مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۷ – مدل موی کوتاه دخترانه – سری(۲)

مدل مو کوتاه زنانه 2017

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، مدل‌های جدیدی از مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۷ و همچنین مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۷ را مشاهده می‌کنید. امیدواریم مورد پسند شما دوستان عزیز مجله صورتی‎ها قرار گیرد.

مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۷

مدل مو کوتاه زنانه 2017

نکاتی در مورد کوتاهی مو

موها تاثیر زیادی روی چهره دارند اگر موهایتان مدت طولانی بلند بوده با کوتاه کردن آن‌ها ، تغییر اساسی در چهره خود به وجود می‌آورید. پس اگر به فکر تنوع اساسی هستید کوتاه کردن مو و بعد از آن رنگ مو چهره شما را ۱۰۰% تغییر می‌دهد و کمی هم آرایش چهره خود را تغییر دهید کاملا تبدیل به شخص دیگری خواهید شد و این یعنی تنوع اساسی. در ادامه سه نکته مهم در مورد کوتاه کردن مو می‌خوانیم:

۱) کوتاه کردن موها ، تاثیر مستقیمی بر رشد موهای شما ندارد. زیرا انتهای مو ، تاثیری روی فولیکول‌های پوست سر ، که تعیین کننده  سرعت رسد موها هستند ، ندارد. پیرایش مو در واقع، موهای شما را برای رشد ، سالم‌تر نگه می‌دارد.

۲) اگر می‎خواهید موهایتان را کوتاه کنید ولی مطمئن نیستید ، قسمت کوچکی از موهایتان را که کمتر از مقداریست که در نظر دارید ، کوتاه کنید. همیشه فرصت این را دارید که موهایتان را کوتاه کنید بنابراین از مقدار کوتاه‌تر شروع کنید تا ببینید ابتدا چه احساسی به آن دارید سپس رفته رفته اضافه‌تر کنید تا به مقدار دلخواه خودتان برسید.

۳) بعضی موقع‌ها ، فواصل زمانی بین پیرایش موهای خود را تغییر دهید، مثلاً به جای مرتب‌سازی معمول ۶ یا ۸ هفته‌ای ، وقفه ای ۳ یا ۴ ماهه ، بین پیرایش موها ایجاد نمایید. زیرا حدوداً هر سه یا چهار ماه، انتهای موها شروع به دوشاخه شدن می‌کند که به آن موخوره می‌گویند.  و این زمانی است که موهای شما واقعاً به کوتاه کردن نیاز دارد.

مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۷ با رنگ مو فانتزی

رنگ مو ، مدل مو

مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه

مدل موی کوتاه مناسب برای زنان و بانوان

مدل موی کوتاه

مدل‌های مو کوتاه زنانه ۲۰۱۷

کوتاه کردن مو

مدل جدید مو کوتاه دخترانه

مو کوتاه دخترانه

مدل مو زنانه کوتاه

مدل مو زنانه کوتاه

مدل مو زنانه کوتاه ۲۰۱۷

مدل مو زنانه کوتاه

مدل کوتاه مو زنانه

مدل کوتاهی مو

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۷

مدل مو کوتاه دخترانه

مدل کوتاهی مو زنانه

مدل کوتاهی مو زنانه

4 دیدگاه برای “مدل مو کوتاه زنانه ۲۰۱۷ – مدل موی کوتاه دخترانه – سری(۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.