معرفی کتاب جوبیلی

معرفی کتاب جوبیلی

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها به معرفی کتاب جوبیلی کتابی کاملا متفاوت، اثری از خانم واکر پرداخته‌ایم. این کتاب راجع به بردگان سیاه پوست است. امیدواریم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این کتاب، کتاب جوبیلی توجه شما را جلب کند و آن را تهیه کرده و بخوانید. با ما همراه باشید.

معرفی کتاب جوبیلی

معرفی کتاب جوبیلی

خلاصه‌ای از کتاب جوبیلی:

نویسنده‌ی کتاب جوبیلی خانم واکر یک سیاه پوست است و کتابی که نوشته است مربوط به زندگی واقعی و سرگذشت اجداد خود در زمانی که برده بودند و زمانی که آزاد شده و زندگی که پس از آزادی برای‌شان رقم خورده است. حقیقت ماجرا این است که جده بزرگ خانم واکر دختر سیاه پوست جوان و زیبایی بوده است که با ارباب خود رابطه داشت و حاصل این رابطه دختری سفید و بور بوده است هرچند او نیز جزوی از جامعه سیاه پوست به شمار می‌آمده در این کتاب داستان زندگی ویری دختر همان بانوی سیاه پوست را می‌خوانید که چه‌طور زن ارباب از او کینه به دل داسته و چگونه محبور به کار کردن، ازدواج و بچه‌دار شدن می‌شود و چه مصیبت‌هایی را پس از آزادسازی سیاه‌پوست‌ها تحمل می‌کند.

معرفی کتاب جوبیلی

قسمت کوتاهی از کتاب:

– گمانم ما فقط زمان مناسب را گم کردیم و حالا هم باید همه چیز را به زمان واگذار کنیم.

– می‌دانم که این دنیا خدایی دارد! خدایی که هیچ گاه فرزندان خود را فراموش نمی‌کند حتی اگر آن‌ها خودشان خود را فراموش کنند.

– او به حد کافی گناه‌کار است که دچار عذاب الهی شود بنابراین به نفرت من احتیاجی ندارد!

– همه ما صاحب روح ابدی هستیم که سرانجام به آسمان خواهد رفت و جواب کارهای بد و خوب‌مان را باید بدهد! و مسلما تعداد کمی از ما از پس جواب دادن برخواهد آمد.

نویسنده و مترجم کتاب :

کتاب جوبیلی یکی از آثار برجسته مارگرت واکر است که خانمپروین قائمی به زبان فارسی ترجمه کرده‌اند.

انتشارات کتاب جوبیلی:

این کتاب توسط انتشارات آفرین به چاپ رسیده است.

2 دیدگاه برای “معرفی کتاب جوبیلی

  1. ♥♥♥ گفته:

    لطفاً کتاب‌های ایرانی رو هم معرفی کنید_رمان و روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.