نکات همسرداری – آنچه باید زنان در مورد مردان بدانند

نکات همسرداری - آنچه باید زنان در مورد مردان بدانند

نکات همسرداری – ازدواج یک اتفاق مهم دز زندگی هر شخصی است و همسرداری بعد از ازذواج یک اصل اساسی ازدواج است. دنیای مردان با دنیای زنان متفاوت است و کلا برداشت مردان از یک مسئله با زنان متنفاوت است همین تفاوت‌ها به زندگی زیبایی و تنوع می‌بخشد. زنان باید رازهای مردانه را بدانند و با توجه به آن زندگی خود را اداره کنند.

نکات همسرداری – رازهای مردانه

در دین اسلام به همسرداری و ازدواج تاکید زیادی شده است و جوانان را تشویق به ازدواج و تشکیل زندگی می‌کنند. امروزه مشکلات زیادی در مسیر ازدواج وجود دارد و بعد از آن در مسیر زندگی زناشویی و همسرداری. لکن زنان و مردان باید همدیگر را بشناسند و درک کنند.

در این مقاله از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، نکات همسرداری و رازهایی در مورد مردان و آن چه زنان باید در مورد مردان بدانند را برای شما آماده کرده‌ایم . امیدواریم در زندگی خودتان به کار ببرید و برایتان مفید واقع شود.

آموزش رازهای مردانه – نکات همسرداری

 نکات همسرداری - آنچه باید زنان در مورد مردان بدانند

۱) در نظر بگیرید که مردها طوری با شما رفتار می‌کنند که خودتان به آن‌ها اجازه داده‌اید ، سعی کنید ، تماس‌های مکرر با همسر خود را فراموش کنید ، همیشه در دسترس بودن خانم‌ها هم اصلا خوب نیست.

۲) بسیاری از بانوان تصور می‌کنند که برای این که مردی عاشقشان شود باید مانند یک سوپرمدل باشند. اما در حقیقت اینگونه نیست اگر چه به زیبایی بهای زیادی می‌دهند اما اصلا آن چیزی نیست که زنان انتظارش را دارند. مردان انتظار ندارند که زنان شان مانند زنان و مانکن‌های مجلات باشند.

۳) یکی از خصوصیت‌های آشکاری که می‌تواند احساس رضایتمندی را در کانون خانواده حاکم کند ، قناعت است تلاش کنید قانع و راضی باشید.

نکات همسرداری و رازهای مردانه

۴) مردها معتقد هستند که خانم‌ها زیاد حرف می‌زنند یا بسیار غرغر می‌زنند، پس ثابت کنید این گونه نیست. مردان از این خصیصه خوششان نمی‌آید، سنجیده و بجا سخن بگوید و غر نزنید، سعی کنید چیزهایی که برای همسرتان تعریف می‌کنید تکراری نباشد.

۵) اگر می خواهید شوهرتان را اسیر کنید از ابراز احساسات غافل نشوید؛ البته نه تنها با رفتارها و گفتار کلیشه‌ای.

۶) یکی از اشتباهات بزرگ زنان این است که فکر می ‌کنند هر چه سربه زیرتر باشند جذابترند ، همیشه مهربان و با گذشت نباشید ، همیشه انعطاف پذیر باشید.

۷) مردان نیاز خود به نوازش و توجه را  بر زبان نمی‌آورند ولی نیاز شدیدی دارند.

آموزش نکات همسرداری

۸) مردان بیشتر از آن که به جا ، مکان یا غذا بهاء بدهند، به مسائل جنسی اهمیت می‌دهند. بنابراین ریشه مشکلات خانوادگی را باید در خلوتگاه آن‌ها پیدا می‌شود.

۹) مردان  همیشه دوست دارند بیش از همسر خود در آمد داشته باشند زیرا به آن‌ها احساس قدرت و امنیت بیشتری می‌دهد و مردان عاشق این احساس هستند.

۱۰) مردان علاقه دارند تا جایی که ممکن است وسایل راحتی فکر و جسم آن‌ها در خانه فراهم باشد.

۱۱) مردان ترجیح می‌دهند درمورد احساساتشان غیر مستقیم صحبت کنند. هیچ مردی از زن خود فقط نوازش نمی‌خواهد ، اما شما اگر واقعاً زندگی و همسر خود را دوست دارید حتما این کار را انجام دهید. غرور برای مردان اهمیت زیادی دارد و به هر طریقی اگر غرور او را بشکنید ، او را از دست خواهید داد.

نکات همسرداری برای زنان

۱۲) مردها علاقه‌ای ندارند که زنان آن‌ها را سرزنش کنند و راه درست را به آنان نشان دهند. به زن پند دهنده نیاز ندارند. گاه زن‌ها اشتباهات مردها را به آن‌ها گوشزد می‌کنند. این کار به خصوص اگر در مقابل دیگران انجام شود افتضاح است.

۱۳) مردان تلاش می‌کنند در بسیاری از فعالیت‌های خانواده مشارکت کنند. اما همه آن‌ها نیاز دارند، زمانی مخصوص خود داشته باشند، به مرد ها فرصت بدهید، به مردها آزادی عمل بدهید، بگذارید به آن چه دوست دارند، دست پیدا کنند آن‌ها را تشویق کنید مسافرت بروند و تفریح کنند، با دوستان خود باشند و یادی از دوران مجردی و کودکی خود کنند.‌

۱۴) هیچ وقت همسر خود را با مردان دیگر مقایسه نکنید، او را سرزنش نکنید یا نقاط ضعف و منفی همسرتان را مدام به رخ او نکشید، تنها او را سلطان قلب خود و مردان دیگر بدانید و این را هم باور کنید.

2 دیدگاه برای “نکات همسرداری – آنچه باید زنان در مورد مردان بدانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.