مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
مدل مو عید 97

گالری از مدل موهای شیک و جدید برای عید

مدل مو تاثیر زیادی روی زیبایی چهره دارد، با نزدیک شدن به عید دغدغه انتخاب مدل مو برای میهمانی‌ها وجود دارد. خیلی از خانم‌ها علاقه دارند برای سال جدید، مدل موی جدیدی را انتخاب کنند. مثلا علاقه دارند، با کوتاه کردن مو و یا تل و یا تغییر رنگ مو، در چهره خود تنوع ایجاد کنند. صاف و یا فر کردن مو هم گزینه مناسبی برای تغییر چهره است. در این مطلب از مجله دخترانه و بانوان صورتی‌ها می‌خواهیم، گالری از مدل مو عید ۹۷ را مشاهده کنیم.

همراه مجله صورتی‌ها باشید و جدیدترین مدل‌های مدل مو عید ۹۷ را مشاهده کنید مدل‌هایی که امسال مد بوده و اکثرا خاوم‌ها از آن‌ها استفاده خواهند کرد.

مدل مو عید ۹۷

مانند هر سال امسال نیز مدل موی فر مد خواهد بود نمونه‌ای از این مدل مو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. اگر شما نیز به دنبال تغییر مد موی خود هستید و موهای صافی دارید تغیر مدل مو به مدل موی فر می‌تواند ایده بسیار خوبی باشد.

مدل مو عید ۹۷

مدل مو عید ۹۷

مدل مو جدید 2018

مدل مو ساده و شیک

مدل مو ساده و شیک

هنگام انتخاب رنگ مو مناسب به چهره خود دقت کنید، رنگ مو علاوه بر ترند بودن، باید به چهره شما بیاید. ابرو و آرایش خود را نیز بر اساس رنگ مو انتخاب نمایید.

مدل موی جدید کوتاه برای عید ۹۷

مدل مو کوتاه جدید

اگر موهای کم‌پشتی دارید بهتر است مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید تا موهایتان پرپشت‌تر از آن چه هست، دیده شود. فر کردن مو هم گزینه مناسبی برای پرپشت نشان دادن موها است.

مدل مو فر یا بابلیس

مدل مو فر

اگر صورت کشیده‌ای دارید، مدل تل چتری به چهره شما می‌آید، فقط دقت داشته باشید که بعد از کوتاه کردن گزینه دیگری ندارید، پس هنگام کوتاه کردن موها دقت کافی به خرج دهید.

مدل مو ساده دخترانه

مدل مو ساده دخترانه

مدل دم اسبی ساده

مدل دم اسبی ساده

مدل مو بابلیس ۹۷

مدل مو بابلیس

رنگ مو روشن

رنگ مو روشن

مدل مو عید ۹۷

مدل مو 2018

ممنون که تا آخر  گالری مدل مو عید ۹۷ همراه ما بودید ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها