارمذگان

همراه ما باشید تا ایده‌های هدیه روز سپندارمذگان را بررسی کنیم:

شکلات، هدیه خاص روز سپندارمذگان

شکلات خوراکی دوست داشتنی برای همه، به خصوص دختران می‌باشد. می‌توان گفت حداقل نیمی از دختران عاشق شکلات هستند. پس یکی از هدایایی که می‌تواند معشوق شما را خوشحال کند، شکلات می‌باشد. حتی می‌توانید خلاقیت به خرج داده و چند شکلات را با گل تزیین کرده و به معشوقتان هدیه دهید. مطمئن باشید که او خوشحال خواهد شد.

هدیه روز سپندارمذگان

جعبه سوپرایز

همانطور که از اسمش مشخص است، این جعبه برای سوپرایز و خوشحال کردن معشوقتان تهیه می‌گردد. ظاهر این جعبه به سلیقه شما بستگی دارد؛ خیلی از افراد جعبه به شکل قلب را انتخاب می‌کنند و … پس باید به هر شکلی که خودتان می‌پسندید، داخل این جعبه را پر کنید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که داخل این جعبه را باید با چه محتوایی پر کنیم؟ داخل جعبه را می‌توانید با پوشال، قلب، شکلات، عروسک، کپسول‌های عشق، نت‌هایی با دست نوشته خودتان باشد، عکس‌های دوتایی و …

هدیه برای روز عشق

گل، نمادی از عشق

از زمان‌های قدیم، گل نماد عشق بوده و امروزه نیز هست. مخصوصا گل رز قرمز که همه آن را به عنوان نمادی از عشق می‌دانند. پس شما نیز می‌توانید در روز عشق، نمادی از عشق را به معشوقتان هدیه داده و او را خوشحال نمایید. گل رز قرمز نمادی از ارزش قائل شدن شما نیز هست. پس بهتر است آن را دست کم نگیرید و هدیه کوچکی نشمارید. می‌توانید دسته گل هم بگیرید و یا خودتان چند شاخه یا حتی یک شاخه گل را تزیین نموده و به عشقتان هدیه دهید.

روز سپندارمذگان

عروسک، هدیه دوست داشتنی

بیشتر دختران، در هر سنی که باشند عاشق عروسک هستند و هدیه دادن عروسک آن‌ها را خوشحال خواهید نمود. حتما شما هم دیده‌اید که در روز عشق، عروسک و یا خرس قرمز بیشترین طرفداران را دارد!

بهتر است برای مناسبت روز عشق ایرانی عروسک و یا خرس به رنگ قرمز، که نماد عشق است، تهیه کنید. همانطور که می‌دانید عروسک‌ها در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارند. شما با توجه به بودجه خود می‌‎توانید هر نوع عروسک و یا خرسی را تهیه نمایید حتی می‌توانید از خرس برای تزیین کادو اصلی‌تان استفاده نمایید.

روز عشق ایرانی

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

عکس پروفایل سپندارمذگان

[/box]

لباس، هدیه‌‌ای زیبا

یکی دیگر از گزینه‌‌های مناسب برای هدیه روز سپندارمذگان لباس می‌باشد همانطور که می‌دانید همیشه لباس جزوه هدیه‌‌های مناسب برای زنان و مردان و حتی کودکان بوده است. فقط برای خرید لباس باید چند نکته را به ذهن بسپارید: اول این که باید از سایز طرف مقابلتان به خوبی آگاه باشید و دقیقاً لباسی تهیه کنید که اندازه‌اش باشد و دوم این که با سلیقه شخصی طرف مقابلتان به طور کامل آشنایی داشته باشید و بدانید که او چه تیپی را دوست دارد و یا حتی به چه رنگی علاقه دارد. گزینه‌‌های مناسب انتخاب لباس برای خانم‌‌ها، عبارتنداز: شلوار، بلوز مجلسی، تاپ دامن و … برای آقایان نیز می‌توانید پیراهن شلوار تی‌شرت و … را تهیه نمایید.

هدیه روز عشق ایرانی

کیف و کیف پول

کیف و کیف پول نیز همیشه جزو لیست هدیه‌‌های مختلف بوده است که هم برای آقایان مناسب می‌باشد و هم خانم‌‌ها و در ضمن گزینه نسبتاً راحتی برای خرید می‌باشد، زیرا نیاز به دانستن سایز ندارد؛ فقط در همین حد کافی است که بدانیم طرف مقابلمان چه نوع کیفی را دوست دارد؟

کیف و کیف پول در انواع رنگ‌‌ها طرح‌‌ها و رنج قیمت‌های مختلف وجود دارد که شما باید با توجه به سلیقه شخصی و بودجه مورد نظرتان آن را تهیه نمایید. همانطور که می‌دانید کیف چرم از جمله بهترین کیف‌‌ها می‌باشد به شرط اینکه از چرم اصل تهیه شده باشد.

هدیه روز عشق

کفش به عنوان هدیه سپندارمذگان

کفش جزو سخت‌ترین گزینه‌‌ها برای هدیه می‌باشد، در عین حال، جزو گزینه‌‌هایی است که خیلی از افراد آن را به عنوان هدیه روز سپندارمذگان ترجیح می‌دهند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید باید به چند نکته مهم و اساسی دقت نمایید.

کفش خریداری شده باید دقیقاً اندازه پای طرف مقابل باشد زیرا هم کوچک بودن آن باعث آزار و اذیت فرد می‌گردد و هم بزرگ بودن آن. ولی در حالت کلی اگر قصد خرید کفش را دارید، سعی کنید کمی‌بزرگتر باشد زیرا می‌توان چاره‌ای برای آن اندیشی،  ولی در صورت کوچک بودن کفش هیچ چاره‌ای وجود ندارد.

گزینه دوم که باید در نظر بگیرید این است که کفش خریداری شده باید طبق سلیقه طرف مقابل‌تان باشد. هنگام خریداری کفش بهتر است لباس‌‌های دیگر را نیز در نظر داشته باشید تا کفش خریداری شده ترکیب زیبایی با لباس‌‌هایش ایجاد کند.

هدیه مناسب برای سپندارمذگان

عطر و ادکلن

سال‌هاست که عطر و ادکلن جزو بهترین گزینه‌‌ها برای انتخاب هدیه روز سپندارمذگان می‌باشد، البته نه فقط این مناسبت، بلکه در مناسبت‌‌های دیگر مانند: تولد، سالگرد ازدواج و غیره نیز کاربرد بسیار فراوانی دارد.

برای خرید ادکلن و یا عطر باید از سلیقه کلی طرف مقابل‌تان نسبت به بو آشنایی داشته باشید، در صورت آگاه نبودن از این موضوع می‌توانید عطر و ادکلن همیشگی‌اش را برایش بخرید. این هدیه هم برای آقایان مناسب است و هم خانم‌‌ها. همچنین رنج قیمت بسیار فراوانی دارد که شما به راحتی می‌توانید با توجه به بودجه خودتان ادکلنی را تهیه نمایید.

روز عشق

ساعت هدیه کلاسیک

ساعت هم جزو بهترین هدیه‌ها برای روز سپندارمذگان می‌باشد که شما به راحتی می‌توانید در هر رنج قیمتی، ساعت مچی تهیه نمایید. همانطور که می‌دانید ساعت مچی هم در انواع طرح ها رنگ‌ها وجود دارد که شما باید سلیقه معشوق‌تان را در نظر داشته باشید.

هدیه روز سپندارمذگان

کتاب برای سپندارمذگان

شاید برایتان جالب باشد و از خودتان سوال کنید که مگر می‌شود که کتاب را به عنوان هدیه روز سپندارمذگان در نظر گرفت؟ در جواب این سوال باید بگویم:  بله چرا که نه! خریدن کتاب به عنوان هدیه، در هر مناسبتی عالی می‌باشد، زیرا هدیه‌ای است که هم برای طرف‌مقابلتان آموزنده و علمی‌است (حتی کتاب‌های شعر و سرگرمی‌) و هم تا آخر عمرش با او همراه خواهد شد.

برای خریدن کتاب به عنوان هدیه باید بدانید که معشوقتان به چه زمینه‌‌هایی از خود علاقه نشان می‌دهد برخی از افراد به کتاب شعر علاقه‌مندند برخی به کتاب‌های فلسفی، تاریخی برخی به رمان‌‌ها و …

هدیه روز سپندارمذگان

پس شما باید قبل از خریدن کتاب از سلیقه طرف مقابلتان مطمئن باشید و بدانید کتابی که برای او خریداری می‌نمایید، برایش جالب خواهد بود. اگر بخواهیم کتاب را به روز عشق ربط دهیم بهترین گزینه این است که کتاب‌های شعر‌ عاشقانه را برای شریک عاطفیتان تهیه نمایید تا با خواندن آن‌ها احساس ارزشمندی و دوست داشت شدن، نماید.

ممنون که همراه ما بودید ♥

4 دیدگاه برای “پیشنهاد چند هدیه برای روز سپندارمذگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.