مدل های جدید صندل و دمپایی تابستانی ۲۰۱۶ – سری یک

مدل های جدید صندل و دمپایی

مدل های جدید صندل و دمپایی :

صندل نوعی پاافزار رو باز و سبک است که معمولاً با بندی که در پشت مچ پا قرار می‌گیرد پوشیده می‌شوند. صندل‌ها به دلیل راحتی در مناطق گرم محبوبیتی فراوانی در بین مردم دارد.
صندل‌ها ممکن از چرم، پلاستیک، چوب، طناب و یا دیگر مواد ساخته شود. معمولاً صندل با یک یا دو بند که در پشت پا یا بین انگشتان پا قرار می‌گیرد طراحی می‌شود. صندل‌ها در اندازه‌ها و به صورت پاشنه کوتاه یا پاشنه بلند نیز تولید می‌شوند.
قدیمی‌ترین صندل کشف شده مربوط می‌شود به غار راک‌فورت در ایالت اورگن کشور آمریکا که قدمت آن ده هزار سال تخمین زده شده‌است.

دَمپایی نوعی پای‌افزار نرم و سبک است که برای پوشیدن در محیط خانه و گاهی خارج از خانه بکار می‌رود و پا را هم کامل نمی‌پوشاند.
دمپایی‌ها را معمولاً از جنس پلاستیک یا نمد یا چرم نرم درست می‌کنند و گاه لایه‌ای از پارچه نیز بر روی آنها دوخته می‌شود. این پای‌افزار در انواع: جلو بسته – لا انگشتی – معمولی موجود است دمپایی‌های پلاستیکی بیشتر برای استفاده در حمام یا کنار استخر کاربر دارد. منظور از واژه دمپایی این است که این پای‌افزار در کفش‌کن قرار ندارد و در درون خانه نزدیک به پای صاحب آن (دمِ پای او) قرار دارد.

 

 

صندل جدید

 

مدل های جدید صندل و دمپایی

صندل جدید دخترانه

صندل جدید دخترانه و زنانه

صندل جدید دخترانه و زنانه

صندل جدید دخترانه و زنانه ۲۰۱۶

صندل جدید دخترانه و زنانه 2016

دمپایی زنانه

دمپایی زنانه

دمپایی زنانه ۲۰۱۶

دمپایی زنانه 2016

دمپایی زنانه و دخترانه ۲۰۱۶

دمپایی زنانه و دخترانه 2016

مدل های جدید صندل دخترانه

مدل های جدید صندل دخترانه

مدل های جدیددمپایی دخترانه

مدل های جدیددمپایی دخترانه

جدیدترین مدل های صندل دخترانه

جدیدترین مدل های صندل دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.