خوش‌تیپ‌ها بخوانند!!

نکاتی برای لباس پوشیدن دختران

۷ باید و ۷ نباید در مورد لباس پوشیدن و تیپ

لباس پوشیدن هنر است.دوستان چه قدر با این جمله موافقین؟ به نظر من لباس پوشیدن یه هنره خوبه! شاید بگید اگه پول زیادی خرج بشه حتما میشه خوش‌تیپ شد!در حالی که اینجوری نیست کسی که این هنر رو داره نیازی نیست پول زیادی خرج کنه می‌تونه با پول کم هم خوش‌تیپ بشه. حالت برعکسش اینه که کسی که پول زیادی خرج می‌کنه ممکنه اون قدر بدسلیقه باشه که با وجود اون همه خرج اصلا هم خوش‌تیپ نباشه. هنر تو اینه که با خرج پول کم بشه خوش‌تیپ شد که آن هم با رعایت برخی اصول و نکات مهم در لباس پوشیدن دختران امکان پذیره. منم در این مطلب براتون نکاتی برای لباس پوشیدن دختران رو آماده کردم تا بتونید با خرج یک پول کم خوش‌تیپ بشید.

حالا اینم بگم دنیای مد و لباس یه سری قانون داره که باید حتما رعایت بشن. مثلا همیشه شما باید یه لباسی رو انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، ایرادهایی که تو اندامتون دارین رو بپوشونه و زیباتر نشون بده!
ولی تو بیرون برعکسشو می‌بینیم مثلا یه خانومی که چاقه یه لباس چسبانی پوشیده که همه ایرادهاشو به نمایش گذاشته در حالیکه خانومای چاق نباید خیلی تن بپوشین تهیه لباس یرای این افراد خیلی سخته چون اون قدر باید لباس پرو کنن تا یکی ایراداشونو بپوشونه!
حالا همون بایدها و نبایدهای(قانون‌ها) لباس پوشیدن دختران و خوش‌تیپ شدن رو براتون تو این مطلب می‌گیم امیدواریم هممون بتونیم رعایتشون کنیم.

نکاتی برای لباس پوشیدن دختران

رازهای جذابیت دختر

نکاتی که باید در موقع لباس پوشیدن به کار ببرید

۱- قانون طلایی اول، پیدا کردن لباس‌هایی است که اندام شما را خوب نشان دهد.می‌توانید از یک خیاط کمک بگیرید. مخصوصا زنان از لباس‌های خیلی تنگ و سایز کوچک استفاده نکنند.

۲- قبل از این که خرید فصل را شروع کنید اصل لباس پوشیدنتان این گونه باشد که همه چیز را دقیقا سایز اندام‌تان بخرید.

۳- رنگ‌هایی را انتخاب کنید که به رنگ موی شما بیاید، یا به رنگ پوست‌تان یا حتی به رنگ چشمان‌تان؛ از آن‌ها به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و سپس بقیه لباس‌ها را با آن ست کنید.

۴-همیشه سعی کنید که انتخاب‌های خود را به حداکثر سه رنگ محدود کنید تا شلوغ دیده نشود. مخصوصا ترکیب سفید و مشکی ترکیبی بسیار شیک و زیباست.

۵- روش‌های قدیمی که برای ست کردن لباس توجه می‌شد،را کنار بگذارید. قوانین مد هر سال تغییر می‌کنند.

۶- مجلات مد را به دقت تماشا کنید و از یکی از آن‌ها الگو بگیرید. با استفاده از مجلات ، سایت‌های مد و شبکه‌های مد براحتی می‌توانید سلیقه خود را آپدیت (مطابق روز) کنید.

۷- یک آینه قدی در فروشگاه پیدا کنید و ببینید کدام لباس به شما می‌آید. لباس را از جلو و پشت وارسی کنید. افراموش نکنید که وقتی در مقابل آینه ایستاده‌اید پشت و جلوی لباس‌تان را بررسی کنند.

نکته‌هایی که نباید در موقع لباس پوشیدن به کار ببرید

۱-همیشه باین نکته را به خاطر بسپارید که مجبور نیستید مطابق مد لباس بپوشید. لباسی را انتخاب کنید که به شما می‌آید حتی اگر مد نباشد.آن لباسی که به تن مدل لباس زیباست این گونه نیست که تن همه زیبا دیده شود هرکس باید مطابق سلیقه و ظاهر خودش لباس انتخاب کند.

۲- از انتخاب رنگ‌های قدیمی نترسید. می‌توانید این قانون مد را نادیده بگیرید. هر رنگی به شما می‌آید را می‌توانید انتخاب کنید.

۳- هیچ موقع سرتا پا لباس مشکی نپوشید. این مدی است که دیگر بسیار بی‌روح و افسرده کننده است و بر روحیه نیز تاثیر می‌گذارد. رنگ مشکی را از خودتان دور کنید . مشکی صورت شما را گرفته و شما را غمگین نشان می‌دهد.

۴- در موقع انتخاب لباس همیشه به این مسئله فکر نکنید که جنس مخالف در مورد شما چه فکری خواهد کرد.بلکه مهم این است که لباس انتخابی به چهره و اندام شما بیاید و خودتان آن را دوست داشته باشید.

۵-هرگز لباس‌های خیلی تنگ نپوشید! مخصوصا شلوارهای خیلی چسبان و تنگ.شما باید کاملا خودتان را بپوشانید نه اینکه لباس‌هایی بپوشید که تمام اندام‌تان را به نمایش بگذارد.

۶-هیچ‌گاه لباس‌های تابستانی را در زمستان نپوشید هر کدام از آن‌ها را به موقع و در زمان خودش بپوشید

۷-به لغت ” راحتی و امنیت” نچسبید. شجاع باشید و ریسک کنید، فکر خریدهای قبلی را از سرتان بیرون کنید.

در آخر بگم که همه میتونن با رعایت این نکات (نکاتی برای لباس پوشیدن دختران) یک تیپ خوب و جذاب داشته باشن.

2 دیدگاه برای “خوش‌تیپ‌ها بخوانند!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.