صورتی‌ها مجله سبک زندگی بانوان و دختران

فیلم سینمایی نهنگ عنبر2

نهنگ عنبر دو ۱۹ میلیاردی شد

فیلم سینمایی نهنگ عنبر۲ ؛ سلکشن رویا به کارگردانی سامان مقدم ، روزهایی پایانی اکران خود را در پشت سر می‌گذارد، ۱۹ میلیاردی شد.

فیلم سینمایی نهنگ عنبر2

فیلم سینمایی نهنگ عنبر۲ توانست از مرز ۱۹ میلیارد فروش عبور کند و تنها اگر ۸۰۰ میلیون تومان دیگر بفروشد ، می‌تواند رکورد گشت ۲ را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران، بشکند.
این فیلم از ۲۰ اردیبهشت در سینماهای کشور در حال اکران است و در روزهای آغازین اکران خود، به فروش بی سابقه‌ای دست یافت. اما پس از حملات تروریستی تهران، حدود دو هفته با افت فروش مواجه شد و مجددا مورد استقبال سینماروها قرار گرفت.

نهنگ عنبر۲ به عنوان فیلم کمدی ۱۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان فروش خود را فقط در تهران داشته و ما بقی را در شهرستان‌ها فروخته است.

همانطور که گفته شد رکورد پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در اختیار سعید سهیلی با فیلم گشت۲ است که هم اکنون یک رقیب سرسخت را روبروی خود می‌بیند.رقیبی به نام نهنگ عنبر۲ که بنا بر اعلام پخش کننده آن توانست نزدیک به ١٩ میلیارد و ٨۵٠ میلیون تومان فروش کند و با این احتساب فیلم سامان مقدم تنها ٨٠٠ میلیون تومان تا عبور از رکورد فیلم سعید سهیلی فاصله دارد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها