معرفی کتاب کشتن مرغ مینا

معرفی کتاب کشتن مرغ مینا

خواندن کتاب‌های مختلف برای همه‌ی انسان‌ها مفید است چون این کتاب‌ها هستند که درس زیبای زندگی را مانند یک دوست مهربان به ما می‌دهند. با خواندن کتاب‌های مختلف می‌توان در زمینه‌های مختلفی اطلاعات جمعآوری کرد. در این مطلب با معرفی کتاب کشتن مرغ مینا همراه شما هستم. به همراه خلاصه ای از کتاب کشتن مرغ مینا. حتما این کتاب جدید و خواندنی را تهیه کنید.

معرفی کتاب کشتن مرغ مینا

معرفی کتاب کشتن مرغ مینا

معرفی کتاب کشتن مرغ مینا:

سکات و جیم خواهر برادر کوچکی هستند که مادرشان سال‌ها قبل به رحمت الهی رفته‌ است و با پدرشان اتیکاش در شهری زندگی می‌کنند . پدر آن‌ها وکیل شهر است مردی که اعتقادات و نقطه نظرهای خاص خودش را دارد برای انسانیت و عقاید هر شخص احترام زیادی قائل است و سعی می‌کند فرزندانش را به معنای واقعی انسان بار بیاورد. در آن زمان او مشغول دادگاهی است که مربوط به یک سیاه پوست است قرار است تام سیاه پوست به جرم تجاوز به دختری سفید محاکمه شود در حالی که معلوم است تام آن کار را نکرده و آتیکوس می‌خواهد از او دفاع کند مردم بر علیه آتیکوس هستند و او به عنوان یک پدر می‌خواهد فرزندانش در چنین شرایط دشواری درست رفتار کنند.

جملاتی از کتاب کشتن مرغ مینا:

آدم از پیش می‌دونه که شکست می‌خوره و با این همه شروع می‌کنه ، اعم از این که موفق بشه یا نه ، نتیجه هر چی باشه تلاش می‌کنه و جلو می‌ره . احتمال برد خیلی کمه اما گاهی هم آدم می‌بره.

آدم می‌تونه دوستانش را انتخاب کنه اما انتخاب قوم و خویش دست خود آدم نیست. قوم خویش آدم چه بخواد چه نخواد، در هر حال قوم و خویش باقی می‌مونه. اگه آدم انکار کنه ، فقط خودش را دست انداخته .

نویسنده کتاب کشتن مرغ مینا:

هارپرلی

مترجم کتاب کشتن مرغ مینا:

فخرالدین میر رمضانی

عکس جلد کتاب کشتن مرغ مینا :

معرفی کتاب کشتن مرغ مینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.