معرفی کتاب به دور از مردم شوریده

معرفی کتاب به دور از مردم شوریده

کتاب به دور از مردم شوریده

خواندن کتاب‌های متفاوت از نویسندگان مختلف باعث می‌شود که ذهن افراد باز شود و دچار بیماری‌های ذهنی نشوند و حتی با خواندن کتاب‌های بسیار وقتی ذهن آمادگی پیدا کرد می‌توانند نویسنده‌ی خوبی شوند و ذهن فعال خود را به کار بگیرند و در جمع‌های مختلف بتوانند بهترین سخنرانی را داشته باشند. در این مطلب از مجله زنانه دخترانه صورتی‌ها معرفی کتاب به دور از مردم شوریده به همراه فایل دانلود این کتاب برای شما آماده کرده‌ایم که امیدواریم از خواندن این کتاب لذت ببرید.

معرفی کتاب به دور از مردم شوریده

معرفی کتاب به دور از مردم شوریده:

کتاب به دور از مردم شوریده یا همان به دور از اجتماع خشمگین اولین رمانی بود که تامس هاردی را به عنوان رمان‌نویس معروف و محبوب جامعه ساخت. هنگامی که «بت شبا آروین» زیبا صاحب مزرعه‌ای می‌شود عشق و علاقه سه مرد متفاوت را به طرف خود می‌کشد. اولین فردی که به خواستگاری بت می‌آید گابریل اوک است که مردی خاکی ساده و بی آلایش است. دومین فرد گروهبان فرانسیس تروی جوان است و آخرین فرد خواستگار آقای بالدوود مزرعه‌دار که مردی میان‌سال و مورد احترام است. انتخاب ” بت شبا” و تراژدیی که این انتخاب به بار می آورد جان‌مایه داستانی است که مولف برای ما باز می‌گوید. رمان دور از اجتماع خشمگین که در سال ۱۸۷۴ منتشر شد و به حدی موفق بود که توانست پس از آن کار معماری را رها کند و به صورت تمام وقت به ادبیات بپردازد و در طی ۲۵ سال بعد از آن بیش از ده رمان بنویسد.

خلاصه‌ای از داستان کتاب به دور از مردم شوریده:

شخصیت اصلی رمان دختری است زیبا به نام ‘بت شبا ‘که پس از مرگ پدر و مادر با خاله‌اش زندگی می‌کند. در این میان گله‌داری به نام ‘گابریل اوک ‘ که بسیار به وی علاقه‌مند است، بر اثر سانحه‌ای تمامی گوسفندان را از دست می‌دهد و به فردی فقیر و جویای کار تبدیل می‌شود. پس از چندی شبی گابریل در راهی شعله‌های آتشی توجه‌اش را جلب می‌کند و مزرعه‌ای را می‌بیند که در حال سوختن استد، گابریل برای خاموش کردن آتش تمام توان خویش را به کار می‌گیرد و با کمک اهالی روستا، آتش را خاموش می‌کند، زمانی که با صاحب مزرعه رو به رو می‌شود، بت شبا را می‌بیند که از او برای کمکش تشکر می‌کند. گابریل در می‌یابد که مزرعه میراثی است که از یکی از اقوام بت شبا به او رسیده است. بدین سان گابریل مشاور مزرعه دختر شده در آن جا زندگی می‌کند، اما بت شبا با یکی دیگر از خواستگارانش به نام گروهبان ‘تروی’ ازدواج می‌کند و ..

نویسنده کتاب به دور از مردم شوریده:

تامس هاردی

مترجم کتاب به دور از مردم شوریده:

ابراهیم یونسی

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود کتاب به دور از مردم شوریده:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

امیدواریم با معرفی کتاب به دور از مردم شوریده آشنا شده باشد و از خواندن این کتاب لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.