با هدایای زیبا روز دانش آموز را تبریک بگویید!

ایده‌های هدیه روز دانش آموز

هدیه روز دانش آموز

فقط چند روز به روز دانش آموز باقی مانده است باید با پیام تبریک روز دانش آموز، دانش آموزان را خوشحال کنیم ولی فقط این کافی نیست به مناسبت گرامی داشت این روز شما به عنوان خواهر، مادر، دوست و … برای دانش آموز با هر سنی که باشد، هدیه بگیرید و او را بیشتر خوشحال کنی چون هدیه گرفتن فرد را خوشحال می‌کند. حتما الان فکر می‌کنید که چه هدیه‌ای خریداری کنید؟ چه هدیه‌ای برای روز دانش آموز مناسب است؟ شما مجبور نیستید که هدیه گران قیمت بخرید، بلکه یک هدیه کوچک و ارزان هم دانش آموز را خوشحال می‌کند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ایده‌های هدیه روز دانش آموز را مطالعه می‌کنید.

ایده‌های هدیه روز دانش آموز

هدیه دادن کاردستی برای روز دانش آموز :

به عنوان معلم، مدیر و … از طرف مدرسه می‌توانند یک هدیه کوچک مانند کاردستی به دانش آموزان هدیه دهند و آن‌ها خوشحال کرده و انگیزه درس خواندنشان را افزایش دهند. مثلا قبل از ورود دانش آموزان کاردستی را روی میز تک تک دانش آموزان قرار دهند. اگر مدرسه هزینه و زمان لازم را بر عهده نمی‌گیرند والدین به کمک هم می‌توانند این کار را انجام دهند.

به عنوان پدر، مادر، دوست و … ایده هدیه دادن کاردستی، چیزی که با دستان خودتان ساخته‌اید و برایش وقت گذاشته‌اید هم خوشحال کننده است.

هدیه برای روز دانش آموز

هدیه کتاب :

اگر می‌دانید که دانش آموزتان به چه کتابی علاقه دارد، می‌توانید در آن زمینه کتاب جالبی تهیه کرده و به او هدیه ندهید. این کتاب نیازی نیست که آموزشی و یا درسی باشد بلکه یک کتاب متفرقه مانند: کتاب شعر، رمان و … هم می‌شود. هدیه کرد.

لوازم تحریر برای دانش آموزان :

خرید یک جامدادی، ست لوازم تحریر مانند مداد، خودکار، پاک کن و …. حتی خرید مداد رنگی، آبرنگ و … را می‌توانید به عنوان هدیه روز دانش آموز انتخاب کنید و با وسایل خاص و کاغذ کادو خاصی آن را تزیین کنید و همراهش یک متن زیبا بنویسید.

لوازم تحریر ، هدیه روز دانش آموز

تفریح حسابی :

به عنوان کادو می‌توانید دانش آموز را به گردش و تفریح ببرید مانند پارک، سینما و … کلا یک روز به او اختصاص دهید که احساس بهتری نسبت به خود و دنیای اطرافش داشته باشند.

خوراکی برای هدیه روز دانش آموز :

در هر سنتی که باشند خوراکی دانش آموزان را خوشحال می‌کند می‌توانید انواع شکلا‌ت‌ها و پاستیل‌ها را با تزیین جذاب به دانش آموزتان هدیه دهید و او را کاملا خوشحال کنید. شیرینی و کیک و بستنی گزینه‌های دیگر خوراکی هستند.

در آخر، در عکس یادگاری را فراموش نکنید چرا که یکی از مواردی که بعدها به یادگار می‌ماند همین عکس‌های یادگاری است.

هدایای دانش آموزی

هدیه روز دانش آموز، گل :

خریدن گل همه را خوشحال می‌کند مخصوصا دانش آموزان دختر را، اگر به فکر خوشحال کردن با کمترین هزینه هستید، گل بخرید و کمی خودتان تزیین کنید و هدیه دهد. معمولا در مدارس هم باید گل هدیه دهند.

لوازم دیجیتالی :

اگر دانش آموز متوسطه است و کمی سن بزرگی دارد، می‌توانید لوازم دیجیتالی بخرید مانند: منوپاد، تبلت و ….

ایده‌های هدیه روز دانش آموز را نیز مطالعه کردید امیدواریم این ایده‌ها در خرید هدیه روز دانش آموز به شما کمک کرده باشد.

3 دیدگاه برای “با هدایای زیبا روز دانش آموز را تبریک بگویید!

  1. فاطمه گفته:

    خیلی خوبه که به بچه های دبستانی در روز دانش آموز هدیه بدن???

  2. نورا گفته:

    من امسال میرم کلاس چهارم دبستان
    روز منو تا کلاس دوازدهمیا مبارک
    اول دوم سوم روز شماهم مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.