نکاتی که قبل از جشن عروسی باید رعایت کنیم – نکات مهم قبل از جشن عروسی

نکات مهم قبل از جشن عروسی

برای بهتر و زیباتر و باشکوه‌تر شدن عروسی باید نکات مهم قبل از جشن عروسی را رعایت کرد. مجله صورتی‌ها نکاتی را برای شما جمع آوری کرده است که باید قبل از عروسی رعایت شوند (نکات مهم قبل از جشن عروسی)

نکات مهم قبل از جشن عروسی

چه نکاتی را قبل از عروسی رعایت کنیم تا عروسی زیباتری داشته باشیم:

چه نکاتی را قبل از عروسی رعایت کنیم تا عروسی زیباتری داشته باشیم:

۱)در برگزاری یک مراسم عروسی ، طبیعی است که عروس، داماد و خانواده‌هایشان، هر کدام خواسته‌ها و سلیقه‌های متفاوتی داشته باشند. بهترین راهکار برای آن که میزان کدورت‌ها به حداقل برسد این است که اول اجازه دهید همسرتان نظر و دلایل خود را کامل بیان کند. شاید دلیل او شما را قانع کرد. دوم این که انعطاف‌پذیر باشید. همان طور که می‌دانید انعطاف‌پذیری اصل مهمی در زندگی زناشویی است که شما می‌توانید از همان روزهای اول خواستگاری و … آن را تمرین کنید.

۲) حداقل از یک هفته قبل از عروسی حسابی به سلامتی خود اهمیت دهید. افراد مریض را ملاقات نکنید با کسی روبوسی نکنید، تاریخ مصرف مواد غذایی را قبل از مصرف‌شان بخوانید و مراقب تغذیه‌ی خود باشید تا بیماری گوارشی نگیرید. مطمئن باشید در صورت بیمار شدن از عروسی خود چیزی نخواهید فهمید.

۳) اگر پوستتان مشکلی ندارد، می‌توانید باخیال راحت تا تاریخ عروسی به خیر بگذرانی اما همه ما که پوست‌هایی مثل صابون نداریم! نگران نباشید؛ با آرایشگرتان مشورت کنید. مطمئناً او پیشنهادهای خوبی برایتان دارد. اگر هم خیلی پیش از این آرایشگاهتان را انتخاب کرده باشید و پوستتان مشکلی داشته باشد، می‌توانید با کمک او به پزشک پوست مراجعه کنید تا یک‌دوره درمانی برایتان در نظر بگیرد…

۴) تغییرات عمده هم‌چون برنزه کردن، برجسته کردن گونه‌ها و یا کوتاهی زیاد مو را برای روز عروسیتان در نظر نگیرید. شما مطمئن نخواهید بود که این تغییرات عمده برایتان مناسب خواهد بود.

۵) از دیگر نکات مهم قبل از جشن عروسی تعیین بودجه بعد از تعیین تاریخ و تعداد مهمانان است که باید نسبت به بودجه‌ای که قصد دارید برای عروسی خود خرج کنید، تصمیم‌گیری کنید. بهتر است قبل از هرچیز در این مورد با دوستان و نزدیکانی که اخیرا جشن خود را برگزار کرده‌اند مشورت کنید. هزینه‌ها را به صورت تفکیک شده (تالار عروسی، لباس عروس، آرایش عروس، گل، ماشین عروس و…) روی کاغذ بنویسید. سپس نسبت به تعدیل آن‌ها با توجه به آنچه که در نظر گرفته‌اید اقدام کنید. تحقیق در بازار را فراموش نکنید. با کمی پرس و جو در بازار می‌توانید تصمیم بهتری بگیرید.

۶) آرایش عروسی شما نقش بسیار مهمی را در تعریف دیگران از شما دارد این‌که شما در روز عروسیتان مانند یک پرنسس بدرخشید. البته دیگر ملزومات مانند تاج ، تور، دسته گل و لباس عروستان نیز در این که بهتر به نظر بیایید و بدرخشید بی‌تاثیر نیستند. یک آرایشگر حرفه‌ای را انتخاب نمایید و از چند ماه قبل هر بار نزد وی رفته و از او بخواهید آرایشتان کند. برای صرفه جویی در هزینه بهتر است این تست‌ها را زمانی که به عروسی یا مراسمی دعوت می‌شوید انجام دهید که هم خیالتان از آرایشگرتان راحت شود هم اینکه برای مراسم اقوامتان آماده خواهید بود.

لطفا نظر خود را در مورد مطلب نکات مهم قبل از جشن عروسی برای ما کامنت کنید ♥♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.