مجله صورتی‌ها

 
مدل مو کوتاه دخترانه 2018

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو تاثیر زیادی روی چهره هر خانمی دارد. اکثر خانم‌ها موهای بلند را ترجیح می‌دهد ولی گاهی از روی علاقه و یا حس تنوع طلبی خواستار کوتاه کردن موهای خود هستند که بسیار مدرن دیده می‌شود و همچنین سن فرد را به طور چشم‌گیر کم‌تر از آن چه هست نشان می‌دهد. پس اگر شما هم علاقه‌مند به کوتاهی موهایتان هستید باید بگویم که تصمیم درستی است چون هم باعث تغییر قیافه شما خواهد شد و هم شما را مدرن‌تر و به روزتر نشان می‌دهد البته با این شرط که کوتاهی مو مدرنی را انتخاب کنید. با ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها همراه باشید تا ایده‌هایی برای مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ را با هم مشاهده کنیم.

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی

مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ اسپرت

مدل مو کوتاه دخترانه اسپرت

موقع کوتاه کردن مو حتما به فرم صورتتان توجه کنید مدل مو برای صورت‌های گرد و یا کشیده و یا قلبی و … با هم متفاوت است اگر خودتان اطلاع ندارید حتما از آرایشگرتان بپرسید. سعی کنید کم کم موهایتان را کوتاه کنید

چون اگر یکدفعه‌ای کوتاه شود ممکن است دچار حس پشیمانی شوید که دیگر راه‌حل و چاره‌ای وجود ندارد مگر گذشت زمان، که این هم بستگی به رشد موهایتان دارد، موهای بعضی از خانم‌ها خیلی سریع و برخی خیلی کند رشد خواهد کرد.

پس موقع تصمیم گرفتن همه جنبه‌های خوب و بد آن را در نظر بگیرید و سپس اقدام کنید.

مدل مو کوتاه دخترانه کره ای ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه کره ای

مدل مو کوتاه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه

بر خلاف تصور، در مقابل موهای بلند، موهای کوتاه نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. مراقبت از موهای کوتاه بسیار سخت‌تر از موهای بلند است.

مدل مو جدید کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه

مدل کوتاهی مو دخترانه ۹۶

مدل کوتاهی مو دخترانه 96

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه جدید

مدل مو کوتاه دخترانه فشن

مدل مو کوتاه دخترانه فشن

امیدوارم از این گالری مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ لذت برده باشید و بتوانید از بین این عکس‌ها مدل مویی را انتخاب کنید که به فرم صورتتان بیاید. از این که همراه ما هستید خوشحالیم ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها