مدل پرده های ساده حریر

مدل پرده های ساده حریر: ترندهای امسال برای پنجره‌ها

مدل پرده حریر از قدیم نیز مورد استفاده قرار می‌گرفته است و امروزه نیز طرح‌ها ومدل‌های مدرن‌تر آن در خانه‌ها نصب می‌شود. خوشبختانه پرده‌های حریر تنوع مدلی و طرحی زیادی دارند و رنگ‌های مختلفی نیز در آن‌ها به کار برده شده است. این مسئله باعث می‌شود که کمی انتخاب مدل و طرح مشکل شود، به همین دلیل هم بهتر است قبل از خرید پرده حرید برای پنجره‌های خانه خود، جدیدترین مدل‌های وارد شده به بازار را مشاهده کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، گالری از انواع مدل پرده های ساده حریر را مشاهده خواهید نمود. همراه ما باشید تا این گالری را ببینیم.

مدل پرده های ساده حریر

مدل پرده های ساده حریر

پرده مکمل دکوراسیون خانه می‌باشد، که در زیبایی و تزیین منزل نیز تاثیر گذار است به همین دلیل انتخاب طرح پرده برای سالن پذیرایی و یا حتی اتاق خواب، اهمیت زیادی دارد و شما باید همه معیارهای انتخاب پرده را در نظر داشته باشید. اولین معیار انتخاب پرده، جنس آن می‌باشد، زیرا در صورت خراب شدن، نیاز به تعویض پیدا می‌کند که مسئله‌ای سخت و هزینه‌بر است، پس در نتیجه باید در انتخاب جنس پرده به مرغوب بودن آن توجه نشان داد. دومین معیار انتخاب پرده، طرح و رنگ آن می‌باشد، با توجه به سلیقه خود می‌توانید انواع پرده با طرح‌های مختلف را انتخاب نمایید، چه طرح شلوغ و چه طرح ساده، چه رنگ سفید، چه رنگ صورتی.

مدل پرده ساده حریر

مدل پرده ساده

مدل پرده حریر برای پذیرایی

مدل پردهای جدید پذیرایی 2018

مدل پرد جدید حریر برای پذیرایی

مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

مدل پرده های ساده حریر

مدل پرده های ساده حریر

مدل پردهای جدید پذیرایی ساده ۲۰۱۸

مدل پردهای جدید پذیرایی ساده 2018

مدل پرده سالن پذیرایی حریر

مدل پرده سالن پذیرایی

مدل پرده پذیرایی حریر

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده های ساده حریر

مدل پرده ساده پذیرایی

ممنون که با این گالری همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان قرار گرفته باشد، لطفا نظرتان را برایمان از طریق کامنت بیان کنید ♥