مجله صورتی‌ها

 
مدل مو کوتاه دخترانه 2018

گالری جذاب از مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو تاثیر زیادی روی چهره هر خانمی دارد. اکثر خانم‌ها موهای بلند را ترجیح می‌دهند ولی گاهی از روی علاقه و یا حس تنوع طلبی خواستار کوتاه کردن موهای خود هستند که بسیار مدرن دیده می‌شود و همچنین سن فرد را به طور چشم‌گیری کم‌تر از آن چه هست نشان می‌دهد. پس اگر شما هم علاقه‌مند به کوتاهی موهایتان هستید باید بگویم که تصمیم درستی است چون مدل موی کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ باعث تغییر قیافه شما خواهد شد و هم شما را مدرن‌تر و به روزتر نشان می‌دهد البته با این شرط که مدل مو کوتاه مدرن و زیبایی را انتخاب کنید. با ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی ها همراه باشید تا ایده‌هایی برای مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ را با هم مشاهده کنیم.

مدل موی کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل موی کوتاه دخترانه 2018

مدل مو جدید کوتاه

مدل مو جدید کوتاه

عکس های مدل مو کوتاه

عکس های مدل مو کوتاه

عکس مدل مو کوتاه دخترانه

عکس مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی

مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ اسپرت

مدل مو کوتاه دخترانه اسپرت

موقع کوتاه کردن مو حتما به فرم صورتتان توجه کنید مدل مو برای صورت‌های گرد و یا کشیده و یا قلبی و … با هم متفاوت است اگر خودتان اطلاع ندارید حتما از آرایشگرتان بپرسید. سعی کنید به صورت آهسته موهایتان را کوتاه کنید.

چون اگر بطور کامل و به اصطلاح “یهویی” کوتاه شود ممکن است دچار حس پشیمانی شوید که دیگر راه‌حل و چاره‌ای وجود ندارد مگر گذشت زمان، که این هم بستگی به رشد موهایتان دارد، موهای بعضی از خانم‌ها خیلی سریع و برخی خیلی کند رشد خواهند کرد. پس موقع تصمیم گرفتن همه جنبه‌های خوب و بد آن را در نظر بگیرید و سپس اقدام کنید.

مدل موی کوتاه با لباس‌هایی که یقه بسته دارند، بیشتر هماهنگ می‌شوند. پس موقع انتخاب مدل لباس مناسب برای مدل مو کوتاه حتما به یقه آن توجه داشته باشید.

مدل مو کوتاه دخترانه کره ای ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه کره ای

مدل مو کوتاه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه

بر خلاف تصور، در مقابل موهای بلند، موهای کوتاه نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. مراقبت از موهای کوتاه بسیار سخت‌تر از موهای بلند است زیرا موهای کوتاه همیشه باید سشوار شده باشد تا حالت مناسبی داشته باشند. با توجه به فرم صورت مدل موهای خود را انتخاب نمایید.

مدل موی کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه

مطلب پیشنهادی برای شما :

۶ روش برای پاک کردن رنگ مو از پوست

مدل کوتاهی مو دخترانه

مدل کوتاهی مو دخترانه 96

مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸

مدل مو کوتاه دخترانه جدید

مدل مو کوتاه دخترانه فشن

مدل مو کوتاه دخترانه فشن

امیدوارم از این گالری مدل مو کوتاه دخترانه ۲۰۱۸ لذت برده باشید و بتوانید از بین این عکس‌ها مدل مویی را انتخاب کنید که به فرم صورتتان بیاید. از این که همراه ما هستید، خوشحالیم ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها