معرفی کتاب: تنها ابلهان زنده می مانند

معرفی کتاب تنها ابلهان زنده می مانند

یکی از سرگرمی های خوب و سالم و مفید برای دخترا خودن کتاب های جدید و غیر درسی هستش که هم وقت آزادتونو پر میکنه و هم علم و دانشتونو بالاتر میبره. ماهم در این مطلب از مجله دخترانه صورتی ها براتون یک کتاب مفید و عالی رو معرفی میکنیم. در این مطلب به معرفی کتاب تنها ابلهان زنده می مانند میپردازیم. امیدواریم خوشتون بیاد.

معرفی کتاب تنها ابلهان زنده می مانند

معرفی کتاب

نویسنده: کیت ولیر

مترجم: زهرا تابشیان

سال نشر:۱۳۹۴

خلاصه‌ی کتاب:
مگی همراه همسر دومش کارسن راهی امریکای لاتین شده تا به عنوان پزشک به مردم مناطق دور دست یاری رسان باشند. مگی همسرش را دوست دارد ولی آن توجه و احساس عاشقانه را دریافت نمی کند در این بین آنها درگیر مشکلات بومی ها اب آلوده و مبارز مشهوری به نام  ویسنته می شوند . هم زمان زندگی گذشته مادربزرگ مگی یعنی آلتئا را نیز مرور می کنیم که مانند مگی همراه همسرش به کشورهای مختلف سفر می کرده همسر او جانیس زلزله شناس است و آلتئا بعد از مدتی مثل سایق عاشقش نیست و …
کیت ویلر نویسنده امریکایی هست . این کتاب به نظرم معمولی و متوسطه عامیانه نیست اما چیز خیلی خاصی هم نداره واقعا حوصله سر بره خصوصا که می ره توی فضایا امریکای لاتین و ما داستان هایی با اون پس زمینه در سطوح خیلی بالاتری خوندیم . اما پایان بندی خوبی داره .

قسمت های زیبایی از کتاب تنها ابلهان زنده می مانند:

بالاترین درجه هوشی با کمترین جاه طلبی و کنجکاوی محض مرتبط است . تنها ثروت این دنیا در زندگی در دوستی و محبت خلاصه می شود .
سعی کن بفهمی که وقتی می گویم چیزی آزارم می دهد واقعا چیزی آزارم می دهد . سعی در پرهیز از اشتباه ، بزرگ ترین اشتباه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.