نحوه ابراز علاقه به معشوق خود!

روش‌های ابراز علاقه به همسر

روش‌های ابراز علاقه به همسر

ابراز علاقه به معشوق رو همه خانوما مجبورن که بلد باشن همونطور که خانوما مدام دوس دارن بشنون که همسرشون چقدر بهشون علاقه داره،آقایون هم به همون اندازه دوس دارن بشنون.درک علاقه به آقایون انرژی میده و اعتماد به نفسشونو بالا می‌بره و این باعث میشه که اونا هم با این انرژی مضاعف به تلاششون برای خوشحال کردن شما ادامه بدن. ابراز علاقه به معشوق کار سختی نیست برعکس خیلی هم آسونه فقط باید بلد باشیم که چجوری؟! ابراز علاقه با روش‌های زیادی می‌تونه انجام بگیره و البته با روش‌های خیلی ساده!در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها،قصد داریم نحوه ابراز علاقه به همسر خود و روش‌های ابراز علاقه به همسر رو به شما بگیم با ما تا آخر مطلب همراه باشین تا ببینین اصلا کار سختی نیست!

بیان عشق به روش ساده

نحوه ابراز علاقه به همسر خود

برای معشوقتان پیام‌های محبت آمیز بفرستید

برای ابراز علاقه و نشان دادن توجه به تلفن همراه معشوقتان پیامکی صمیمانه بفرستید. مطمئن باشید که این کار هم شیرین و هم جالب است.

یکی از کارهای مشکل او را شما انجام دهید

یکی از راه‌های نشان دادن توجه این است که یکی از کارهای روزمره را که او را علاقه‌ای به انجام دادن آن ندارد، انتخاب کنید و برای او انجام دهید و احساس او را هنگامی که از انجام گرفتن آن کار توسط شما مطلع می‌شود، نظاره‌گر باشید.

همیشه حس قدردانی خودتان را ابراز کنید

برای نشان دادن توجه وقتی همسرتان سخت کار می‌کند یا برایتان کاری انجام می‌دهد، بگذارید بداند که شما قدردان زحمات او هستید.

برای او دعا کنید

همیشه برایش دعا کنید و گاهی هم اجازه دهید همسرتان بشنود.از خداوند بخواهید که در درست انجام دادن همه کارها، او را یاری کند. این کار سبب می‌شود تا او دریابد که وقتی او قادر به انجام کاری نیست، شما از شخصی توانا برایش درخواست کمک می‌کنید.

با معشوقتان به پیاده روی یا گردش بروید

می‌گویند طبیعت خلق و خوی شما را تنظیم می‌کند پس به طبیعت بروید و اجازه دهید که طبیعت خلق و خوی شما را برای دوست داشتن تنظیم کند. صحبت کنید و گوش دهید.

انتظار نداشته باشید آن چه را در ذهنتان می‌گذرد بخواند

اگر موضوعی هست که می‌خواهید همسرتان بداند، به او بگویید، از او انتظار نداشته باشید که از افکار و احتیاجاتتان باخبر باشد.

 از جاسوسی کردن بپرهیزید

همیشه یادتان باشد که از مخفیانه زیر نظر گرفتن و بررسی همسرتان اجتناب کنید. اگر می‌خواهید چیزی را بدانید، بدون رودربایستی و حاشیه از او سؤال کنید.

با هم بخندید

برای دوبرابر کردن عشق،دوران بزرگسالی خود را برای چند دقیقه فراموش کنید و با هم کارهای بچه‌گانه و شادی آور انجام دهید. همچنین، اگر کار اشتباهی انجام شد، سعی کنید با شوخی و خنده از آن بگذرید. این کار سبب کاهش استرس در و تنش در آن شرایط خواهد شد.

نحوه ابراز علاقه به همسر خود

کارت پستال‌های عاشقانه به همسرتان بدهید

سعی کنید همیشه منتظر یک مناسبت خاص نباشید تا به او هدیه‌ای بدهید. عاشقانه‌ترین کارتی که می‌توانید را پیدا کنید و در ماشین او بگذارید. فراموش نکنید که پیام عاشقانه خود را هم در آن بنویسید.

درباره آینده گفت وگو کنید

یادتان باشد که آینده چنان که به نظر می‌رسد دور نیست. درباره جاهایی که دوست دارید وقتی ۵۰ سال از ازدواجتان گذشت بروید، با هم حرف بزنید و سعی کنید تا آن رویاها به واقعیت تبدیل شوند.

گذشته‌ها، گذشته!

وقتی که همسرتان با رفتار یا گفتارش باعث آزردگی شما شد، او را ببخشید. هرگاه اختلافی به وجود آمد، گذشته‌ها را به رخ او نکشید، به خصوص اگر اظهار پشیمانی کرده است.

در برابر دوستانش همیشه به او افتخار کنید

گاهی اوقات به منظور دلگرمی دادن به او بگذارید تعریف‌های شما را درباره رفتارها و کردارهای خوبش بشنود.

با هم عبادت کنید

تجربه احساس معنوی در کنار هم! یادتان باشد زوجی که با هم نماز می‌خوانند، با یکدیگر می‌مانند. این زوج لحظاتی لطیف و خاص هستند که بین هر دو شما به یک میزان تقسیم می‌شود و به یک اندازه اهمیت دارد.

هر از گاهی غذایتان را زیر نور شمع بخورید

شام عاشقانه میل کنید.غذای مورد علاقه او را بپزید و شمع‌ها را روشن کنید. زمانی را به تمرکز و توجه به یکدیگر و نگاه کردن در چشمان هم اختصاص دهید.

در برابر دیگران او را مورد انتقاد قرار ندهید

برای مرد سخت است که احساس کند غرورش زیر سوال می‌رود.اگر حس می‌کنید همسرتان به کمی انتقاد سازنده نیاز دارد، به هیچ وجه آن را مطرح نکنید مگر خصوصی و با لحنی دوستانه. مورد انتقاد قرار گرفتن در جمع، سبب پایین آمدن عزت نفس و جریحه‌دار شدن احساسات می‌شود.

 در چشمان او بنگرید

خانم‌ها به این نکته خوب توجه کنید زمانی که همسرتان با شما صحبت می‌کند، مستقیم به چشمان او نگاه کنید. نه تنها این کار نشانه این است که شما به آن چه می‌گوید علاقه‌مندید، بلکه چیزی در نگاه کردن در چشمان او وجود دارد که به شما انرژی مضاعف خواهد داد.

حداقل روزی یک بار به او بگویید که «دوستت دارم»

این جمله درست است که ساده  به نظر می‌آید و کم خرج است ولی آن چنان اثری دارد که تا آن را به زبان نیاورده‌اید تاثیر آن را درک نخواهید کرد.

از مطلب نحوه ابراز علاقه به همسر خود خوشتون اومد؟ منتظر نظراتتون هستیم

8 دیدگاه برای “نحوه ابراز علاقه به معشوق خود!

 1. kamyla گفته:

  من یه نفرودوس دارم اونم دوسم داره ینی خودش اینجوری میگه… خیلی کم بهم محبت میکنه… وقتی عصبی وناراحتم اصلاارومم نمیکنه… اصلاواسش مهم نیس که باحرفاش ناراحت میشم یانه… تازه چندروزه که اینجوری شده…. خواهش میکنم کمکم, کنید.. میخوام بفهمم, که واقعادوسم داره یانه

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به kamyla– دوست گلم کسی که واقعا دوست داشته باشه به نظر من باعث ناراحتی نمیشه مگر این که چیزی باعث ناراحتی بشه

 2. kamyla گفته:

  یه ساله باهمیم تواین یه سال هیچوقت اینجوری نبوده… خیلی دوسش دارم نمیخوام ازدستش بدم… واسم دعا کن…!!!

 3. kamyla گفته:

  رحان میشه یه مطلب در مورد این که چجوری وابستگیمونوبه جنس مخالف کم کنیم بزاری مجله؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.