معرفی کتاب ارباب زمان

معرفی کتاب ارباب زمان

معرفی کتاب ارباب زمان :

برای اینکه بتوانیم در جمع‌های مختلف سخن بگوییم و ساکت در گوشه‌ای از اتاق ننشینیم خواندن کتاب‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون لازم و ضروری است. کتاب‌ها تجارب خیلی زیادی را در تمام زمینه‌های زندگی و علمی به ما می‌آموزند و اگر بتوانیم با کتاب‌ها رابطه‌ی خوبی برقرار کنیم مطمعنا بهترین دوست ما خواهند بود. در این مطلب قصد دارم یک کتاب خوب و جدید را به شما معرفی کنم. اسم این کتاب ارباب زمان است که کتابی خواندنی و آموزنده است. با ما همراه باشید و خلاصه‌ای ا این کتاب را بخوانبد.

معرفی کتاب ارباب زمان

معرفی کتاب ارباب زمان

معرفی کتاب ارباب زمان:

زمان همواره جزو مهمترین عوامل زندگی بوده و نقش تعیین کننده‌ای داشته است. عمر انسان‌ها را نیز می‌توان بر بردار زمان نشان داد. حال اگر توانایی متوقف کردن زمان و عمر جاودان داشته باشید، چه می‌کنید؟ حاضرید زنده بمانید و عزیزترین کسانتان را از دست بدهید؟ تا چه حدی از جاودانگی عمرتان استفاده می‌کنید؟ اصلاً آیا عمر مبتنی بر زمان است؟ کیفیتش مهم است یا کمیتش؟ چرا برخی از عمرشان سیر می‌شوند و برخی در تکاپوی عمر بیشترند؟ حق با کدامشان است؟

میچ البوم این بار در قالب داستانی زیبا و دلنشین، این پرسش‌ها و چالش‌های حاصل از آن را بررسی می‌کند. وی در بخشی از این رمان «ارباب زمان» می‌گوید:

دلیل دارد که خداوند روزهای زندگی انسان را محدود آفریده است! چرا؟ تا قدر هر روزش را بداند!…

نویسنده کتاب ارباب زمان:

میچ البوم

مترجم کتاب ارباب زمان:

مهرداد وثوقی

عکس روی جلد کتاب :

معرفی کتاب ارباب زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.