پیشنهاد و معرفی کتاب زن‌ها در زندگی من

معرفی کتاب زن ها در زندگی من

خواندن کتاب و همراه بودن با کتاب برای موفقیت و رسیدن به نقطه‌ی اوج هر کاری ضروری است و معمولا افرادی که از کتاب دوری می‌کنند کمتر به موفقیت‌های بزرگ دست می‌یابند چون کتاب دوستی همیشگی برای رسیدن به موفقیت است. پس خواندن کتاب را در زندگی فراموش نکنید و دوستی با کتاب را ادامه دهید. در این مطلب از مجله صورتی‌ها با معرفی کتاب زن ها در زندگی من نوشته‌ی فرید قدیمی با ما همراه باشید و با خریداری این کتاب دوستی تازه برای خود بیابید.

معرفی کتاب زن ها در زندگی من

معرفی کتاب زن‌ها در زندگی من

این کتاب نیز مانند داستان‌های قبلی قدمی یک، فانتزی است که مردی ده بار ازدواج می‌کند و همسران متفاوتی را به همسری برمی‌گزیند که یکی از همسران او کوتوله‌ایی است که فقط یک هفته از سال یک فرد عادی می‌شود یکی دیگر از همسران او بانوی سابق کاخ سفید است. دیگری دختر است که ترجیح می‌دهد مردی که برگزیده است عاشق پوا پدرش باشد تا خودش. در داخل داستات یک پری وجود دارد به نام دلف مال معبد دلفی که مراقب نویسنده است و پا به پای نویسنده پیش می‌رود. در این میان نیز برنامه‌هایی برای بهتر شدن دنیا و از بین بردن کاخ سفید نیز در سر می‌پرورانند.

قسمت‌های زیبایی از کتاب زن‌ها در زندگی من:

معرفی کتاب زن‌ها در زندگی من

– کتاب‌ها هر چه قدر هم مهیج و فانتزی باشند همیشه آدم را با کندی و ملالی همراه می‌کنند که همین کندی و ملال‌شان آدم را وادار می‌کند به ” به یاد آوردن ” همه آن چیزهایی که شاید بد نبود اگر گاهی می‌توانستیم فراموش‌شان کنیم.

– سن متوسط آدم کوتوله‌ها صد و چهل سال است، قد متوسط‌شان پنج سانتی‌متر و وزن‌شان تقریبا نه تا یازده کیلوگرم است. اما یک چیز که بیش از هر چیزی درباره‌ی آدم کوتوله‌ها مهم است: آن‌ها یک هفته به هیبت ما در می‌آیند یعنی می‌شوند هم قد و هیکل ما آدم درازها. در سال فقط چهار تا دهم بهمن ماه.

– اصفهان هنوز زیبا است نه به خاطر هر چیز که علف چشم چرانی توریست‌ها باشد، نه به خاطر خانه‌های قدیمی و جبه خانه‌هایش، که به خاطر گلشیری، به خاطر جبه خانه‌ی گلشیری، به خاطر همه‌ی آن پیرها و جوان‌هایی که اگر توی نقش جهان قدم بزنند، پر از طنین کاشی‌های آبی شعر فروغ می‌شوند، پر از قصه‌های گلشیری.

سال انتشار و انتشارات کتاب زن ها در زندگی من:

این کتاب در سال ۱۳۹۲ توسط اتشارات افراز به چاپ رسیده است.

3 دیدگاه برای “پیشنهاد و معرفی کتاب زن‌ها در زندگی من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.