مدل مو پاپیونی ساده

ویدئو آموزش بستن مدل مو پاپیونی ساده

خانم‌ها گاهی اوقات، در انتخاب مدل مو به مشکل برمی‎خورند، مخصوصا اگر برای میهمانی‌ها و عروسی‌ها بخواهند که خودشان موهایشان را درست کنند. حتی آرایشگران ماهر نیز در درست کردن موهای خودشان به مشکل برخورد می‌کنند، زیرا کنترل موها در این حالت سخت است و دید کافی ندارند. اما با این وجود درست کردن برخی از مدل موها آسان است و هر فرد خودش نیز می‌تواند موهایشان را درست کند. مدل موی پایپون یکی از این مدل‌هاست. اگر می‌خواهید این مدل را یاد بگیرید با این مطلب از مجله صورتی‌ها، همراه باشید چرا که ویدئو آموزش مدل مو پاپیونی ساده را آماده کرده‌ایم. همراه ما باشید تا با تکنیک بستن موها به شکل پاپیون آشنا شویم.

مدل مو پاپیونی ساده

مدل مو پاپیون

مدل موی پاپیون یکی از مدل‌های ساده برای مو است که هر کس با کمی توجه و دقت می‌تواند آن راپیدا سازی کند. شاید فکر کنید که مدل موی پاپیونی مدل مویی برای دختران کم سن و سال است، در حالی که این گونه نیست و دختران جوان نیز می‌توانند موهایشان را به شکل پایپیون درست کنند. خانم‌ها نیز برای این که کم سن و دیده شوند، در مراسمات خودمانی می‌توانند موهایشان را به شکل پاپیون درست کنند.

مطلب پیشنهادی برای شما:

اگر موهای فر دارید، بخوانید

برای درست کردن موها به شکل پاپیون به برس، شانه و سنجاق نیاز دارید، همچنین برای مرتب کردن موها می‌توانید از ژل و یا تافت استفاده نمایید. برای این که مدل موی پاپیونی شما، زیباتر و مرتب‌تر دیده شود، بهتر است قبل از بستن موها، صاف کن و یا سشوار بکشید. پاپیون در موهای فر زیبایی خود را نمی‌تواند نشان دهد.

ویدئو آموزش مدل مو پاپیونی سادهدانلود فیلم آموزش مدل موی پاپیونی

همانطور که در ویدئو بالا مشاهده کردید، مدل بستن موی پاپیون راحت است و خودتان نیز می‌توانید موهایتان را به شکل پاپیپون ببندید، فقط مرتب بودن این مدل مو الزامی است، در غیر این صورت زیبا دیده نخواهد شد.

ممنون که با این آموزش همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان واقع شده باشد، لطفا نظرتان را راجع به مدل مو پاپیونی ساده بیان کنید ♥