میز تاشو دیواری، مناسب برای آپارتمان‌های کوچک

میز تاشو دیواری

امروزه بیشتر مردم هم در ایران و هم در خارج از کشور در آپارتمان‎ها زندگی می‌کنند و چون اکثر آپارتمان‌ها، دارای متراژ کوچک‌تری هستند طراحی داخلی نسبتا سخت‎تر شده است و طراحان باید با کمترین فضا، بهترین طراحی را اجرا کنند. در بسیاری از خانه‌های آپارتمانی محلی برای قرار دادن میزهای اضافی و حتی میز ناهارخوری وجود ندارند ولی با ساخت میزهای تاشو، این امکان برای هر خانه‌ای فراهم شده است تا با کمترین فضای خالی بتوانند از کاربرد آن بهره‌مند شوند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، گالری از میز تاشو دیواری را مشاهده خواهید کردو همراه ما باشید.

میز تاشو دیواری

میز تاشو دیواری

مدل میز تاشو زیبا برای لپ‌تاب

مدل میز تاشو

عکس میز تاشو کوچک و کاربردی برای اتاق خواب

عکس میز تاشو

میز تاشو برای دکوراسیون منزل

میز تاشو برای دکوراسیون منزل

میز‌های تاشو انواع مختلفی با کاربردهای متفاوت دارند. به عنوان مثال برخی از این میزها به عنوان میز ناهار خوری استفاده می‌شوند و برخی دیگر در اتاق خواب قرار می‌گیرند و به عنوان میز مطالعه از آن‌ها استفاده می‌شود. در محل کار خودتان نیز می‌توانید از این میز‌ها بهره ببرید، البته اگر فضای محل کار شما کم و محدود است.

میز تاشو دیواری

میز تاشو دیواری

میز تاشو ناهارخوری

میز تاشو ناهارخوری

میز تاشو دیواری بهترین میز برای کسانی است که فضای اضافی برای قرار دادن میزهای مختلف مانند میز تحریر، میز ناهارخوری و … ندارند. این میز رادر موقع نیاز باز کرده و بعد از اتمام کار برای این که فضا باز شود، میز را می‌توانید ببندید، تا به دیوار بچسبد و هیچ فضایی را اشغال نکند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ایده‌هایی برای انتخاب میز عسلی برای منزل

[/box]

 

میز تحریر تاشو

میز تحریر تاشو

برخی از میز‌های تاشو دیواری هستند و بر روی دیوار نصب می‌شوند و برخی دیگر کاملا آزاد بوده و شما می‌توانید در هر محلی که دلتان خواست آن‌ها را باز کرده و استفاده کنید.

مدل میز تاشو

مدل میز تاشو

مدل میز تاشو  چوبی برای دیوار

مدل میز تاشو برای دیوار

عکس میز تاشو به همراه صندلی برای منزل

میز تاشو دیواری

ممنون که با گالری عکس میز تاشو دیواری همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان واقع شده باشد، لطفا نظرتان را راجع به این گالری بیان کنید.

1 دیدگاه برای “میز تاشو دیواری، مناسب برای آپارتمان‌های کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.