گالری از جذاب‌ترین مدل مانتوهای مخمل

مدل مانتو مخمل جدید

مانتو یکی از اجرای اصلی استایل بانوان ایرانی است، بنابراین زیبایی آن نقش بسیار مهمی در خوشتیپ دیده شدن دارد، لذا شما باید بهترین انتخاب را برای مانتو داشته باشید. همانطور که می‌دانید مانتو جنس‌های مختلفی مانند: کتانی، مخمل، ساتن و … دارد که انتخاب هر یک به سلیقه شما و همچنین فصل سال، بستگی خواهد داشت. مانتو مخملی، مانتویی است که می‌توان گفت تقریبا هر ساله مد بوده و هیچ موقع از مد نمی‌افتد. اخیرا هم حتما مانتو با جنس مخملی خیلی بیشتر به چشمتان می‌خورد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، گالری از مدل مانتو مخمل جدید را مشاهده خواهید کرد و نکاتی کوتاه را در مورد مدل مانتو با جنس مخمل خواهید خواند. همراه ما باشید.

مدل مانتو مخمل جدید

مدل مانتو مخمل جدید

مخمل نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم بافته می‌شود. معمولا ساخت و تولید پارچه‌های مخملی کمی سخت است و به همین دلیل قیمت بالاتری دارد. ولی امروزه با پیشرفت فناوری هزینه تولید آن کاهش پیدا کرده است. صفت مخملی به علت نرم بودن پارچه است. مخمل را می‌توانید در انواع لباس‌ها، روتختی‌ها، پرده‌ها و … مشاهده نمایید.

مدل مانتو مخملی شیک

مدل مانتو مخملی شیک

مدل مانتو مخملی دخترانه

مدل مانتو مخملی دخترانه

مدل مانتوی مخملی

مدل مانتوی مخملی

مدل مانتوهای مخملی مجلسی

مدل مانتوهای مخملی مجلسی

مانتو مخمل ۲۰۱۹

مانتو مخمل ۲۰۱۹

مدل مانتو مخمل جدید ۲۰۱۹

مدل مانتو مخمل 2019

مدل جدید مانتو مخملی پاییزه

مدل مانتو مخملی پاییزه

مدل زنانه مانتو مخملی جدید

مدل مانتو مخملی جدید

عمس مانتو مخملی بلند زنانه با رنگ جذاب

مدل مانتو مخملی جدید

مدل مانتو مخمل سیاه مناسب برای مراسمات رسمی

مدل مانتو مخملی شیک

مانتو مخمل کوبیده

مانتو مخمل کوبیده

مانتو مخمل مانتویی است که از زمان‌های قدیم به چشم خورده و امروزه نیز در بازار وجود دارد. مخمل جنس پارچه‌ی خاصی است که معمولا مورد پسند عموم قرار می‌گیرد. مانتو مخمل را می‌توانید در رنگ‌های مختلفی پیدا کنید و انتخاب رنگ باید بر اساس سلیقه و رنگ پوست و موهایتان، انجام شود. معمولا برای پوست‌های تیره، باید رنگ‌های روشنی مانند کرمی، زرد و … انتخاب گردد و برای پوست‌های روشن رنگ‌های تیره مانند زرشکی، قرمز و … انتخاب شود.

مدل مانتوی مخملی رنگ روشن

مدل مانتوی مخملی

مدل مانتوهای مخملی مجلسی

مدل مانتوهای مخملی مجلسی

مانتو مخمل را در کدام فصل می‌توانید بپوشید؟ این سوالی است که ذهن خیلی از خانم‎ها را به خود مشغول می‌کند. در جواب این سوال اول باید بگوییم که جنس مخمل انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها، بسیار ضخیم هستند و برخی دیگر نازک‌. خودتان باید در این مورد قضاوت کنید ولی در حالت کلی مانتو مخمل برای فصل بهار و پاییز مناسب است.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ایده‌های خاص جدید برای انتخاب مدل مانتو عید ۹۸

[/box]

مدل مانتو مخمل ۹۸

مدل مانتو مخمل 98

مدل مانتو مخمل پاییزه

مدل مانتو مخمل پاییزه

مدل مانتو مخمل

مدل مانتو مخمل

می‌دانید که امروزه مدل مانتوی جلوباز ترند بوده و خیلی از خانم‌ها این مانتوها را استفاده می‌کنند. مانتوی مخمل نیز بر اساس ترند سال دوخته می‌شود و امسال بیشتر مدل‌های جلوباز مخملی را مشاهده خواهید کرد.

مدل مانتو مخملی

مدل مانتو مخملی

مدل مانتو مخمل پاییزه

مدل مانتو مخمل پاییزه

معمولا پارچه مخملی نیاز به مراقبت بیشتری دارد، زیرا جنس پارچه آن حساس بوده و باید با احتیاط عمل کرد. مثلا بهتر است پارچه مخملی را خودتان در منزل نشویید و برای تمیز کردن، به خشکشویی ببرید.

هرگز لباس مخملی را تحت فشار قرار ندهید. برای اتو کردن پارچه مخملی بهتر است ابتدا یک حوله روی لباس قرار دهید و سپس اتو را بکشید. هیچ وقت لباس مخملی را مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید. معمولا بر روی لباس‌های مخملی برچسب مراقبتی قرار دارد؛ که باید آن را به طور کامل مطالعه کرده و بر اساسا آن از لباس خود مراقبت کنید. اگر موادی روی لباس مخملی‌تان ریخت، هیچ موقع با دست نمالید بلکه با دستمال کاغذی روی آن فشار دهید.

 مدل مانتوهای مخملی مجلسی

ست مانتو مخمل یبند با کفش پاشنه بلند دخترانه

مدل مانتوهای مخملی مجلسی

مدل جدید مانتوهای مخملی

مدل مانتوهای مخملی

مدل مانتو با جنس مخمل

مدل مانتو با جنس مخملی

مانتوی کوتاه بهتر است یا بلند؟ بستگی به قد و اندام شما دارد ولی در حالت کلی مانتو مخمل بلند شما را کشیده‌تر نشان خواهد داد، همچنین مدل مانتوی مخمل کوتاه، قدتان را کمی کوتاه‌تر نشان می‌دهد، پس اگر قد بلندی دارید، می‌توانید مدل مانتو کوتاه را انتخاب کنید. البته می‌دانید که رنگ مانتو هم در لاغر و چاق نشان دادن شما موثر است. پس اگر شما بتوانید این دو معیار را در نظر داشته باشید، بهترین مانتو را برای استایل خود انتخاب خواهید کرد. همچنین ترکیب رنگ استایلتان اهمیت زیادی دارد بهتر است ترکیب رنگ‌ها را برای استایل خود در نظر داشته باشید.

مدل مانتو مخمل جدید ۹۸

مدل مانتو مخمل جدید 98

مدل مانتو مخمل جدید

مدل مانتو مخمل جدید

مدل مانتو مخمل دخترانه

مدل مانتو مخمل

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید. آیا شما هم از این مدل مانتوها استفاده می‌کنید؟ لطفا تجریبات خودتان را در مورد استفاده از مانتو مخمل برای دیگر کاربران نیز بیان کنید.

4 دیدگاه برای “گالری از جذاب‌ترین مدل مانتوهای مخمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.