معرفی کتاب وانیل و شکلات

معرفی کتاب وانیل و شکلات

کتاب یکی از دوستان و یاران همیشگی افراد موفق است که در هر شرایطی همراه آن‌ها بوده و به آنان در پیشرفت و پیمودن دشواری‌ها کمک کرده و هیچ‌گاه آنان را از مسیر پیشرفت باز نگذاشته است پس اگر دوست دارید شما نیز از افراد موفق جامعه باشید بهتر است با کتاب آشتی کرده و زندگی خود را همراه با کتاب بگذرانید برای شروع کتاب‌خوانی می‌توانید در ادامه معرفی کتاب وانیل و شکلات را خوانده و با تهیه این کتاب شروع کنید. با ما همراه باشید.

معرفی کتاب وانیل و شکلات

معرفی کتاب وانیل و شکلات

خلاصه‌ای از کتاب وانیل و شکلات:

داستان رمان وانیل و شکلات در کشور ایتالیا اتفاق می‌افتد و شخصیت اصلی این کتاب زنی سی ساله به نام پنلوپه است که این زن سال‌ها بی مسئولیتی، خیانت و عصبانیت همسرش را تحمل کرده اما دیگر تحمل کردن این ماجرا برایش غیر ممکن است بنابراین شوهر و ۳ فرزندش را تنها می‌گذارد. در این کتاب شما با زندگی پنلوپه  از زمان کودکی تا سی سالگی همراه خواهید شد. نویسنده کتاب وانیل و شکلات نیز کتاب خود را این گونه معرفی کرده است:

«وانیل و شکلات: دو مزه متفاوت که باهم بسیار عجین هستند. همان‌طور که گاهی در عشق اتفاق می‌افتد. همان‌طور که برای پپه و آندرا اتفاق افتاد، که پس از هجده سال زندگی مشترک و سه فرزند هنوز عاشق یکدیگرند. اما یک روز جادو باطل می‌شود و زن ناامید و سرخورده از فرارهای گاه‌ و بی‌گاه شوهر تصمیم به ترک وی می‌گیرد و او را با هزاران مشکل روزمره تنها می‌گذارد تا به‌ تنهایی با آن‌ها مواجه شود و آن‌ها را حل می‌کند. جدایی‌ای که مسائل زیادی را برای هردوی آن‌ها آشکار می‌سازد، و به آن کمک می‌کند که خود را پیدا کنند و شخصیت فردی‌شان را جلا می‌بخشد…»

معرفی کتاب وانیل و شکلات

قسمت کوتاهی از کتاب برای معرفی کتاب وانیل و شکلات:

شرایط من مانند میلیون‌ها زن دیگر است. همه‌ی ما قربانیان آگاهی هستیم و به امید فردای بهتر و معجزه‌ای نشسته‌ایم که بتواند زندگی ما را دگرگون کند.

اگر پول خوشبختی نمی‌آورد در عوض مطمئنا در فراوانی می‌شود کمتر عذاب کشید.

لحظه‌های بد می‌گذرند فقط احساس‌های خوبند که می‌مانند.

وقتی فکر می‌کنی تمام دنیا بر ضد تو عمل می‌کند همان زمان چیز خوبی اتفاق می‌افتد.

دستورالعمل صریحی برای خوشبختی وجود ندارد. هر کس باید آن را به تنهایی و بدون ترس پیدا کند.

نویسنده و مترجم کتاب:

کتاب وانیل و شکلات یکی از ثار برگزیده‌ی ازووا کاساتی مودینیاتی است که توسط خانم لیلا صدری به زبان فارسی ترجمه شده است.

سال نشر و انتشارات کتاب وانیل و شکلات:

این کتاب در سال ۱۳۸۹ توسط انتشارات البرز به چاپ رسیده است.

امیدواریم با تهیه این کتاب لحظات شادی را در کنار آن بگذرانید. ممنون که با مجله صورتی‌ها همراه بودید.

2 دیدگاه برای “معرفی کتاب وانیل و شکلات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.