تلنگرهای مثبت برای زندگی بهتر

نکات مثبت برای زندگی بهتر

نکات مثبت برای زندگی بهتر :

برای یک زندگی ناموفق تلنگرهایی لازم است که به موفق برسد و این زندگی را از نابسامانی درآورد. یکی از را‌های تغییر مسیر زندگی خواندن زندگی افراد موفق و یا خواندن جملات مثبت از افرا بزرگ است. در این مطلب من جملات و نکات مثبت برای زندگی بهتر را برای شما آماده کردم. نکاتی که در قالب جملات بیان شده که می‌توانند مسیر زندگی ما را تغییر دهند به شرط آن که خودمان قصد این تغییر را داشته باشیم.

نکات مثبت برای زندگی بهتر

نکات مثبت برای زندگی بهتر

۱) برای موفقیت باید خوش‌بینی، اعتماد به نفس، اراده‌ی نامحدود، تصمیم مصمم ریشه فکریتان باشد. به هر گونه مسئله و مانعی که در راه تحقق اهدافتان وجود دارد به چشم جاده‌ای بنگرید که برای دست‌یابی به خواسته‌تان ناگزیر به پیمودن آن هستید.

۲) انسان‌های موفق، اهداف خیلی صریح و شفافی دارند آن‌ها می‌دانند کیستند و دنبال چیستند آن‌ها اهدافشان را می‌نویسند و برای بدست آوردن‌شان برنامه‌ریزی می‌کنند هدفی که روی کاغذ نوشته نشده است صرفا یک خیال محض است منظور از اهداف تنها اهداف مالی نیست هر هدفی که در ذهن دارید را بر روی کاغذ حک کنید حتی اگر دوست دارید شخصیتی با اعتماد به نفس و به دور از استرس باشید.

۳) توصیه‌های عملی برای احترام به خویشتن:

وقتی درباره خود حرف میزنید از واژگان مثبت و عاشقانه استفاده کنید.

سخت مراقب خود و نیازهای خود باشید سپس به اطرافیان فکر کنید.

پای آنچه برای شما اهمیت دارد, بایستید.

از دیگران بخواهید به شما کمک کنند.

به خودتان اعتماد کنید.

وقتی از شما تعریف و تمجید می‌کنند، آن‌را بپذیرید و در پاسخ فقط بگویید”ممنون”.

جملات و نکات مثبت برای زندگی بهتر

۴) روان شناسان معتقدند که یک مسافت هزار مایلی نیز با «قدم اول» شروع می‌شود، مهم آن است که چگونه آغازگری باشیم انسان در مسیر زندگی و تجربه خویش، با فراز و نشیب‌ها، فرصت‌ها و تهدیدها و انتخاب‌ها و گرایش‌هایی روبه رو و ناگزیر است. حاکم مطلق همه این التهاب‌ها و انتخاب‌ها، سه چیز است که عبارتند از:

ایمان و باورمندی به هدف – اراده و حرکت – نگرش مثبت.

۵) خودت را بپذیر، خودت را دوست بدار. ما شاد شاد شاد شاد شاد شاد شاد شاد شاد شادیم درود بر خودمان، هیچ کس کامل نیست و قرار نیست همه کامل باشند. باور کن کافی بودن لذت بخش تر از کامل بودن است. خودت را همان گونه که هستی با تمام کاستی‌ها و نقاط ضعف و قوت‌هایی که هست ؛ بپذیر و دوست داشته باش خود واقعی‌ات را از خود آرمانی ات متمایز کن. برای خود آرمانی ات تلاش کن اما هرگز اجازه نده از خود واقعی ات باز بمانی خود واقعی ات را دریاب.
همواره از با خود بودنت لذت ببر. و سرشار باش از عشق به خویشتن به خود ببال وکمتر به خودت سخت بگیر با خودت مهربان تر باش خودت را بپذیر خودت را دوست بدار
هر لحظه از هر نظر بهتر و بهتر می‌شوییم مطمئنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.