برند آدیداس – گرانترین و معروفترین مارک‌های لباس و مد جهان

برند آدیداس

معرفی برند آدیداس :
آدیداس، (به آلمانی: Adidas) شرکت پوشاک آلمانی است، که مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگن‌آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد.

معرفی برند آدیداس

معرفی برند آدیداس

شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می‌کند.

آدیداس یک شرکت هلدینگ است و شرکت تولید پوشاک ورزشی ریبوک، شرکت لوازم گلف تیلورمید و شرکت راک پورت زیر مجموعه آن به حساب می‌آیند.آدیداس بزرگترین تولید کننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولیدی لوازم ورزشی در دنیا به شمار می‌رود.

شرکت آدیداس در سال ۱۹۴۸ توسط آدولف داسلر پایه‌گذاری شد. وی با کمک برادرش رودولف در سال ۱۹۲۴ کار تولید کفش‌های ورزشی را آغاز کرد. رودولف پس از جدایی از برادرش، شرکت پوما را پایه‌ریزی کرد.

پوشاک و کفش‌های تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سه‌خط موازی است، مزین شده و این نشان، به‌عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته می‌شود. درآمد آدیداس در سال ۲۰۱۱، معادل ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون یورو اعلام شده است.

 

یکی ازساختمان‌های  کمپانی آدیداس

ساختمان مرکزی کمپانی آدیداس

تاریخچه:

موفقیت شرکت آدیداس مدیون تفکر مؤسس این کمپانی است. آدولف آدی داسلر «Adolf Adi Dassler» عضو نیروی ارتش در جنگ جهانی اول بود. پس از اتمام جنگ، تولید کفش را با وجود مواد اولیه کم و با ذهنیت تولید بهترین و مناسب‌ترین کفش‌ها برای ورزشکاران آغاز کرد.
تعداد زیادی از کفش‌های «داسلر» برای فوتبال و دومیدانی طراحی شد که دو ورزش پرطرفدار اروپا در آن زمان بود. کمپانی داسلر به سرعت رشد کرد، به طوری که در سال ۱۹۳۰ توانست ۱۰۰ نفر را استخدام کرده و شهرتی در زمینه تولید بهترین کفش ورزشی در دنیا به دست آورد.

آدولف آدی داسلر موسس برند آدیداس

آدولف آدی داسلر
معرفی چند شرکت زیرمجموعه آدیداس:
.(Five Ten):
Five Ten را با عنوان تجاری شجاع (Brave) می‌شناسند. این نام تجاری با سابقه بیست و پنج ساله، پیشرو در تولید کفش‌های تخصصی ورزش‌های متهورانه است که اصطکاک زیادی برای سرآشیبی‌های کوهستان، مسابقات دوچرخه‌سواری در کوهستان و صخره‌نوردی دارند. همچنین لباس قایق‌سواری در رودخانه‌های خروشان و لباس خفاشی مخصوص پرواز و … را تولید می‌کند.
.ریبوک (Reebok):
یک نام تجاری (برند) ورزشی بین‌المللی آمریکایی الاصل است که رویکردی روشن را برای تبدیل شدن به یک نام تجاری پیشرو در ورزش زیبایی اندام جهان دنبال می‌کند.
.تیلورمید (Taylormade):
معتبرترین نام تجاری (برند) راه‌اندازی تورهای جهانی گلف است. این نام تجاری به صورت تخصصی در زمینه محصولات چوبی ـ فلزی و ترکیبی گلف فعالیت می‌کند و نوآوری زیادی در این زمینه داشته است.
آدیداس گلف:
تخصصی‌ترین کفش‌ها و لباس‌های گلف را ارائه می‌دهد.
راک پورت (Rockport):
در سال ۱۹۹۶ بر اساس ایده‌ای برای ساخت و تولید کفش‌های مد روز (fashion) راحت و بر اساس آخرین تکنولوژی کفش‌های ورزشی دنیا راه‌اندازی شد.
CCM:
این نام تجاری (برند) معتبر در زمینه تولید لباس و تجهیزات حرفه‌ای هاکی فعالیت می‌کند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه از محصولات این کمپانی را مشاهده نمایید

لباس ورزشی آدیداس

لباس ورزشی آدیداس

نمونه ساعت مچی  برند آدیداس

نمونه ساعت مچی دخترانه

نمونه کفش دخترانه آدیداس

نمونه کفش

نمونه کیف دخترانه آدیداس

نمونه کیف

نمونه ادکلن دخترانه آددیداس

ادکلن آدیداس

نمونه عینک آفتابی دخترانه آدیداس

نمونه عینک آفتابی دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.